Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2007 o 12:39, gtx69 napisał:

.../CIACH/...


Jak większość ludzi nie chce, to jest normalna walka o planetę, jak to na wojnie, a jak większość chce się przyłączyć, to reszta może albo zostać, albo odlecieć, Tau nie broni nikomu odlatywać, można handlować z ludźmi, ludzie handlują z Tau i wszystko jest git, tylko paru cfaniaków na Ziemi, którzy w dupie byli i gówno widzieli rzuca się(czytaj innych) do walki, bo rasa ludzka jest święta i musi zniszczyć inne, no nie ma to jak rozsądek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 12:36, Grond napisał:

No bez jaj. Mówienie, że Eldarowie to nie elfy, kiedy Eldarowie to kosmiczne elfy na tym forum
nie przejdzie ;p Zapodałbym zdjęcie Eldara od środka ale się powstrzymam ;]


Każdy wie, że Eldarzy=Elfy, ma to zapewne związek z Władcą Pierścieni, gdzie Eldarowi=Elfy Wysokie, które przebywały w krainie Valarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 12:48, Everial napisał:

Jak większość ludzi nie chce, to jest normalna walka o planetę, jak to na wojnie, a jak większość
chce się przyłączyć, to reszta może albo zostać, albo odlecieć, Tau nie broni nikomu odlatywać,
można handlować z ludźmi, ludzie handlują z Tau i wszystko jest git, tylko paru cfaniaków na
Ziemi, którzy w dupie byli i gówno widzieli rzuca się(czytaj innych) do walki, bo rasa ludzka
jest święta i musi zniszczyć inne, no nie ma to jak rozsądek :P


To o czym mówisz jest właśnie piękne i tak nakręca ludzi do grania w W40k :) Jeśli byłbym zwolennikiem Tyranidów to pewnie powiedziałbym coś w stylu: po co bawić się w jakieś układy, prośby, propozycje pokoju... skoro można ŻREĆ! zeżreć wszystkich i wszystko, niczym się nie przejmować i ciągle się mnożyć, mnożyć, mnożyć... Planety którym Tau składa ''propozycję'' jeśli przyłączają się dobrowolnie to zapewne: a) chcą uniknąć wojny z o wiele silniejszym przeciwnikiem b) są pod wrażeniem technologii i głoszonych ideałów (coś podobnie jak Aztekowie czy inni kiedy zobaczyli Corteza) c) widzą w tym szansę rozwoju... powodów może być wiele jeśli weźmie się pod uwagę fakt istnienia milionów planet na poziomie rozwoju od jaskiniowców do zaawansowanych technologicznie... jeśli potraktuje się Tau jak misjonarzy to wiele z tych na najniższym stopniu rozwoju przyjmie ofertę z pocałowaniem ręki (Kroot nie wyglądaja na jakoś szczególnie ucywilizowaną rasę). Imperium Ludzi z ich misją wyeliminowania wszelkich obcych i heretycznych form życia ma na celu wprowadzenie ostatecznego pokoju przecież (krucjaty w średniowieczu też były prowadzone w dobrej intencji - zapewnienia wszystkim wiecznego szczęścia w niebie :P) Kiedy w Polsce panowała komuna przecież ludzie żyli normalnie (bez czepiania się szczegółów :P) pracowali, chodzili do szkoły... Wyobraź sobie, że nad Polską za czasów komuny nie stał ZSRR tylko Tau :P (głupie porównanie ale może wychwycisz co mam na myśli) niby można robić i mówić wszystko, ale tak długo jak zgodne jest z ideą Greater Good :) Albo inaczej... chciałbyś żyć w socjalistycznej Rosji albo faszystowskich Niemczech? Stamtąd chyba niedaleko do Tau...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 21:34, Mroku21 napisał:

> > Proponuje jakiś zbiorowy meczyk. Co wy na to?
W sumie na jutro planowaliśmy jakieś większe granie, ale to się zobaczy, bo może mi coś wyskoczyć.
Jak na razie jestem za.
> Może 8-osobowy FFA? Mój komp chyba by nie wyrobił :D
FFA odpada co najwyżej 2v2v2v2.



Dobra, no to robimy tymczasową listę:
1. Domaku (Space Marines)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 13:15, Domaku napisał:


Dobra, no to robimy tymczasową listę


Woohoo!! To się dołączę :D
1. Domaku (Space Marines)
2. Toshi (Tau)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 13:20, PolishWerewolf napisał:

Pomimo zapowiedzi Dr. Badmana, że Pinky pojawi się na weekend, dzisiaj został udostępniony
nowy odcinek ;]



Przecież dzis jest weekend:)

Jak miły odcinek,który zmienia graficznie...tylko nogi Pinkiego są dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 13:13, gtx69 napisał:

(głupie porównanie ale może
wychwycisz co mam na myśli) niby można robić i mówić wszystko, ale tak długo jak zgodne jest
z ideą Greater Good :) Albo inaczej... chciałbyś żyć w socjalistycznej Rosji albo faszystowskich
Niemczech? Stamtąd chyba niedaleko do Tau...


... No ciekawe, bo Tau doje możliwość wyznawania kogokolwiek, byle nie robić syfu, a oni zapewnią możliwość rozwoju i dobrobyt. Jedynym wyjątkiem jest wiara w Chaos, bo spotkania Tau z nimi nie nastawiły Tau dobrze do Chaosu(wręcz wybitnie źle). Jest wolność, więc co się rzucać, a jak robisz syf, to won, tak jak w naszych czasach. A w Imperium to masz totalitaryzm, a paranoiczne instytucje jak Inkwizycja więcej szkodzą niż pomagają, bo wystarczy, że ktoś się nie spodoba to już go na tortury, planeta na rzeź itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 13:20, PolishWerewolf napisał:

Pomimo zapowiedzi Dr. Badmana, że Pinky pojawi się na weekend, dzisiaj został udostępniony
nowy odcinek ;]

Pinky #17 :) http://forums.relicnews.com/showpost.php?p=2696241&postcount=1826


Hyhy, hipokryta parias, w czasie, gdy mówi, że śmierć jest niezmienna, sam przechodzi transformację xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to kocham Wh40k-jeżeli lubisz jakąś rasę,to niszczy ci ona psychikę:P Ja,jako zwolennik Bimberialnych uważam,że są fajni itd.,ale nie bez wad,a Krowy to fantaści,a Eldy to debile itd.A zwolennicy innych ras odwrotnie-Tau fajni,pokojowi,a Imperium sux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg ale spamujecie. ;d A Tau to komuniści. W pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pokazują jak MIAł wyglądać komunizm. A co do dawania szansy, my jesteśmy dobrzy itd. Tau ogranicza wolność ras z którymi się sprzymierzą (np. Krooci. Nie mogą swobodnie wchłaniać genów, bo Tau im tego zakazali. Stąd armie najemników Kroot działające w tajemnicy przed Tau. Na dodatek sprzymierzyli się z Tau z konieczności, a nie z wolnego wyboru).

A co do Eldarów.. yh. Eldarka bez hełmu. I nie tylko. :d

20071207151643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:15, Mroku21 napisał:

Nieeee tylko bez list, kto będzie mógł to się pojawi 20-21 na Segmentum Obscurus :)


Ok, ide na to.

EDIT: Btw, podrzuci ktoś jakąś dobrą stronkę z bannerami i logami do gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:34, Domaku napisał:

> Nieeee tylko bez list, kto będzie mógł to się pojawi 20-21 na Segmentum Obscurus
:)
>

Ok, ide na to.


Tylko zaznaczam, kto będzie mógł, ja na razie mogę, ale nie wiem czy się to nie zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:16, Dyzio Diablo napisał:

Omg ale spamujecie. ;d A Tau to komuniści. W pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pokazują jak
MIAł wyglądać komunizm. A co do dawania szansy, my jesteśmy dobrzy itd. Tau ogranicza wolność
ras z którymi się sprzymierzą (np. Krooci. Nie mogą swobodnie wchłaniać genów, bo Tau im tego
zakazali. Stąd armie najemników Kroot działające w tajemnicy przed Tau. Na dodatek sprzymierzyli
się z Tau z konieczności, a nie z wolnego wyboru).


lul, ogranicza wolność?? Tau zabrania Krootom zjadania mięsa prymitywnych istot oraz istot skażonych Chaosem, a dlaczego?? A. Wchłanianie mięsa prymitywnych istot powoduje redukcję rozwoju ewolucyjnego Krootów, która jest nieodwracalna, czyli Kroot może zamienić się w ogara, ale Ogar już nigdy nie wróci do postaci Kroota, większość Krootów też tego nie robi, bo często mają problemy z istotami które kiedyś były Krootami, a teraz mieszkają gdzieś w sercahc puszczy i stamtąd napadają na osady Krootów. B. Krooci, którzy zjedzą mięsą np. CSMów są opętywani przez moce Chaosu i zabijają wszystko na około, nawet własnych współbraci. Żadni obeznani Shaperzy nie pozwalają swoim Kroot jeść skażonego mięsa, bo kończy się to tragicznie. A to, że Krooci podróżuję sobie, to wynika z ich stylu życia, bo Krooci mogą, jeśli chcą tworzyć swoje bandy, które pod przewodnictwem Shapera przemierzają Galaktykę i robią jako najemnicy, nikt im nie broni, a pozwala się na to, bo wtedy Krooci Ci, jeśli wrócą, to przywożą wiele przydatnych genów dla całej społeczności.
A co do sprzymierzenia się: razem walczyli przeciw Orkom i Główny przywódca przyrzekł wierność Tau, ja tu nie widzę żadnego przymusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 17:12, Everial napisał:

> EDIT: Btw, podrzuci ktoś jakąś dobrą stronkę z bannerami i logami do gry?

Wszystko do DoWa: http://dawnofwar.filefront.com/


Dzięki...
Jestem na 5 misji w podstawce DoW''a i mam narazie dosyc (grałem ze 3 godzinki).
No to do zobaczenia na Obscurusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować