Zaloguj się, aby obserwować  
Mistic

Heroes V: Hammers of Fate (Kuźnia Przeznaczenia) - temat ogólny [m]

396 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2006 o 21:34, Piotero159 napisał:

ja chcialbym sie tylko dowiedziec kiedy bedzie mozna zamawiac dodatek, w jakiej cenie i czy
z darmowa przesylka, a cena to tak jak pisalem najlepiej by bylo jakby czesc ceny i przesylke
(jesi nie bedzie darmowa) mozna bylo zamienic na wPLN :)

Z trzech informacji jakie chcesz poznać pewna jest na razie tylko cena - 59,90 ( http://www.gram.pl/gra.asp?id=711&pid=905).
I na pewno część da się zapłacić w wPLNach, pytanie tylko jak duża to będzie część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, to pomimo że w planie wydawniczym Heroes V: Hammers of Fates można znaleść od dosyć dawna, to na stronie głównej gram.pl jak dotąd nie było nawet małej wzmianki, że CD Projekt będzie dystrybutorem tej gry, nie mówiąc już o podaniu szczegółów, czyli składu wydania, czy ilości możliwych do wykorzystania WPLN;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:14, Napek napisał:

Na Celestial Heavens zaprezentowano coś co chyba będzie okładką pudełka Hammers of Fate :)

http://www.celestialheavens.com/show_big_potd.php?id=221


Tak wygląda... Szczerze mówiąc, to tak sobie to wyobrażałem. Jest w stylu okładki podstwki.Jednym słowem: SUPER!!! Tyle ten napis Hammers Of Fate mógł być inny... Jakiś mniejszy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:14, Napek napisał:

:O
CUDO!
Piękna okładka. Mam nadzieje, że ukaże się gdzieś w formie plakatu i CDP umozliwią jego zakup.

BTW
Spójrzcie na lewą-dolną część okładki: DVD-ROM. Coś jakby za dużo jak na dodatek, który tak wiele nie zawiera. Czyżby stand-alone? To by była dobra informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze nie samodzielny dodatek :) wolalbym zeby sie integrowal z podstawka - co mysle ze jest bardzo prawdopocobne ze wzgledu na losowy edytor map :) ktore beda tworzyly se ido podstawki i do dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta okładka. Też się dziwię, że dodatek ma być na nośniku DVD. Zgadzam się z Morthi''m, że nie powinien to być samodzielny dodatek. Już się nie mogę doczekać premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:38, Dark Demon napisał:

Tyle ten napis Hammers Of Fate mógł być inny... Jakiś mniejszy... :D


Widzę, że się zgadzamy :) Momentami wydaje mi się, że podtytuł bardziej zwraca uwagę niż wyraz HEROES, a to raczej nie jest dobry zabieg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to nie było pisane wielkimi literami i odrobinę ładniejszą i mniejszą czcionką... Ale może CDP jakoś to zmieni - przecież podtytuł będzie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 19:53, Dark Demon napisał:

Gdyby to nie było pisane wielkimi literami i odrobinę ładniejszą i mniejszą czcionką... Ale
może CDP jakoś to zmieni - przecież podtytuł będzie po polsku.

Skąd wiesz? Wcale nie muszą spolszczać podtytułu. Na przykład nazw dodatków do W40k nie spolszczają. Moim zdaniem nazwa powinna pozostać w oryginalnej formie (jakoś mi lepiej w uchu gra niż jakakolwiek polska), chociaż poczekajmy co wymyślą w CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 19:53, Dark Demon napisał:

może CDP jakoś to zmieni - przecież podtytuł będzie po polsku.


Jakby się zastanowić, to tytuły w hirołsach zawsze pozostawały oryginalne - The Shadow of Death, The Gathering Storm, Winds of War... pewnie w tym przypadku będzie podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 20:27, Napek napisał:

> może CDP jakoś to zmieni - przecież podtytuł będzie po polsku.

Jakby się zastanowić, to tytuły w hirołsach zawsze pozostawały oryginalne - The Shadow of Death,
The Gathering Storm, Winds of War... pewnie w tym przypadku będzie podobnie :)


Tak raczej tak, chyba że w V chcą się odróżnić i wówczas przetłumaczą pod tytuł ale wątpie w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że w Hammer of Fate pojawi się nowy zamiek. Jak tylko pierwszy raz zobaczyłem HOMM5 wpadło mi w oko to, że graficznie jednostki przypominają Warhammera - KLIMAT!!

I jak usłyszałem o zamku krasnoludów widziałem już jednostki - jw zbliżone klimatem do Warhammera, ale okazało się, że nie....

Nie byłoby fajniej gdyby ten zamek wyglądał jakoś tak?

Ciekawiej by było, gdyby zamek krasnoludzki miał np
1. Żołnierz >>> Podziemny Wojownik
2. Gladiator >>> Zabójca Trolli
3. Balista >>> Bombarda (armata dla niekumatych ;D)
4. Mędrzec >>> Kowal Run
5. Zabójca Gigantów >>> Zabójca Demonów
6. Machina bojowa >>> Opancerzona machina bojowa (nie mam jakichś nazw, ale fani WH Battle na pewno jakieś znają)
7. Smok Wulkaniczny może być, aczkolwiek mechaniczny byłby bardziej klimatyczny.

Co o tym myslicie?

PS. Witam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 11:56, de99ial napisał:

Wiadomo, że w Hammer of Fate pojawi się nowy zamiek. Jak tylko pierwszy raz zobaczyłem HOMM5
wpadło mi w oko to, że graficznie jednostki przypominają Warhammera - KLIMAT!!

I jak usłyszałem o zamku krasnoludów widziałem już jednostki - jw zbliżone klimatem do Warhammera,
ale okazało się, że nie....

Nie byłoby fajniej gdyby ten zamek wyglądał jakoś tak?

Ciekawiej by było, gdyby zamek krasnoludzki miał np
1. Żołnierz >>> Podziemny Wojownik
2. Gladiator >>> Zabójca Trolli
3. Balista >>> Bombarda (armata dla niekumatych ;D)
4. Mędrzec >>> Kowal Run
5. Zabójca Gigantów >>> Zabójca Demonów
6. Machina bojowa >>> Opancerzona machina bojowa (nie mam jakichś nazw, ale fani WH
Battle na pewno jakieś znają)
7. Smok Wulkaniczny może być, aczkolwiek mechaniczny byłby bardziej klimatyczny.

Co o tym myslicie?

PS. Witam wszystkich.


Przecież są już znane proponowane nowe jednostki w zamku krasnoludów, a poza tym wiadomość o nowym zamku pojawiła się jakiś miesiąc temu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że są znane, ale też jest informacja, że to wersja NIEOFICJALNA a do oficjalnej może zmienić się wiele.

Moje pytanie jest jasne - czy nie byłoby fajniej gdyby zamek pokurczy wyglądał właśnie tak?? Cięzko to przeczytać i odpowiedzieć? "Raaany, mi pasuje to co proponują" albo "Jej nop fajnie by było zoabczyć tych Zabójców z irokezami i pierścieniami w nosach" albo cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 12:11, de99ial napisał:

Ja wiem, że są znane, ale też jest informacja, że to wersja NIEOFICJALNA a do oficjalnej może
zmienić się wiele.

Moje pytanie jest jasne - czy nie byłoby fajniej gdyby zamek pokurczy wyglądał właśnie tak??
Cięzko to przeczytać i odpowiedzieć? "Raaany, mi pasuje to co proponują" albo "Jej nop fajnie
by było zoabczyć tych Zabójców z irokezami i pierścieniami w nosach" albo cokolwiek...


Przypominam, że fabuła "Hirołsów" nie dzeje się w Warhammerze. Jednostki raczej się drastycznie nie zmienią, gdyż do premiery pozostało niewiele czasu (gra ma się ukazać do końca tego roku).

PS. Na przyszłość używaj przycisku "Odpowiedz" - łatwiej będzie zauważyć, że odpowiedziałes na czyjegoś posta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować