Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Ranne ptaszki dla tych co nie lubią długo spać

79 postów w tym temacie

Są już nocne marki wieć mogą być też rane ptaszki . Kto z was lubi wczesno wstawać i coś robić grać ,czytać,
Ja najbardziej lubię grać rano bo jak mówi przysłowie Kto rano wstaje temu pan bóg daje

(jak moderator uzna że tamat jest denny niech go zamknie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! dobry temay ;D ja jestem jednym z takich rannych ptaszków :) a dzisiaj to wstałem szczególnie szybko coś (patrz na podpis ;D). Myślę, że modki nie zamkną twojego tematu. Ale proponowałbym Ci może wypowiedzieć sie jako założyciel tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rano wstaje... od zawsze, gdyz jako dziecko nauczylem sie wstawac o 6 rano, czy tam o ktorej na odkodowanego Krulika Bugsa na CANAL + ^^...

Ale ma to swoje wady... bo teraz z przyzwyczajenia zawsze wstaje przed 9... a jak spie u kogos to juz staje sie problemem, bo wstaje wczesnie, a moi znajomi np. po 12 i nie mam co robic xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego!!!!!! No a temat fajny:D Ja jestem taki ptaszek ale od godziny 9:) Wcześniej jestem śpiący ptaszek:P Ale pomysł mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:13, Ryan Kam napisał:

Ja najbardziej lubię grać rano bo jak mówi przysłowie Kto rano wstaje temu pan bóg daje


Znaczy... grasz w CSa, a Pan Bóg kule nosi, co? ;)

Ja lubię się dobrze wyspać, ale zdarza mi się, że gdy mam możliwość-siadam przed kompem. Nie ma za specjalnych rewelacji, GaduGadu nie jest oblężone, na Forum za wiele się nie dzieje... A ostatnio ogólnie mało gram w cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za życzenia :) a ja wstaję mniejwięcej zawsze o 7 ;] i siadam do kompa od razu ^^ ale jest tak jakoś, że właśnie jak śpię u kogoś, kto wstaje późno, to i mi sie to udziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a, i jeszcze dzisaj wcześniej wstałem, bo ma mi wujek naprawionego kompa przywieźć :D i będe mógł wreszcie w WoWa pociąć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rannym ptaszkiem jestem z dwóch powodów:
1) gdy mam ranną zmianę 4 rano to porażka jakich mało
2) syn niee pozwala długo pospać
A tak to wolę wstać szybciej gdyż wtedy można więcejj zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, faktycznie pora założenia wątku zupełnie ranna :)
Ja wstaję koło 8-9 przeważnie, więc nie jakoś super rano, ale oczywiście w roku wcześniej z reguły koło 7. A robię wtedy to czego akurat nie lubię, czyli idę na uczelnie blee ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dnie powszednie, kiedy muszę iśc do szkoły to wstaję ok 6.30. W weekendy i wakacje wstaję zawsze 8.00-9.00. Wstaję tak dlatego z dwóch powodów: w nocy nie ma co robić i szkoda mi dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja wstaje zwykle między 6.00 a 7.00. Grać z samego rana nie lubię, bo są wazniejsze rzeczy - prysznic, śniadanko, poranna prasa. A z tego co widzę jestem jednym z najwcześniej pojawiajacych się tu forumowiczów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi również szkoda marnować czasu na spanie i nawet w wakacje wstaję miedzy godziną 7 a 9. Co innego jak trzeba iść do szkoły, wtedy trzeba wstać jeszcze wcześniej, ale wcale nie ma się na to ochoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:33, HumanGhost napisał:

Hehe ja wstaje zwykle między 6.00 a 7.00. Grać z samego rana nie lubię, bo są wazniejsze rzeczy
- prysznic, śniadanko, poranna prasa. A z tego co widzę jestem jednym z najwcześniej pojawiajacych
się tu forumowiczów. :-)


Ja tak kiedyś miałem, jak byłem mniejszy, ale teraz to już nie. Zazwyczaj wstanie 8.30 - 9.00. :]
I również nie siadam z rana zaraz na kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie staram nie właczac kompa z rana.. wlaczam dopiero jak własnie wyjde z psami, wykompie sie, sniadania raczej nie tykam, posprzatam swice morskiej, a dopiero potem jak juz zrobie all wlaczam kompa, czy tez poczytam sobie ksiazke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:35, Vaxinar napisał:

Ja tak kiedyś miałem, jak byłem mniejszy, ale teraz to już nie.


Znaczy - brałes prysznic, śniadanko i codzienny przegląd prasy? ;-)
Jak byłem dzieckiem to raczej starałem sie spać jak najdlużej i prasa mnie nie interesowała. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZDROWIA SZCZĘŚCIA POMYŚLNOŚCI STO LAT I RADOŚCI !!!!

No a co do tematu to jest strzałem w 10 zwłaszcza w okresie roku szkolnego który się zbliża..Wtedy na okrągło wstaje o 7:00 (2 kl.gimnazjum rządzi się swoimi prawami ) więc jeszcze będzie można coś tutaj napisać z samego rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować