Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2008 o 17:31, Dard napisał:

ja skleciłem coś takiego dzisiaj, zacząłem na podstawie tutoriala ale po chwili stwierdziłem,
że i tak nie zrobię tego samego, więc wyszła samowolka ;)

Nawet ci wyszła twoja samowolka. Mi się to kojarzy z kawałkiem miasta GTA. Ciemne, palące się latarnie, neony. Taki klimat gangsterskiego miasta tylko, że nierealnego. Ja tam pchotoschopa narazie nie mam ale czasem sobie coś tam tworzę w gimpie & paincie choć jeszcze wielu narzędzi nie umiem używać, ale z tych co się obeznałem to nawet wiele ciekawych obrazów można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 17:31, Dard napisał:

ja skleciłem coś takiego dzisiaj, zacząłem na podstawie tutoriala ale po chwili stwierdziłem,
że i tak nie zrobię tego samego, więc wyszła samowolka ;)


Mógłbyś podać link do tego tutoriala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam google i frazę forum graficzne jeżeli znajdziesz na prawdę dobre to tam znajdziesz wszystko nie tylko brushe. Na takich forach można się na prawdę wiele nauczyć jak zaczynałem byłem zupełnie ciemny a teraz jestem całkiem dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://concept-on-mac.deviantart.com/gallery/#Brushes --> tutaj masz brushe autora tych tutoriali, choć osobiście nie mogłem w nich znaleźć wiele pomocy, więc korzystałem z własnych(znaczy tych co już wcześniej naściągałem, nie ma co podawać linków bo tego pełno jest w sieci), jeśli chodzi o ten konkretny tutorial to jednak bez tego podstawowego pędzla się nie obejdzie, a jego trzeba sobie zrobić( kilka razy kopiuj, wklej i będzie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceńcie proszę ;-) Banner zrobiony dla oficjalnej polskiej strony o grze stalker, dziś z rana :-P

20080505075735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 07:57, Baal Namib napisał:

Oceńcie proszę ;-) Banner zrobiony dla oficjalnej polskiej strony o grze stalker, dziś
z rana :-P


Hmmm same wykonanie jest bardzo ładne, tylko napis troszkę nie pasuje, ale myślę że jest czytelny :), reszta czyli grafika bardzo fajna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 07:57, Baal Namib napisał:

Oceńcie proszę ;-) Banner zrobiony dla oficjalnej polskiej strony o grze stalker, dziś
z rana :-P


Tło ze stalkera i render+ ładnie wykonany szklany napis= Bardzo ładny banner jak dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 11:42, Viear napisał:

Nie rozumiem tylko po co to rozjaśnienie u góry... psuje efekt.


Efekt(szklany) jest po to, aby po prostu nadał temu bannerowi postać bannera :-P Tzn. wiesz, bez tego, pusto troszkę wyglądało, ale i tak tworzy to całkiem ciekawy obraz IMO ;-)

Dnia 05.05.2008 o 11:42, Viear napisał:

No i światło nie zgodne, ale tego się już nie czepiam;P


Światło nie robione przeze mnie, tylko było na tle pewnego artworka ze S.T.A.L.K.E.R.a którego użyłem ;-)

Dnia 05.05.2008 o 11:42, Viear napisał:

Poza tym ok;)


Dzięki ;-)

@Lak5

Może jakaś rada, żeby napis był atrakcyjniejszy ? ;-) Chętnie to poprawię, jeśli będzie lepszy efekt ;-)

@DartiReviMaster(ale trudna ksywa :-P)

Dzięki bardzo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:24, Baal Namib napisał:

@DartiReviMaster(ale trudna ksywa :-P)

No nie :P? DartiRevi było zajęte więc musiałem coś dopisać :P

Dnia 05.05.2008 o 14:24, Baal Namib napisał:

Dzięki bardzo ;-)

Nie ma za co :p

Tylko mam takie pytanko: Wiem że to podstawa jest, ale jak zrobiłeś ten szklany efekt ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:26, DartiReviMaster napisał:

Tylko mam takie pytanko: Wiem że to podstawa jest, ale jak zrobiłeś ten szklany efekt
^^


Jeśli chodzi o zaznaczenie, to zaznaczyłem taki jakby kawałek koła, no i dałem 50% krycia białym kolorem ;-)
Też kiedyś nie wiedziałem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:27, Baal Namib napisał:

Jeśli chodzi o zaznaczenie, to zaznaczyłem taki jakby kawałek koła, no i dałem 50% krycia
białym kolorem ;-)
Też kiedyś nie wiedziałem ;-)


Dzięki za pomoc. Nawet na to nie wpadłem a podstawy photoshopa znam x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem (z pomocą Lesz3yka) nowy Layout (nerwowe przełknięcie śliny), do którego Lesz3yk zrobił mi background, ja go tylko trochę podrasowałem (zrobienie z 800x600 1240x1024 to nie łatwa sprawa więc głównie zabawa kolorami i wypalaniem etc. tc.) no i zrobiłem całą resztę. Podkładka pod awatar pochodzi z Fan Kitu Burnouta Paradise, zdjęcia z gooooogle.
Mam nadzieję, że się podoba, i przygotowuję się na krytykę :]
Ps. Co do ochów i achów nad tłem Lesz3yka: Mój pomysł! Mój pomysł! :D

20080505190700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować