olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2007 o 12:10, Vasilli napisał:

Nie mam żadnego kontaktu. A nie wiem czy spaykus często zagląda na maila do siebie.


To ja Ci powiem a autopsji, że zagląda tam na tyle często, że Twój mail ze starości jeszcze spleśnieć by nie zdążył. ;)

Baal Namib:
>A można jaśniej ? ;>

Jaśniej? Proszę Cię bardzo. Daj se chłopak luzu i nie zachowuj się jakby od tego kolektywu zależało Twoje życie. Bo nawet jeżeli zależy, to Spayki ma inne sprawy na głowie od studiów zaczynając, a dopiero na kolektywie kończąc. Więc nie oczekuj, iż w czasie prawie 40 minut, które minęły od Twojego zgłoszenia do zapytania się "jak na pierwszy rzut oka to wygląda" on już będzie to wiedział. A na dniach, znaczy że na pewno Ci odpisze, ale w stosownym czasie, obstawiam że do 14 dni góra. I teraz ważne info: jaśniej się już nie da. ;-) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czerwiec już w połowie... ;-p

Mam pytanie - Czy wiedzmin.gram.pl będzie miało status kolektywu czy Oficjalnej Strony WIedźmińskiej? I czy thewitcher.com nadal będzie aktywną domeną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiedzmin.gram.pl będzie prowadził do thewitcher.com :) I będzie to oficjalna strona, nie kolektyw. Pozdrawiam :)

Zaix: Już wszystko mnie zostało wyjaśnione. Nie zależy od tego moje życie. Ale po prostu interesuję się tym. Wiem że spaykus ma inne rzeczy, trochę się rozpędziłem, więc sorki. Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 12:40, Zaix... napisał:

Jaśniej? Proszę Cię bardzo. Daj se chłopak luzu i nie zachowuj się jakby od tego kolektywu
zależało Twoje życie. Bo nawet jeżeli zależy, to Spayki ma inne sprawy na głowie od studiów
zaczynając, a dopiero na kolektywie kończąc. Więc nie oczekuj, iż w czasie prawie 40 minut,
które minęły od Twojego zgłoszenia do zapytania się "jak na pierwszy rzut oka to wygląda" on
już będzie to wiedział. A na dniach, znaczy że na pewno Ci odpisze, ale w stosownym czasie,
obstawiam że do 14 dni góra. I teraz ważne info: jaśniej się już nie da. ;-) Pozdro


Nie, nie, Zaix. Stop. Żebyśmy się nie zapędzili :) Opieka nad kolektywem należy do moich obowiązków i zdecydowanie jest to jeden z priorytetów. Studia nie mają to nic do rzeczy, bo pracuję tak jak każdy i wyłącznie w moim interesie leży takie rozplanowanie czasu, abym ze wszystkim dał radę. Ale to tak zupełnie na marginesie.
I jeszcze jedno - zapał Baal Namiba jest jak najbardziej pożądany w pracach nad stroną www. Dobrze byłoby tylko, żeby nie gasł on po kilku tygodniach (ogólnie mówię - o zapale i chęci tworzenia stron ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 12:40, Sephirath napisał:

A czerwiec już w połowie... ;-p


Oj, prosisz się... 10 razy dziennie odpowiadam Ci na to pytanie ;p

Dnia 16.06.2007 o 12:40, Sephirath napisał:

Mam pytanie - Czy wiedzmin.gram.pl będzie miało status kolektywu czy Oficjalnej Strony WIedźmińskiej?
I czy thewitcher.com nadal będzie aktywną domeną?


Proponuję poczekać - zgodnie ze wczorajszą zapowiedzią - do poniedziałku, wtedy wyjaśni się wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapał oczywiście będzie wielki :) Już od dawna z kumplem robiliśmy stronę o rts i rpg, lecz w tworzeniu jej przeszkodziła mi praca nad wiedźminem, ale nie jestem z tego powodu zły :D Praca poszła pełną parą. I dalej będziemy tak robić. Jak ktoś ma czas, zawsze coś zrobi, a to baner, a to button, albo jakąś własną tapetkę wiedźminową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 12:56, Baal Namib napisał:

Zapał oczywiście będzie wielki :) Już od dawna z kumplem robiliśmy stronę o rts i rpg, lecz
w tworzeniu jej przeszkodziła mi praca nad wiedźminem, ale nie jestem z tego powodu zły :D
Praca poszła pełną parą. I dalej będziemy tak robić. Jak ktoś ma czas, zawsze coś zrobi, a
to baner, a to button, albo jakąś własną tapetkę wiedźminową :)



Banner i button zrobiłem ja :P. No a tapetki też jakieś zrobić mogę. No i pewnie sam będę często aktualizował stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podasz mi jakiś kontakt na moje gg? Bo na GSie podałeś gram.pl i mejla, a ja staram się unikać go ,ile tylko się da. Chciałbym się czegoś dowiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 13:06, Baal Namib napisał:

Nie będziesz sam. A kto co zrobił opisałem wszystko kto co i jak zrobił. :) W formularzu ofcorse


Kto Ci kazał? :P
A kto będzie prócz mnie programował? ^^ I tak póki Spayakus nie zatwierdzi można to trochę podrasować. Sam tego laya przerobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 13:03, AQ22 napisał:

Podasz mi jakiś kontakt na moje gg? Bo na GSie podałeś gram.pl i mejla, a ja staram się unikać
go ,ile tylko się da. Chciałbym się czegoś dowiedzieć ;)


Zdecydowanie wolałbym maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 13:24, Spaykus napisał:

Zdecydowanie wolałbym maila :)

A może wejdziesz na gramIRC teraz? :P mam małe pytanko a napisałeś "w weekendy na maile nie odpisuję" to wiesz ;] A ten temat to złe miejsce na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 13:26, Phelela napisał:

Spaykus mam pytanie jesli byś już pozwolił komuś na robienie kolektywu to trzeba ci wstepny
projekt podać ??


Primo: nie kolektywu, tylko strony w kolektywie :)
Secundo: najpierw projekt, później propozycja współpracy z naszej strony - taka jest kolejność, innej opcji nie ma.
Tertio: nie jest tak, że ja w pojedynkę podejmuję decyzję. Przyjęcie każdej jednej strony do kolektywu wiąże się z - że tak to malowniczo opiszę - "gramową burzą muzguff" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 13:24, Spaykus napisał:

Zdecydowanie wolałbym maila :)

Też chciałem się czegoś na temat kolektywu dowiedzieć więc maila wysłałem. Z tego co widzę to mamy weakend więc czekam na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 13:38, Spaykus napisał:

Tertio: nie jest tak, że ja w pojedynkę podejmuję decyzję. Przyjęcie każdej jednej strony do
kolektywu wiąże się z - że tak to malowniczo opiszę - "gramową burzą muzguff" :)

To może ja wpadnę do CeDePu pogadać z resztą smerfów od kolektywu. Mam blisko to mogę tam być w ciągu 30 minut bez sporych korków :P Chyba niezły pomysł nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 14:01, AQ22 napisał:

To może ja wpadnę do CeDePu pogadać z resztą smerfów od kolektywu. Mam blisko to mogę tam być
w ciągu 30 minut bez sporych korków :P Chyba niezły pomysł nie? :P


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 14:06, Spaykus napisał:

> To może ja wpadnę do CeDePu pogadać z resztą smerfów od kolektywu. Mam blisko to mogę
tam być
> w ciągu 30 minut bez sporych korków :P Chyba niezły pomysł nie? :P

Nie.

Dzisiaj bedzie gotowy projekt moge ci go podesłać również na maila , wczoraj już jednego e-mail wysłałem , z pytaniem czy stworzenie tego kolektywu jest wogóle możliwe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Ci spamować skrzynki, więc napiszę, że teksty mamy gotowe ;) Brakuje nam tylko grafiki (rozkład strony gotowy w 90%) - czyt. jak tylko grafik skończy sesję (za parę dni... 3,4 chyba ;P) i zacznie "grafikować" wyślemy wszystkie materiały. To tak, żebyś nie myślał, że skończył się nam zapał (ciągłe przesuwanie przesłania próbek) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.