Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

kurcze... ja to mam pecha do tego SS...bo ściągam...było 99% ściągało się ponad 3 godz(ponad 1 GB i 100 MB) i nagle się zacięło i muśże ściągać od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja czyli wszelkie domysły co do konfliktu między imperialnego były słuszne. Tyko czemu do jasnej cholery znowu te krwawe kruki? Tak wiec gwardia za ambitna, space marines maja kompleksy a siostrzyczki nadgorliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 17:44, Dawid Taal napisał:

Tja czyli wszelkie domysły co do konfliktu między imperialnego były słuszne. Tyko czemu
do jasnej cholery znowu te krwawe kruki? Tak wiec gwardia za ambitna, space marines maja
kompleksy a siostrzyczki nadgorliwe?


No tak to wygląda a Krwawe Kruki są bo są najbardziej znani. Ciekawe czy każda armia będzie miała dodatkowy surowiec no wiecie taki jak DE w demie esencja duszy podobno SoB mają mieć wiarę jako dodatkowy surowiec. Fajnie by było mieć każdą rasą dodatkowy zestaw mocy na wypadek ataku na bazę zawsze jakaś pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciekawe czy każda armia

Dnia 10.02.2008 o 17:50, MacieKBpl napisał:

będzie miała dodatkowy surowiec no wiecie taki jak DE w demie esencja duszy podobno SoB
mają mieć wiarę jako dodatkowy surowiec. Fajnie by było mieć każdą rasą dodatkowy zestaw
mocy na wypadek ataku na bazę zawsze jakaś pomoc.


Lol nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maciek...właśnie ściągam Demko to powiedz mi jak pozyskuje się ten dodatkowy surowiec żeby wiedział zanim zagram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 18:13, askorti napisał:

Maciek...właśnie ściągam Demko to powiedz mi jak pozyskuje się ten dodatkowy surowiec
żeby wiedział zanim zagram...


Nie jestem Maćkiem,ale powiem:

Zbiera się je robolem DE albo pojazdem zwanym Talos.Duszę pozyskuje się na 2 sposoby:
a)Trupy-zarówno wroga,jak i twoje
b)W Slave chamber jest taki upgrade,dzięki któremu budynek wywala dusze na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 18:39, askorti napisał:

aha dzięki... a jak od przeciwnika to dzieje się tak automatycznie tak?


Jeden trup=jedna dusza jak mniemam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 17:37, szweider napisał:


Ktoś się napracował nad tą fabułą ;-) Ale, że zacytuję Philipa Marlowe: "Ciężka praca nie zastąpi talentu". Naciągane te ''imperialne'' podejrzenia. Ciekaw jestem czy koniec końców nie okaże się, że herezja zalęgła się w łonie (sic!) zakonu sororitas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 17:37, szweider napisał:

Na forum Relica znalazłem coś takiego

http://forums.relicnews.com/showpost.php?p=2780030&postcount=180

...cz yli jak to jest z tym konfliktem między siłami Imperialnymi(Znajomość angielskiego
robi swoje)?


No, fabuła ujdzie. Tau podobno mniej mili dla innych będą xD. A necroni wręcz przeciwnie xP. Zmiana ról jak widzę. Buraki z Imperium bez jednego dowództwa znowu żrą się nawzajem(urażona duma i honor gwardii/chęć walki z Chaosem u SMów/Chęć podporządkowania sobie wszystkiego u S(o)B). Mniej ekwipunku dla bohów. Fabuła chyba ciekawsza będzie. Czytałem tylko ekłip dla TCka i zauważyłem, że będzie miał inne bronie. Nie widzę tam ani rakiet, ani flamera, blaster termiczny został, ale jest ion balster :D:D. Technologia dostępna tylko Tau i Demiurgom :). Zobaczymy, czy będzie to miał jakiś skutek na potyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 19:26, Mroku21 napisał:

> For Mroku - gratsy - zasłużyłeś:D
Dziękować, hyhy a więc tak to wygląda z uberteksturami :P.


Jakie uber tekstury ?? Ja też takie chce ?? Od dwóch tygodni cieszę się 19 calowym LCD (po 10 latach 16 calowej kineskopówki) i chce by dow wyglądał jeszcze piękniej :D Jakiś link albo cuś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 19:42, Mroku21 napisał:

Edytuj plik local.ini i dodaj linijkę fullres_teamcolour=1 - działa tylko
przy najwyższych ustawieniach tekstur w opcjach.


Ja gram na ubergrafie i jakoś mam znaczną poprawę tekstur na medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 20:01, szweider napisał:

Ja gram na ubergrafie i jakoś mam znaczną poprawę tekstur na medium.

Eee ale jaki to ma sens skoro masz mniejsze ustawienia w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować