Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Usunąłeś najfajniejszy motyw (jasny pasek na "ogarnij") ;P Typografia dalej leży, ale teraz już nic nie zrobisz. "Ogarnij" ostatnio było fajnie, teraz już nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 15:24, LESZ3u napisał:

Usunąłeś najfajniejszy motyw (jasny pasek na "ogarnij") ;P Typografia dalej leży, ale
teraz już nic nie zrobisz. "Ogarnij" ostatnio było fajnie, teraz już nie za bardzo.


Jakieś ciekawe tutki, czy na wyczucie lecieć? :D
Teraz tak patrzę, porównuję... I chyba spaprałem sprawę jeśli chodzi o wybór. No ale cóż, nic nie zmienię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 15:58, Rumcajsev napisał:

Napis "Ogarnij" i literka T w "to" w ogóle mi się nie podobają, poprzednie były o wiele
lepsze.


Dzięki za opinię. Jak już wcześnie napisałem, niestety za późno - no ale uczymy się na błędach.

Dziękuję Leszczu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 00:00, Dard napisał:

Witam, ja wiem że beznadziejnie wyszło ale pierwszy raz coś takiego robię:)

Nieźle, ale włosów bym nie komponował w drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, właśnie zacząłem używać cs5, przeniosłem sie z artrage''a. Używam tabletu wacom bamboo, przy rysowaniu, przykładaniu piora na ekranie jest taki efekt jakby pióra sie zawieszał czego w artragu nie było, można swobodnie rysować dopiero po przyłożeniu pióra delikatnie do tabletu, czy jest jakaś możliwość w opcjach żeby to zmienić? mam nadzieje ze zrozumieliście co miałem na myśli, dokładniej tego nie potrafie wytłumaczyć. Proszę o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
właśnie zacząłem moją przygode z photoshopem cs5 ale w ogóle nie wiem, jak sie w nim odnaleść. Ma ktoś może jakis poradnik dla poczatkujących(o polsku), albo jakąś strone, gdzie można sie nauczyć od podstaw, jak używac PS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 19:07, Killinginno napisał:

Istnieją tutoriale do PSa, poszukaj sobie w googlach, pełno jest tego w necie.

szukam, ale jednoczesnie chce znalezc naprawde fajny, a korzystając z okazji, ze mogę napisac w miejscu gdzie duzo ludzi ma styczność z tym programem, to może ktoś poleci mi jakis poradnik, ktory sam przetestował i uważa że jest dobry. bo nie sztuką jest znalezc w google pierwszy lepszy tutorial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 17:16, lord0 napisał:

co myślicie o tym ?

Jest ładnie. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to trochę kiepskie proporcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 17:16, lord0 napisał:

co myślicie o tym ?

A uwierz mi, że na pierwszy rzut oka wygląda to jak obraz z gry/coś w stylu grafiki vektorowej ... np. GTA IV - tapety. ;) Good Job :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować