Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 23:18, Harvenar napisał:

Mam takie pytanko. Czy jeśli chcę grać na necie rasami podstawowymi(marines, chaos itd.) to
czy muszę instalować podstawowego DoWa? W singlu te rasy są dostępne, w multi już nie.


Tak,musisz mieć DoW,żeby w DC zagrać Sługami Moderatora,hałasem,Edziami i Brzydalami.Możesz się też pobawić w DC unlockera....

Juzek-Mówimy o T1,a tam jest tylko CS,który po rozpaćkaniu FC może narozrabiać.

W poradniku podobał mi się opis MU IG vs. Nekron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 23:24, szweider napisał:

Juzek-Mówimy o T1,a tam jest tylko CS,który po rozpaćkaniu FC może narozrabiać.


no cóż to zawsze coś, nawet psyionik coś zdziała z wysysaniem dusz, a Komisasz to zawsze ten up morali przydaje się i oczywiście jest lepszy w walce wręcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dzięki wielkie, ocaliłeś mnie przed żonglowaniem płytkami, i ściąganiem patchów ;d Ok lecę, czas pokazać noobom jak sie gra xP

Oho, przedwcześnie się ucieszyłem. Zrestartowałem grę, i atakuje mnie napis o nieprawidłowym cd-keyu... Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 23:28, Harvenar napisał:

Oho, przedwcześnie się ucieszyłem. Zrestartowałem grę, i atakuje mnie napis o nieprawidłowym
cd-keyu... Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu? :/


Możliwe, że popełniłeś błąd wpisując serial w DC unlockerze, sprawdź i wpisz jeszcze raz, a także pamiętaj o myślnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 23:37, Mroku21 napisał:

także pamiętaj o myślnikach.



No właśnie, zapomniałem o myślnikach :P Ok, wszystko chodzi ładnie i sprawnie, nic tylko grać :) Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 23:16, Budo napisał:

Eee, miałem Cię kiedyś na gg...

Moje stale widnieje w podpisie, więc jak coś to się odezwij ;]

Dnia 04.12.2007 o 23:16, Budo napisał:

Potestujemy (...)

Zobaczymy komu szybciej się to znudzi i ruszy do ataku :D

Mroku-> Bynajmniej miałem tyle, dopóki na starym koncie nie trafiłem na lamera, który wylagował mnie 7 razy pod rząd -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(

Dnia 02.12.2007 o 15:50, Kerigun napisał:


Zainwestuj w DC. Tam masz program co jak wpiszesz seriala to możesz grać każdą rasą z podstawki.
Bez instalacji.


No ja mam wszystkie czesci... ale ja chce kampanie z jedynki jeszcze raz przejsc... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie... bo wiem że jest jakaś strona z modami do dc tylko nie wiem jaka i gdzie to jest... szukałem ale sie nie doszukałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah, no i zakupiłem podstawke, jestem w pełni gotowy do walki :) niestety w wersji cd bo dvd nie bylo w tesco (empik by miał dopiero tyz przed swietami) btw wyjasni mi ktos jak to jest z multi ze jest tak mało gier? skąd biorą się te punkty? mi nic jakoś nie rośnie ten status 1v1 z 1000... wszyscy piszą ze na auto trzeba grac jednak auto nie działa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 16:06, Mekus napisał:


btw wyjasni mi ktos jak to jest
z multi ze jest tak mało gier?


Jeśli grasz w multi z podstawki to sie nie dziw, nikt już prawie w to nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 18:50, Mroku21 napisał:

Jeśli grasz w multi z podstawki to sie nie dziw, nikt już prawie w to nie gra.

Zależy kiedy i o jakiej porze!!
Ciekawi mnie jak zrobią balans w Soulstorm!!?? Bo po tym co zobaczyłem w DC to aż mnie ściska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 18:50, Mroku21 napisał:

Jeśli grasz w multi z podstawki to sie nie dziw, nikt już prawie w to nie gra.


chodziło mi o dc :) zreszta automatch nadal mi nie działa a porty ręcznie odblokowałem sam ... ;P

btw to za co dostaje się te punkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie bo wróciłem niedawno do DC i uczę się powoli grać Eldarami, powoli bo jak narazie czas mi na to zbytnio nie pozwala. Samą rozgrywkę mam już w miarę opanowaną, wiem co z czym się je nie przyzwyczajony jednak wcześniej do używania skrótów klawiszowych ciężko mi się do nich przystosować, bo gdy próbuję to tylko tracę na czasie bo wciskam nie to co chciałem ;D

Czy można sprawdzić jakoś punktację przeciwnika losowanego na auto nie pytając się go o to w czasie gry ?

No i skąd biorą się te podpisy które zauważyłem na innych forach dotyczących Warhammera z avatarem danej rasy i punktacją gracza ? Trzeba ściągnąć jakiś program czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować