Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Nie lubię filozofii.

A teraz kolejne "haha oh wow" na dzisiaj. Pobawiłem się przed jedną grą na ESL z portami i udało mi się wszystko dobrze poustawiać (czyt. łączy mnie na auto). Ale teraz pytanie: po co? Grałem sobie dzisiaj i trafiłem na Eldara. W t1 biegało mi po QT 5 oddziałów żniwiarzy. A dziadostwo tak mocno strzela, że dopiero w t3 dzicz wybiłem. Ja naprawdę nie wyobrażam sobie gry IG teraz na auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:07, Grond napisał:


Masz może repa, bo ja bym w nawet do t2 nie doszedł. W pierwszych minutach z tymi kombajnami by mnie ten eld załatwił. Ale co ja tu będę mówił, jak tu wszyscy to przeważnie Pro gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe..ja tylko mogę pomarzyć żeby być pro w jakiejś grze...no może nie licząc AvP 2 na alien''ach.. bo nim to wymiatam...
a zna ktoś tę mapkę bunkra?(to na FF) zajefajna mapka można się bardzo łatwo okopać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Repka nie mam bo głupio straciłem 2x ASM i GK, a koleś oprócz wielkiej masy nie zaprezentował nic ciekawego (jak napisałem mu "spam moar" to odpisał ok i wbił mi do bazy 2x Falcon z 4 żniwiarzami w środku. Zanim wróciłem to straciłem lpka i przekaźnik >.<).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 21:00, szweider napisał:

> Niegłupi pomysł. Tau i Necroni to dwie najbardziej crapowate rasy, jakie wyszły
z pod
> ręki relica. Miło będzie się ich pozbyć. ;p

Szkoda tylko,że zobaczę je na auto:(...walić to-i tak będe gral IMBAMi.


niestety... Tau sa nawet fajni ale Necroni to syfff i zero klimatu...

osobiscie nie moge sie doczekac az przesiade sie z CSM na DE ];->>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda zę nie ma moda z DE...bo siostrzyczki widziałem a teraz mnie korci do zobaczenia DE...(bo zwykłych E też lubie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki to ktos moze wie czy SS bedzie wymagalo instalki poprzednich gier zeby grac starymi rasami czy wystarcza CD-KAY<e>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 21:47, askorti napisał:

RafiXxx spójrz na opakowanie gry to się dowiesz...

A ty popatrz na swoje pudełko od DC ..... pisze to samo a nic niepisze o udostepnianiu za pomoca cd-kay/instalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:49, Everial napisał:

> ty to nazywasz Hitem? nie widzę żadnego powodu żeby tak nazwać ten dodatek...

Hym, wiesz każdy uważa inaczej, ale skoro to będzie najbardziej rozbudowany pod względem
ras RTS wszech czasów + innowacje w multi i masa usprawnień, to imo to będzie hit. Niestety
w DoWie trzeba bardziej myśleć niż szybko klikać, dlatego ta seria, tak samo jak Homeworldy,
czy Total Wary będzie miała swoje stałe grono fanów, nie tak duże, ale wierne. A na klikacze
typu StarCraft2 ludzie się rzucą jak ćmy na żarówkę. A potem połowa po przejściu kampanii
wywali grę :P.


swiete slowa Everialu !!! dodatkowo warto kupic dodatek od razu by moc grac na multi oraz...

by moc grac Mrocznymi Eldarami !!! ];->>> Our weapons are Terror Darkness and Speed !!!

"P.S. - Seriously people, DE FTW. Fear them and all their soul-sucking darklance-shooting evilness.
__________________
Ian S. Frazier
Producer & Lead Designer
Dawn of War: Soulstorm
Iron Lore Entertainment "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że Mroczni Eldarowie jak i Siostrzyczki nie będą podobnie jak Nekroni...IMBA.
A jak już któraś z tych ras ma być zbyt silna, to niech to będą Siostry Bitwy bo nimi zamierzam grać :P.
Ale znając życie, patch tak czy inaczej wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 22:02, Konował napisał:

Mam nadzieję że Mroczni Eldarowie jak i Siostrzyczki nie będą podobnie jak Nekroni...IMBA.
A jak już któraś z tych ras ma być zbyt silna, to niech to będą Siostry Bitwy bo nimi
zamierzam grać :P.
Ale znając życie, patch tak czy inaczej wskazany.

jesli demo nie klamie - Dark Eldars nie beda IMBA - beda tacy jak powinni byc - szybcy z niezlym kopem ale mala iloscia hapekow i "magicznymi zdolnosciami" - czyli idealna rasa dla kogos takiego jak ja - jump-da-fucka ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja pewnie zostanę przy Tau. DE to bieda, a siostrzyczki...? Wojna to zajęcie dla chłopców ;]
No, a jak będę miał za mało imby to odpalę Deamon Hunt. None shall avoid our cleansing fire!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno przy Tau zostanę :P. None can stand before the Greater Good. We follow the path of reason, join us in enlightening the galaxy. Większe Dobro FTW. Imperator & Co. dla ciemnoty :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jak sie będzie grało SoB. Klimatu nie można im odmówić. Potencjału również. Mam nadzieję, że Serafitki będą równie mocne jak w modzie, no i że będzie parę niezłych tekstów dla tej frakcji. Co do DE fajny pomysł ale raczej będę grał przeciwko nim niż nimi. Jakoś tak pasuje mi granie frakcjami będącymi zbrojnym ramieniem imperatora ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować