Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Swoją drogą ktoś potrafi konkretnie wytłumaczyć dlaczego Eldarzy mają takie jajowate hełmy ? :P
Zastanawia mnie to bo przecież to są elfy i mają normalne głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 23:38, Deto napisał:

Swoją drogą ktoś potrafi konkretnie wytłumaczyć dlaczego Eldarzy mają takie jajowate hełmy
? :P
Zastanawia mnie to bo przecież to są elfy i mają normalne głowy...

A dlaczego Necroni mają takie metalowe naramienniki?
Po prostu tak ich Games Workshop zaprojektowało. Miała być rasa "tajemnicza" i jak najbardziej "kosmiczna", ale jednocześnie przypominająca trochę ludzi.
Noo i wyszło im :)

I Eldarzy to NIE są elfy... --_--'

PS. To forum nie obsługuje avatarów z przezroczystością? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 23:36, Toshi napisał:

>Mało kto lubi tu Tau(Poza Everialem)
No to MNIE też dopiszcie do fanklubu Tau :P Chyba tylko RAZ grałem online jakąkolwiek inną
rasą (chyba Eldarami) :P

Powiedziałem mało kto,a nie nikt:PA Eve był jedyną znaną mi osobą kontrolującą Glejter Gluty

Dnia 06.12.2007 o 23:36, Toshi napisał:

>
>oni mają cudaczne wdzianka
Cudaczne wdzianka? Ja ci dam... A IG to co? Te ich kapoki to pewnie i od wody nie chronią,
a co dopiero od pocisków.

Wiem chociaż,że to żołnierze,a nie kolesie na pokaz mody.

Dnia 06.12.2007 o 23:36, Toshi napisał:

A Chaos? Z tymi ich głupkowatymi rogami? xD

ZŁO!!!ZŁO!!!ZŁO!!!!

Dnia 06.12.2007 o 23:36, Toshi napisał:

Btw - powiedz o dwóch rozstawionych Broadside''ach, że mają głupie wdzianka ^^

Cześć Broadside''y,macie głupie wdzianka wyglądające jak kupa sklejonych kartonów(W tym samym momencie Szweider funduje im Szweider Combo)

Dnia 06.12.2007 o 23:36, Toshi napisał:

> i walczą o coś,co nie jest możliwe do zrealizowania....
A Imperium? "Beware the alien, the mutant, the heretic".
Chcą wytępić wszystko, czego nie zaliczają do rasy ludzkiej, co przy przyroście naturalnym
Orków czy Tyranidów jest MAŁO możliwe xD I uznają zapuszkowany mózg za boga ^^

Za to jest bardziej możliwe nż wieczny pokój i dobrobyt między rasami.

Dnia 06.12.2007 o 23:36, Toshi napisał:

Albo cel Necronów - "kill''em all" :D

I im nieźle idzie

Dnia 06.12.2007 o 23:36, Toshi napisał:

Tau i Eldarzy to "najrozsądniejsze" i najbardziej pacyfistyczne rasy :P


Vote 4 Eldar & tau-we will send you to concentration camps.

Nie chcę mi się wywoływać wojny ras(kiedyś była taka),ale Tau-Krowy-Gluty-Fantaści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 23:36, Toshi napisał:

Tau i Eldarzy to "najrozsądniejsze" i najbardziej pacyfistyczne rasy :P

Nie wydaje mi się. Tau w razie czego nie wahają się użyć siły, a podbitych światów wcale nie traktują łagodnie. No i wyznają zasadę: albo jesteś z nami, albo przeciwko nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 23:57, Czedwik napisał:

> Tau i Eldarzy to "najrozsądniejsze" i najbardziej pacyfistyczne rasy :P
>
Nie wydaje mi się. Tau w razie czego nie wahają się użyć siły, a podbitych światów wcale nie
traktują łagodnie. No i wyznają zasadę: albo jesteś z nami, albo przeciwko nam.


W DC jak Orkowie atakują Twierdzę Tau,to widać próby przekabacenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 23:36, Toshi napisał:

Tau i Eldarzy to "najrozsądniejsze" i najbardziej pacyfistyczne rasy :P

Taaa Tau i Eldarzy to rasy pacyfistyczne bo uwielbiają pacyfikować swoich wrogów;p Czyli podobnie jak ChSM, SM, Nec, IG, Dark Eldarzy, Tyranidzi , Orkowie, i kogo tam jeszcze wypluło ze spaczni;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eldarzy są odpowiednikami elfów i tu nie zaprzeczysz. Widziałem art na którym był pokazany eld bez hełmu i wyglądał jak elf z warhammera, więc nie porównuj eldara do elfa z wowa który mogłby tymi swoimi uszami latać. ;p

Ciekawi mnie po prostu czy to jest taka wizja autorow na orginalnosc i styl tej rasy czy może jeszcze coś się pod tym kryje. Na przykład ma to jakieś ogólne powiązanie z ich historią.
Kryją pod tym swoje dziwne fryzury i nie chcą ich zniszczyć. ;D
A może jest tam jakiś zbiornik z pierwiastkiem chemicznym którego Eldar potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tau-Komuna-My mieć najlepsiejsia ydeologya w duziswiecie,a jak ty muwic nie-ty byc wrug pokojó-my ciem zjesici
Eldar-Przegięty strasznie nacjonalizm(My być jedyna rasa zdolna powstrzymać Nekronów,a Mon-Kheight to gupie i prymitywne lamuski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 23:50, Toshi napisał:

> > I Eldarzy to NIE są elfy... --_--''
>
> Z wyglądu(bez hełmów) są.
Porównaj sobie TO


Mam lepszy obrazek i to z Młotka, a nie z WoW''a :P

20071207001908

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 00:12, szweider napisał:

Tau-Komuna-My mieć najlepsiejsia ydeologya w duziswiecie,a jak ty muwic nie-ty byc wrug pokojó-my
ciem zjesici

Ale chociaż dają szansę tym, którzy poddają się tej ideologii (reszta morduje wszystko co "nie swoje"). I nawet nie mają nic przeciwko zachowywaniu tradycji, wierzeń i obyczajów ras wchodzących w skład dominium (Krooci dalej wpieprzają ciała poległych :D, ludzie mogą sobie wierzyć w Jedynego, Wspaniałego itd.), jeśli to koliduje z dobrem innych.

Dnia 07.12.2007 o 00:12, szweider napisał:

Eldar-Przegięty strasznie nacjonalizm(My być jedyna rasa zdolna powstrzymać Nekronów,a Mon-Kheight
to gupie i prymitywne lamuski)

Co jak co, ale to (obok Necronów :P) najstarsza rasa, więc nie dziw się że patrzą na pozostałych z góry.
A czy nie podobnie uśmiechacie się z politowaniem na widok "wybryków" 12-latków? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 00:12, szweider napisał:

Tau-Komuna-My mieć najlepsiejsia ydeologya w duziswiecie,a jak ty muwic nie-ty byc wrug pokojó-my
ciem zjesici
Eldar-Przegięty strasznie nacjonalizm(My być jedyna rasa zdolna powstrzymać Nekronów,a Mon-Kheight
to gupie i prymitywne lamuski)


Znowu komuna... Nie żyli nigdy w socjalizmie, ani komunizmie, a gadają takie bzdury. A skoro wg. Ciebie nie jest możliwe osiągnięcie ich celów, to czemu coraz więcej planet ludzi dołącza do Dominium?? POKOJOWO. Czasem nawet całe armie ludzi przechodzą na stronę Tau, bo po co mają ginąć za coś, czego nigdy nie widzieli, nie wierzą itp.?? Kto by ginął za jakieś stare bajki? :P. A Tau daje im realne szanse na rozwój i ochronę. No i do Dominium wchodzą jeszcze Demiurgowie(coś jak Bentusi z Homeworlda) i Nicassarzy(tacy podróżnicy i odkrywcy kosmiczni, posiadają zdolności psioniczne).

A Eldarzy... oni są dziwni, ja tam specem nie jestem, ale ich nie lubię, zresztą to domena Dyzia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 11:50, Budo napisał:

Eldarska kobitka bez hełmu (normalne głowy mają :P).

Nie licząc lekko spiczastych uszu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 12:16, PolishWerewolf napisał:

> Eldarska kobitka bez hełmu (normalne głowy mają :P).
Nie licząc lekko spiczastych uszu ;]


Lekka wada genetyczna, ale w dzisiejszych czasach to można łatwo zoperować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj. Mówienie, że Eldarowie to nie elfy, kiedy Eldarowie to kosmiczne elfy na tym forum nie przejdzie ;p Zapodałbym zdjęcie Eldara od środka ale się powstrzymam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Games Workshop miało jakiś cel żeby zróżnicować rasy pod względem wyglądu, technologii i ideologii. Nawet jeśliby porównać Imperatora do o.Maybacha, a Marinesów do jego elitarnych moherów zwalczających przeciwników jedynej i słusznej wiary, a zasady panujące wsród Orków do polskich ulic (chyba przesadziłem;P) to nie zmieni faktu, że ludzie decydują się na wybór tych armii bo tak im odpowiada. Osobiście wolałbym utożsamiać się np. z nadludźmi ze SM niż z Tau, którzy walkę wręcz uznają za niehonorową (może coś źle mówię :P). IG zapewne zrobiona jest tak żeby podobać się ludziom lubiącym ''realne'' i zbliżone do rzeczywistego podejście do wojny i uzbrojenie. Zresztą ten konflikt jest przecież dobrze pokazany w DC - tam każdy ma swój powód żeby walczyć - i nawet jeśli jest to (jak w przypadku Necronów) ''klil''em all'' to komuś takie podejście w zupełności odpowiada i przedkłada maxymalną rzeźnię nad wydumane ideały i np. nie każdy chce przyłączyć się ''dobrowolnie'' do Tau (ciekawe co dzieje się z tymi, którzy odrzucą tę szlachetną propozycję) w imię niesienia galaktycznego pokoju na bagnetach... wybór jest spory i każdy znajdzie coś dla siebie :P

+ inne facjaty Eldarów

20071207123909

20071207123923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować