Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDA 10/2006

301 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2006 o 18:41, Darkstar181 napisał:


> Myślę że cda powinno po każdym nowym numerze pisać co będzie w następnym i kiedy
A później dostać ochrzan od czytleników, kiedy okaże się że, jednak plany nie wypaliły?

Zauważ że żadne z istniejących pism nie podaje jakie pełniaki będą w następnych numerach.

Gry tandety? Dają chyba najlepsze z wszystkich pozostałych pism z branży.A to że nie trafia
w gusta wszystkich czytelników,to normalka. Jeden lubi strategie,inny samochodówki...


Kiedyś, daaaawno temu, jakieś 7-8 latek temu, pisali w CDA jaka pełna wersja będzie za miesiąc. Niestety, raz, kiedy mieli dać pełną wersję Guts&Garters (nie pamiętam pisowni), a coś nie wypaliło, to był obciach i przestali to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 20:36, xRaphaelx napisał:

Jeśli kupie ten numer to tylko dla FEAR''a bo mi się nie chce go ściągać ;-P


skąd go chcesz ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 20:39, asior34 napisał:

> Jeśli kupie ten numer to tylko dla FEAR''a bo mi się nie chce go ściągać ;-P

skąd go chcesz ściągnąć

Po co ściągać jeśli sie ma CDA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja CDa będę musiał kupić jutro:(Nie starczyło czasu:(Szkoła-Dom/Odpoczynek-Lekcje-Noga-po godzinie 20 komputer. Więc czasu nie starczyło. Jutro kupię. Powiedzcie chociaż czy watro(nie z uwagi na gry, ale z uwagi na zawartość:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2006 o 20:56, asior34 napisał:

Przecież to reklama strony!

a czy wogule to legalne?


Się pytałeś to ci podałem. Bo ja wiem czy by mi się opłacało reklamować skoro większośc gramowczów zna tą stronke.
Legalne? Owszem, ale to jest tylko multiplayer, nie znajdziesz w niej wątku z singla jaki jest w FEAR (To jest FEAR Combat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o mój boźe ledwo a bym nie zdążył kupić cda. niedaleko mnie jest sklep w którym zawsze jest cda, lecz jak dziś przyszedłem było niestety za późnoNa szczęście pojechalem do sklepu prasowego gdzie był mój ukochany magazyn.
Jakie było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem iż to ostatni numer w sklepie a do tego bez płyty.Chyba z godzinę miętosiłem:} ją by się przkonać że to nieprawda.Podchodzę w rozpaczy z CDA do sprzedawczynie i mówię.
-PProszę pani tu chyba nie ma płyty.
-Ano nie ma bo kradną(ten momnt był najgorszy w całej rozmowie lecz potem nadeszła wspaniała wiadomość)-dlatego też dajemy gazety(gazety phi jak śmie tak mówić) z płytami przy kasie.
Z ulgą wielką kupiłem swe CDA i mogę się nim cieszyć w swym domu.:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 21:20, Evil Khan napisał:

też mieliście w CDA kupony do telepizzy od Cenegi ??
Ja miałe 2 :) - szkoda że nie działają w Łodzi :(

Patenty fajne ale jak dobrze pamietam to w wtorki i srody w telepizzy nie trzeba kuponu bo jest 50% free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 21:20, Evil Khan napisał:

też mieliście w CDA kupony do telepizzy od Cenegi ??
Ja miałe 2 :) - szkoda że nie działają w Łodzi :(


Wlasnie jak przeczytałem ze nie dzialają w Łodzi to troche sie zawiodłem:(juz chcialem sobie pizzce zamawiac:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat z tekstu napisanego przy demo Lego Star Wars II:
Zapowiedź w TYM numerze.
A więc albo ja jestem ślepy i nie moge znaleźc tej strony albo nie ma tej zapowiedzi WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 21:20, Evil Khan napisał:

też mieliście w CDA kupony do telepizzy od Cenegi ??
Ja miałe 2 :) - szkoda że nie działają w Łodzi :(

Płocka, Bydgoszczy, Włocławka, Wałbrzycha, Lubina, Gorzowa Wlkp., Konina i Rzeszowa też nie obsługujemy. Jestem ciekaw, co z kuponami z KK. Przecież ważne były w tych miastach do końca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować