Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Sacred 2: Fallen Angel - Temat ogólny

697 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2008 o 09:04, stg.Olo napisał:


No i po co spoilerujesz ? ;-)
Odkrywanie samemu takich smaczków też sprawia jakąś tam frajdę.


@ GanD

Też oglądałem ten film, ale było to już tak dawno temu, że tego tekstu nie skojarzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do osób, które zainstalowały hot-fixy do Sacreda, a grają na singlu. Jak Wam teraz działa gra? Pytam, bo na forum Sacreda można znaleźć całkowicie różne opinie: jednym gra się przestała wywalać do Windowsa, innym po ich instalacji zaczęła się wywalać, jeszcze innym zaczęła strasznie zwalniać w miastach i innych miejscach z dużą ilością ludzi, oraz przy interakcjach z NPCami.
Naprawdę jestem w kropce, instalować tego najnowszego hot-fixa, czy poczekać na pełnowymiarowego patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz na singlu i nic Ci sie nie psuje,wiesza itp. to nic nie rob.Hotfix w zasadzie mial polepszyc MP i ku temu byl stworzony natomiast patch bedzie prawdopodobnie tuz przed premiera US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 09:38, Paladynka napisał:

Pytanko do osób, które zainstalowały hot-fixy do Sacreda, a grają na singlu. Jak Wam
teraz działa gra? Pytam, bo na forum Sacreda można znaleźć całkowicie różne opinie: jednym
gra się przestała wywalać do Windowsa, innym po ich instalacji zaczęła się
wywalać, jeszcze innym zaczęła strasznie zwalniać w miastach i innych miejscach z dużą
ilością ludzi, oraz przy interakcjach z NPCami.
Naprawdę jestem w kropce, instalować tego najnowszego hot-fixa, czy poczekać na pełnowymiarowego
patch


Ja po zainstalowaniu hot-fix''ów nie mam żadnych problemów, a mam zainstalowanego Sacreda na różnych komputerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 09:38, Paladynka napisał:

Pytanko do osób, które zainstalowały hot-fixy do Sacreda, a grają na singlu. Jak Wam
teraz działa gra? Pytam, bo na forum Sacreda można znaleźć całkowicie różne opinie: jednym
gra się przestała wywalać do Windowsa, innym po ich instalacji zaczęła się
wywalać, jeszcze innym zaczęła strasznie zwalniać w miastach i innych miejscach z dużą
ilością ludzi, oraz przy interakcjach z NPCami.
Naprawdę jestem w kropce, instalować tego najnowszego hot-fixa, czy poczekać na pełnowymiarowego
patcha?

Ja mam zainstalowanego hot-fixa,patcha, najnowsze stery Nvidii z Physixem....i po kilku godzinach grania wywrotka do windy w momencie konczenia qesta ,w wyniku czego zniknął mi item z inventory (ten miecz od czeladnika kowala) ,a qesta pokazuje zaliczonego..;/ Podobnie z Fable kiedyś miałem (Games for Windows) :P Doipiero jak łatkę jakąś dali to to ustąpiło, a grałem wtedy na słabszym sprzęcie...Jak stabilnie wszystko chodzi to bym nie ryzykował..ale to moja subiektywna opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakos po 2 dniach przestalem w to grac, nic nadzwyczajnego ta gra, szybko sie nudzi, ale chyba taki urok hack''n''slash , przy takiej ilosci innych super produkcji, jakos bezmyslne tluczenie masowo potworow jest poprostu nudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle nie mogę się zdecydować jaką postacią grać. Niby gram serafią, ale jakoś tak dziwnie. Nie wiem czy wybrać wojownika cienia czy pozostać przy serafii. Z jednej strony serafia fajnie nawala ale za to beznadziejnie wygląda w zbrojach(jakby plastikowe kawałki). Wojownik cienia nieźle wygląda w zbrojach, ale nie wiem jak na wala i słyszałem że coś nie równo chodzi. Czy moglibyście podać kilka screenów swoich wojowników cienia i serafii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:17, revolt505 napisał:

A ja ciągle nie mogę się zdecydować jaką postacią grać. Niby gram serafią, ale jakoś
tak dziwnie. Nie wiem czy wybrać wojownika cienia czy pozostać przy serafii. Z jednej
strony serafia fajnie nawala ale za to beznadziejnie wygląda w zbrojach(jakby plastikowe
kawałki). Wojownik cienia nieźle wygląda w zbrojach, ale nie wiem jak na wala i słyszałem
że coś nie równo chodzi. Czy moglibyście podać kilka screenów swoich wojowników cienia
i serafii?


Screena Ci nie podam, bo już niegram.
Serafia fajnie wali bo nią grałem, ale wygląda o dupe rozbić w pancerzach
Wojownik, biega jakby całe może na beczce przepłynoł, w zbrojach wygląda pięknie, nawala jeszcze lepiej niż Serka, + ma skill "piekielny Hołd" przywołuje Trupy , czas stały: są bardzo dobre, praktycznie na niższych lvlach one służa jako Damage Dealer (zadający obrażenia ) a ty chodzisz i zbierasz itemy ^^

Jednym słowem WOJOWNIK>SERKA.... no chyba że lubisz laskami grać :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedno pytanie. Czy grać na brązowym czy srebrnym poziomie trudności? Z jednej strony brąz jest łatwy, ale aż za bardzo. Na brązie nie mogę wykorzystywać umiejętności bo wrogowie padają na jeden cios. Z kolei na srebrnym jest strasznie trudno i moja postać prawie wcale nie trafia we wroga. Chciałbym wiedzieć czy na brązie będzie tak że każdy poza bossami będzie padał na chita? Bo chciałbym móc używać spelli. A może na srebrze nie jest tak ciężko, tylko na początku tak sie wydaje? Proszę o pomoc. (gram wojownikiem cienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 14:18, revolt505 napisał:

Ja mam jeszcze jedno pytanie. Czy grać na brązowym czy srebrnym poziomie trudności? Z
jednej strony brąz jest łatwy, ale aż za bardzo. Na brązie nie mogę wykorzystywać umiejętności
bo wrogowie padają na jeden cios. Z kolei na srebrnym jest strasznie trudno i moja postać
prawie wcale nie trafia we wroga. Chciałbym wiedzieć czy na brązie będzie tak że każdy
poza bossami będzie padał na chita? Bo chciałbym móc używać spelli. A może na srebrze
nie jest tak ciężko, tylko na początku tak sie wydaje? Proszę o pomoc. (gram wojownikiem
cienia)


Na srebrze jest łatwo, jak bedziesz miał piekielny hołd i ulepszysz sobie troche postac to jest gitara.
Ja też jak walyczełem dwiema brońmi to nie zawsze trafiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście podać kilka screenów swoich wojowników cienia

Dnia 28.10.2008 o 20:17, revolt505 napisał:

i serafii?

proszę bardzo :)


Paladynka
Pytanko do osób, które zainstalowały hot-fixy do Sacreda, a grają na singlu. Jak Wam teraz działa gra? Pytam, bo na forum Sacreda można znaleźć całkowicie różne opinie: jednym gra się przestała wywalać do Windowsa, innym po ich instalacji zaczęła się wywalać, jeszcze innym zaczęła strasznie zwalniać w miastach i innych miejscach z dużą ilością ludzi, oraz przy interakcjach z NPCami.
Naprawdę jestem w kropce, instalować tego najnowszego hot-fixa, czy poczekać na pełnowymiarowego patcha?

kwestia indywidualnego sprawdzenia jak to u Ciebie będzie hulać. U mnie na wersji 2.11 wywalało mnie co chwile, albo co parę godzin, zresztą co odpalałem grę to zawsze miałem zwieche. teraz gram na 2.12 i widać poprawę w miastach w jaskiniach i co najważniejsze to mnie już wcale nie wywala z gry.

20081029160515

20081029160641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na którym lvl-u korzystnie jest przejść do II aktu ? Trochę to zawiłe przez ogrom qestów . Btw. Wiadomo cos o poprawce (tej pełnej ,powyzej 2.012 ).Pytam ,bo zdarzają mi sie nadal sporadyczne wywrotki do windy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 13:36, Maximo napisał:

Na którym lvl-u korzystnie jest przejść do II aktu ? Trochę to zawiłe przez ogrom qestów
. Btw. Wiadomo cos o poprawce (tej pełnej ,powyzej 2.012 ).Pytam ,bo zdarzają mi sie
nadal sporadyczne wywrotki do windy.


Jeśli grasz na poziomie brązowym to przejdź gdy spotykasz nobów o 2-4 poziomów mniej od ciebie.
Jeśli grasz na poziomie srebrnym to nie ma różnicy bo spotykasz potwory na takim samym poziomie co ty lub wyższym. Do do patcha nie na razie żadnych wiadomości. Jeśli ci dalej wywala zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej oraz najnowszego Physx''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 14:00, Paladynka napisał:

Najpierw był koncert, a teraz Serafinką trafiłam do ..... muzeum techniki? :DDDDDD


Możesz na mapie pokazać gdzie to jest.
Co do Ester Egg''ów to widziałem screen z wielką szachownicą w podziemieach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Najpierw był koncert, a teraz Serafinką trafiłam do ..... muzeum techniki? :DDDDDD
>
> >
>
> Możesz na mapie pokazać gdzie to jest.
> Co do Ester Egg''ów to widziałem screen z wielką szachownicą w podziemieach


Oto mapka do jaskini :) (fotka 1)

Na fotce 2 jest zaznaczony mój problem :(
Na wyspie driad wykonuję questa - Gniewny Medalion (chyba nie pomyliłam nazwy). Wchodzę do jaskini - była ona zaznaczona na mapie i ....tu dylemat. Gdy jestem w korytarzu, szare kółko oznaczające cel, do którego mam się udać, zmienia miejsce położenia - czyli wnioskuję z tego, że muszę tam się dostać idąc korytarzami tej jaskini. Główny korytarz ciągnie się pod wyspą, wyprowadza mnie na jej drugą stronę i kończy się zamkniętymi dla mnie (na razie) pomieszczeniami. Natomiast na początku tego korytarza widać, że na górze jest wiszący mostek, oraz droga biegnąca w kierunku, jaki pokazuje strzałka przy kompasie, więc to chyba ta właściwa droga.
Pytanko: Czy można w jakiś sposób dostać się na górę? Jest tam coś przypominającego windę, ale nie wiem jak ją uruchomić - Czy może jest z tym związane jakieś zadanie? Czy może się mylę i istnieje jakaś inna droga do celu?
Biegam driadą – agentką po całej wyspie i szukam tej świątyni, w której ma być owy medalion/talizman i jeszcze muszę ją chronić. Jeszcze trochę, machnę ręką i z premedytacją zawalę questa, poświęcając ją :( , a nie chcę tego robić.

20081104120009

20081104125456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować