Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 20:37, Deto napisał:

Czy można sprawdzić jakoś punktację przeciwnika losowanego na auto nie pytając się go o to w czasie gry ?

Wykrzyknik obok nicka w lobby, lub poprzez wpisanie nicka na adres podany poniżej ;]

Dnia 05.12.2007 o 20:37, Deto napisał:

No i skąd biorą się te podpisy (...)

http://dawnofwar.free.fr/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 20:38, Domaku napisał:

Siema, małe pytanko, gdzie najczęściej gra gramowe community Warhammera (coś gadaliście o Obscurusie)?


Zgadza się... Najczęściej na Obscurusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 20:46, Mroku21 napisał:

> Zgadza się... Najczęściej na Obscurusie...

Tyle że gramy dość rzadko :P


Tak... Zgadza się:P:P Brak czasu, czasem jakieś inne zajęcia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kurde, dajcie mi jakieś rady na tę prowincję gdzie zdobywa się bastion. Po paru minutach eldar zalewa mnie piechotą.... gram Tau vs 2x eldar, bronić się nie obronię przed taką masą, rushowanie odpada... nie wiem, może trzeba rozstawić milion broadsidów na zboczach i ekipę pathfinderów, bo innych pomysłów brak -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej minucie - dwóch wykończ gwardią honorową jednego z Eldarów. Będzie jeden z głowy ;] Możesz iść za ciosem i pokonać od razu drugiego. Gwardia Honorowa jest zabójcza w DC. Wystarczy popatrzeć na screena, jakiego dodałem ostatnio ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Próbowałem, ale no way. Commander ma 1100 życia, jak dojdę do gościa w bazie to ma już 3 wieżyczki (polazłem doświadczonymi vespidami i gwardią honorową z bohaterem). Po drodze muszę ominąć ekipę guardianów z bohaterką a jak dojdę do bazy wyskakuje Arlekin... za wolno to wszystko idzie... spróbuję jeszcze zaatakować w ten sposób drugą bazę, bo szedłem tylko na jedną- tę zupełnie z lewej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 22:33, Budo napisał:


Kurde, dajcie mi jakieś rady na tę prowincję gdzie zdobywa się bastion. Po paru minutach eldar
zalewa mnie piechotą.... gram Tau vs 2x eldar, bronić się nie obronię przed taką masą, rushowanie
odpada... nie wiem, może trzeba rozstawić milion broadsidów na zboczach i ekipę pathfinderów,
bo innych pomysłów brak -_-


O widze że grasz w kampanie, na jakim poziome trudności ?

Ja grałem eldem na średnim i nie miałem żadnych problemów praktycznie

Teraz gram na ciężkim SM i momentami jest ciezko, bo wrog jak sie rozbuduje to spamuje jednostkami jak dziki i przy okazji zajmuje wszystkie flagi jakie sie tylko da, szczegolnie problemy mam przy obronie wlosci. ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On nie ma już tych trzech wieżyczek, on je ma od samego początku wraz z paroma genami i Barakami (jeśli nie czymś więcej). Więc wiesz, to że nim dobiegniesz wyskakuje Arlekin, to nic nowego, zwłaszcza, że komp techuje jak głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj kampania jest taka prosta
a na stolice eldarow to jest prosty myk idziemy rozwalamy wysuniętą bazę następnie zajmujemy 1 pkt potem ten po lewej i potem ten po prawej czekamy i tylko
u sm było prosto x2 sm z boltami +2 rakiety i gk z kapciem :) to wszystko w rinosie i tylko jeździło się od pkt do pkt
necronami to poprostu narobiłem masy nw i x2 nieśmiertelnych i hajda na wroga nl tylko co pewien czas wskrzeszał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 09:48, Iroks1 napisał:

necronami to poprostu narobiłem masy nw i x2 nieśmiertelnych i hajda na wroga nl tylko co
pewien czas wskrzeszał :)


Tiaa tylko ja miałem inaczej. Zamiast rozwalać Czołgi Eldów i to co robi u nich pojazdy to rozwalałem resztę. I tak jak przyszło NL wskrzeszać to jak skoro co chwila latał sobie dzięki Fire Prism. Masakra

Najlepiej jak już grac w kampanię to tylko na trudnym Coś się może wyniesie z tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 23:21, Mroku21 napisał:

Nie musisz instalować wystarczy, że uruchomisz ten program http://www.dow.rysiu.eu/forum/download.php?id=1233
i wpiszesz oryginalne CD-keye z DoW i WA.


Mroku masz pewność, że ten unlocker nie wyśle oryginalnych CDkey''ów w kosmos? tzn. w bezkresne czeluście internetu? Niby są tam napisane jakieś zapewnienia, ale... tak tylko pytam dla pewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 11:14, JaN-J napisał:

A pamięta ktoś jeszcze inicjatywę do czerwca 1000 stron?

No cóż, jakoś nam trochę nie wyszło.^^

Aaaa, I''m back!! 3x Auto, 3x Necron, 1x porażka (bo jako jedyny nie techował). Sweet.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie mówię o fortecy eldarów, ale o prowincji z bastionem (w sensie bonus bastion dostajesz po podbiciu prowincji)- tam jest masakra, bo zalewają mnie od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No, dałem radę- ciężko było momentami, ale obroniłem się, a w tymczasie commander i gwardia honorowa męczyła druga bazę. Poprzednio zrobiłem ten błąd, że szedłem na niewłaściwą bazę eldów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 10:56, gtx69 napisał:

Mroku masz pewność, że ten unlocker nie wyśle oryginalnych CDkey''ów w kosmos? tzn. w bezkresne
czeluście internetu? Niby są tam napisane jakieś zapewnienia, ale... tak tylko pytam dla pewności...


Nie wyśle, on tylko dodaje wpisy do rejestru z serialami i brakujące pliki exe potrzebne do tego aby DC myślało, że DoW i WA są zainstalowane. DC unlocker robi dokładnie to samo co jest opisane w tej metodzie http://www.dow.rysiu.eu/forum/viewtopic.php?t=2129/ tylko, że szybciej i automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 14:12, Budo napisał:


No, dałem radę- ciężko było momentami, ale obroniłem się, a w tymczasie commander i gwardia
honorowa męczyła druga bazę. Poprzednio zrobiłem ten błąd, że szedłem na niewłaściwą bazę eldów.


Hyh, ja się przyznam, że w kampanii bastion atakowałem jako jeden z ostatnich, albo olewałem całkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować