Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2008 o 19:35, Laska-z-Polski napisał:

Szykuję sobie z kilkoma osobami kolektyw o serii Total War, i chciałbym zasięgnąć Waszej
opinii o wersji alpha layoutu :] Co zmienić, co wywalić, co dodać... Chyba, że jest doskonały
:P


Ogólnie nice, tylko trochę Typografia słaba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 19:59, Lak5 napisał:

Ogólnie nice, tylko trochę Typografia słaba :/


Bo wpisywałem ją ręcznie ;P Finalnie powinno być dużo lepiej :]

Adham
Wiem, że z poprzednich części nic tutaj nie ma, ale pamiętaj, że To już inna epoka w grafice, i takie arty z Shoguna czy Medievala nie pasowałyby do grafik z nowszych części gry :)
A kuń krzywy? Chyba twój! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 19:35, Laska-z-Polski napisał:

Szykuję sobie z kilkoma osobami kolektyw o serii Total War, i chciałbym zasięgnąć Waszej
opinii o wersji alpha layoutu :] Co zmienić, co wywalić, co dodać... Chyba, że jest doskonały
:P

Jak mawiała pewna laska, nadchodzi Konstruktywna Krytyka!
1.Koń rzeczywiście jest straszny, proponuję wymazać większą część "tyłu"^^
2.To tło mogłoby być może granatowe? Nie jestem pewien, ale będzie chyba wyglądało żywiej.
3.Napis "totalwar.gram.pl" w foncie od user barów to jakiś żart i porażka
4.Nie wiem, czy potrzebnie dałeś lustrzane odbicie przy copyrightach
5.Obwódka "ankiety" jest dość tandetna, tzn. za prosta
I pytania:
1. W czym pracujesz
2. Jest jakiś Total War''owy fan kit, czy wycinałeś wszystko z obrazków?
Mimo to, lay jest bardzo fajny, moja krytyka, jest przecież czysto kosmetyczna:)

Ps. a teraz wyjdę na n00b'a bo zapytam: Skąd wziąłeś ten "dziwnojęzyczny" tekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 18:58, R3play napisał:

1.Koń rzeczywiście jest straszny, proponuję wymazać większą część "tyłu"^^

Ale co w nim jest takiego złego? :P

Dnia 02.05.2008 o 18:58, R3play napisał:

2.To tło mogłoby być może granatowe? Nie jestem pewien, ale będzie chyba wyglądało żywiej.

Ale nie pasowało by kolorystycznie do reszty strony.

Dnia 02.05.2008 o 18:58, R3play napisał:

5.Obwódka "ankiety" jest dość tandetna, tzn. za prosta

Nie miałem już pomysłów :P

Dnia 02.05.2008 o 18:58, R3play napisał:

I pytania:
1. W czym pracujesz

W Photoshopie, rzecz jasna. Patrz nazwa topicu :P

Dnia 02.05.2008 o 18:58, R3play napisał:

2. Jest jakiś Total War''owy fan kit, czy wycinałeś wszystko z obrazków?

Ano jest, z łatwością można go znaleźć w guglach :)

Dnia 02.05.2008 o 18:58, R3play napisał:

Ps. a teraz wyjdę na n00b''a bo zapytam: Skąd wziąłeś ten "dziwnojęzyczny" tekst?

Znalazłem w sieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 19:19, Laska-z-Polski napisał:

Znalazłem w sieci :P


Używaj tego, ten jest bardziej estetyczny :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Maecenas feugiat consequat diam. Maecenas metus. Vivamus diam purus, cursus a, commodo non, facilisis vitae, nulla. Aenean dictum lacinia tortor. Nunc iaculis, nibh non iaculis aliquam, orci felis euismod neque, sed ornare massa mauris sed velit. Nulla pretium mi et risus. Fusce mi pede, tempor id, cursus ac, ullamcorper nec, enim. Sed tortor. Curabitur molestie. Duis velit augue, condimentum at, ultrices a, luctus ut, orci. Donec pellentesque egestas eros. Integer cursus, augue in cursus faucibus, eros pede bibendum sem, in tempus tellus justo quis ligula. Etiam eget tortor. Vestibulum rutrum, est ut placerat elementum, lectus nisl aliquam velit, tempor aliquam eros nunc nonummy metus. In eros metus, gravida a, gravida sed, lobortis id, turpis. Ut ultrices, ipsum at venenatis fringilla, sem nulla lacinia tellus, eget aliquet turpis mauris non enim. Nam turpis. Suspendisse lacinia. Curabitur ac tortor ut ipsum egestas elementum. Nunc imperdiet gravida mauris.

Sorry za długość posta :/, w żadnym przypadku to nie nabijanie, na pewno komuś się ten tekst jeszcze przyda . Ok to ja pędzę kończyć mój Design, niedługo umieszczę go tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Robisz coś nowego ? ;-) Czekam z zniecierpliwieniem :-) Ciekaw jestem, do czego ten design ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 20:38, Baal Namib napisał:

O! Robisz coś nowego ? ;-) Czekam z zniecierpliwieniem :-) Ciekaw jestem, do czego ten
design ;-)


Już mogę powiedzieć, to strona poświęcona usłudze - Granie na koncertach - Perkusja ;) . Strona będzie w całości we Flash, lecz wrzucę tylko Screen .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff nareszcie skończyłem, najdłużej męczyłem się nad typografią i wyszukiwaniu logosów partnerskich, ile mi to czasu ukradło ? . Hmmm Młodemu grafikowi chyba nie wypada mówić, ponieważ nie jest to konkurencja. URL Strony też się tam znajduje ( ale niestety nie jest jeszcze w sieci). Cenzury nie ma, bo to staroświeckie, ale za to są prawa autorskie na dole ;). Mam nadzieję, że się wam podoba i czekam na wasze opinie .

20080502222652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 19:19, Laska-z-Polski napisał:

> 1.Koń rzeczywiście jest straszny, proponuję wymazać większą część "tyłu"^^
Ale co w nim jest takiego złego? :P

Ano, złe jest to, że za bardzo wystaje w ten pattern tła i zabuża całą równowagę pracy.
To tak subtelne jak maźnięcie "rooshophą" krechą przez całą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
jakos zawsze mialem czarny punkt widzenia wiec nie przejmuj sie moja opinia
nie podoba mi sie kompletnie pewnie dlatego ze wszystko jest z innej bajki i nie tworzy to jednej kolorystycznej calosci tylko syf ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wypali, ale może spróbuj podmienić nazwy plików, z angielskiego, na polski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 10:57, Baal Namib napisał:

Nie wiem czy wypali, ale może spróbuj podmienić nazwy plików, z angielskiego, na polski
;-)


Eee... No zobaczymy... A jest może jakaś łatka albo patch angielski? Na ogół patche ENG robią też z wersji PL wersję ENG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skończyłem robić sygnaturkę. Nie olśniewa efektami czy czymś tam jeszcze co się kryje w photoshopie.
Dopiero się uczę, ale myślę, że końcowy efekt jest dobry.

20080503112944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie rozmazane tło. Nieładne efekty. Napis nie zachwyca. Za ciemne, powinieneś więcej blasku dodać, to przykuwa uwagę. Najlepiej do tej ciemnej zieleni dodaj jaskrawą, coś jak toxic green. Dodaj więcej bajeru, ale nie zaśmieć nimi całej pracy. I pamiętaj - ładniejszy napis! Wiem, że trochę Cię skrytykowałem, ale przynajmniej wiesz, co jest źle, i będziesz się starał to naprawić, taką mam nadzieję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 11:43, Jaki Ganh1 napisał:

Strasznie rozmazane tło. Nieładne efekty. Napis nie zachwyca. Za ciemne, powinieneś więcej
blasku dodać, to przykuwa uwagę. Najlepiej do tej ciemnej zieleni dodaj jaskrawą, coś
jak toxic green. Dodaj więcej bajeru, ale nie zaśmieć nimi całej pracy. I pamiętaj -
ładniejszy napis! Wiem, że trochę Cię skrytykowałem, ale przynajmniej wiesz, co jest
źle, i będziesz się starał to naprawić, taką mam nadzieję ;-)

Nic się nie stało. :) Bardzo mi pomogłeś. Przynajmniej wiem co muszę poprawić, co usunąc.
Muszę się jeszcze dużo nauczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 22:33, Lak5 napisał:

(...)Mam nadzieję, że się wam podoba i czekam na wasze opinie .

Świetnie wykonana i przejrzysta praca,wszystko ładnie się komponuje . Całkiem nieźle jak na młodego grafika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 13:07, napster6 napisał:


Dziękuję bardzo, jak na młodego grafika to całkiem całkiem mi to wszyło :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja skleciłem coś takiego dzisiaj, zacząłem na podstawie tutoriala ale po chwili stwierdziłem, że i tak nie zrobię tego samego, więc wyszła samowolka ;)

20080504173148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować