Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Narty, snowboard i skoki narciarskie

1874 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2007 o 11:32, Madia napisał:

to znaczy, że co? ja gorszy kibic jestem? w mniejszym stopniu? czyli jak? wiecie co... brak
mi słów. aż mi sie smutno zrobiło.

NIE! Ja nic takiego nie napisałem! A to bardzo dobrze, że jesteś kibicem (kibicką?). Chodziło mi o to, że oglądanie skoków przez kobiety zwykle ogranicza się do wejścia do pokoju, obejrzenia skoku Małysza i wyjścia z pokoju....co jest złe. Mi się to podoba jeżeli płać piękna ogląda sport i kibicuje ;)

Dnia 25.03.2007 o 11:32, Madia napisał:

A co do skoku Kamila... spodziewałam sie ponad 200. I ładnie się wybronił. W ogóle są problemy z lądowaniem.

No są problemy, ale każdy skoczek je ma w tym konkursie. Jakieś nierówności na dole ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, piękny skok Stocha (210.5m), lecz niestety niskie noty i zawodnicy skaczący 5 metrów blizej osiagają lepszą notę całkowitą. Obecnie przerwa, zupełnie niekonieczna, mam nadzieję, że sie zawody rozegrają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:54, speedraid napisał:

No, piękny skok Stocha (210.5m), lecz niestety niskie noty i zawodnicy skaczący 5 metrów blizej
osiagają lepszą notę całkowitą. Obecnie przerwa, zupełnie niekonieczna, mam nadzieję, że sie
zawody rozegrają ;)

A ja mam złe przeczucia co do tego czy zawody się odbędą...A co do Kamila to skoczył bardzo dobrze (żeby nie powiedzieć super) jak na pierwsze wystepy na mamuciej skoczni spisłą się znakomicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie Adam znów pierwszy! Pierwsza seria świetnie:) Jeszcze tylko druga:) Już spokojniej na to patrze:) 220 metrów.. Ale się denerwowałem!! Co za emocje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Namieszali trochę z tą przerwą ale zakończyło się dobrze i jest dobrze po pierwszej serii. Małysz – "wsio normalno". Cieszy rekord życiowy Kamila Stocha. Widać, że wreszcie rozpracował Velikankę. Przed drugą serią jestem optymistą.
Ciekawa jest też rywalizacja o 6 miejsce PŚ. Do dziś zajmował to miejsce Morgenstern ale miał już tylko 4 punkty przewagi nad dużo lepiej skaczącym na Velikance Koflerem. Wydawało się, że Morgi straci dziś swoje 6 miejsce. Tymczasem w pierwszej serii skoczył dalej od Koflera. Stąd chyba jego radość po swoim skoku w pierwszej serii :-)

BTW. Czy ktoś może mi podać jakieś racjonalne powody, dla których do Planicy wysłano red. wKurzajewskiego? Trzydniowa darmowa wycieczka?
Relacje prowadzi Szaranowicz, tzw. czarną robotę, czyli wszystkie wywiady ze skoczkami, trenerami oraz okolicznościowe reportaże wykonuje red. Heller. Natomiast jeśli chodzi o red. wKurzajewskiego, to ja widzę że on państwowe (czyli nasze) pieniądze wykorzystuje głównie do robienia dobrego wrażenia i promowania własnej osoby.
Bo tą krótką rozmowę z Apoloniuszem Tajnerem na wstępie i na zakończenie każdej relacji przecież również mógłby przeprowadzić red. Heller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! Świetnie! Cieszy dobra postawa Kamila. A Adaś... szkoda słów. Jeszcze udało się przeskoczyć Niemców w Pucharze Narodów! 5 miejsce! Świetny sezon. A kto by sie spodziewał na początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ADAM MAłYSZ Z KRYSZTAŁOWĄ KULĄ! Pięknie! czwarty puchar świata w karierze, oraz mała kula za loty! Cudowny sezon, a Stoch też swoje zrobił.
PIĘKNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nawet cieszę że to się skończyło chociaż chciałbym drugą serię obejrzeć. Troszkę mnie irytowała ta pewność dziennikarzy, bo gadali jakby Małysz już wczoraj zdobył kryształową kulę. Takie gadanie często odwraca się przeciw samym zainteresowanym, do tego jeszcze te chamskie zachowanie norweskich dziennikarzy którzy życzyli Adamowi tego felernego lotu który miał miejsce w Oslo niedawno gdzie Adam lądował awaryjnie i się nie dostał do pierwszej 30stki. Całe szczęście że wszystko się już skończyło, Adam ma kulę po raz 4ty i jest git!
Co do Kamila Stocha to również jestem optymistą co do tego młodzieniaszka. Mam nadzieję że nasza reprezentacja nie będzie się składała tylko z Adama i cieni. Teraz mamy już 2 dobrych, stabilnych skoczków i na przyszły sezon to dobrze wróży, zwłaszcza dla skoków drużynowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 12:32, A-cis napisał:

(...)
BTW. Czy ktoś może mi podać jakieś racjonalne powody, dla których do Planicy wysłano red. wKurzajewskiego?
Trzydniowa darmowa wycieczka?
Relacje prowadzi Szaranowicz, tzw. czarną robotę, czyli wszystkie wywiady ze skoczkami, trenerami
oraz okolicznościowe reportaże wykonuje red. Heller. Natomiast jeśli chodzi o red. wKurzajewskiego,
to ja widzę że on państwowe (czyli nasze) pieniądze wykorzystuje głównie do robienia dobrego
wrażenia i promowania własnej osoby.
Bo tą krótką rozmowę z Apoloniuszem Tajnerem na wstępie i na zakończenie każdej relacji przecież
również mógłby przeprowadzić red. Heller.


Mnie najbardziej bawi jak Szaranowicz mówi "wracamy do studia", do Macieja Kurzajewskiego ;-D
Heller jest chyba po prostu niżej w hierarchii - on musi gonić dookoła skoczni i prowadzić niezwykle interesujące rozmowy z niesamowicie elokwentnymi zawodnikami naszej kadry skoczków ;P Ja tam mu współczuję, wyciągać tak na siłę od nich takie niezwykle głębokie wypowiedzi ;]

Brawo Adaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Małysza !!! Pokazał o co chodzi w sporcie, można utrzymać wielką klasę przez wiele lat. Mam nadzieję, że poskacze jeszcze 2-3 lata i zostanie skoczkiem wszechczasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 12:53, Pablor napisał:

Gratulacje dla Małysza !!! Pokazał o co chodzi w sporcie, można utrzymać wielką klasę przez
wiele lat. Mam nadzieję, że poskacze jeszcze 2-3 lata i zostanie skoczkiem wszechczasów.

Jak dla mnie powinnien jeszcze wyskakać sobie 9 wygranych by być pierwszym w historii pod względem ilości wygranych; powinnien też zdobyć złoto na najbliższych Igrzyskach Oimipijskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gdybać, Adam Małysz jest już żywą legendą w skokach narciarskich ! To co pokazał w końcówce sezonu było po prostu mistrzowskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo ADAM!:) Łzy szczęścia to i mi sie zebrały jak nie mógł dobrze mówić:) Nawet nie wiem co i jak pisać! Tyle radości, emocji, mistrz nad mistrzami! Adam Królem skoków! A to co pokazał w końcówce słowa odbiera! Fenomenalnie! BRAWO BRAWO BRAWO! HIP HIP HURA!!;)

I Dodatkowo wygrał Loty:) Mistrz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ostatni konkurs już za nami i oczywiscie Adam Małysz wygrał piękny skok na odległość 220m . Brawo Adaś po raz 4 kryształowa kula jesteśmy szcześliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 13:12, speedraid napisał:

Czy ktos wie czy Małysz zdobył kulę za loty
narciarskie ??

A jak myślisz jeśli wczoraj prowadził, a dziś jeszcze wygrał?? :P Jestem trochę rozczarowany tym, że II serii nie było, gdyż, aż żal rozstawać się teraz ze skokami. Weekend ten przebiegł zdecydowanie po myśli wszystkich polskich kibiców. Trzy wygrane w jeden weekend, Mała Kryształowa Kula za loty i Kryształowa Kula za Puchar Świata. Przyznam szczerzę, że nie spodziewałem się tego, że będzie, aż tak dobrze. Chciałbym zwrócić też uwagę na to, że pierwsza trójka Pucharu Świata prezentowała przez cały sezon równą, wysoką formę co naprawdę rzadko się zdarza.

P.S. Oddawanie głosu Kurzajewskiemu podczas grania hymnu Austrii chyba było trochę nietaktowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ADAM NAJLEPSZY! A dla niego dałem muzykę na gramsajcie;) bo tutaj jej się nie da wrzucić;) Zgadnijcie co mogłem w takiej chwili pod wpływem emocji dać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować