Zaloguj się, aby obserwować  
L0ck3

Splinter Cell: Chaos Theory - temat ogólny

535 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2007 o 15:00, Gracz 23 napisał:

Nie można strzelać ale można przerwać łącze kamry za pomocą glocka ale przydaje się to w Coop

Z tego co wiem agenci Splinter Cell nie używali glocków... Ich podstawową broń stanowi belgijski pistolet Five-Seven. :)

Z fajnych ruchów jakich zabrakło w Chaos Theory to obrót SWAT (w Pandorze bawiłem się tym bez przerwy) i strzał zza rogu, myślę jednak, że i tak by się nie przydał, bo starałem się nikogo nie zabijać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruch SWAT widziałem tylko w demie(nie mam pełniaka), ale bywał bardzo przydatny. Szkoda, że się go pozbyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko: jaka jest wasza ulubiona mapa w coop? Oczywiście, wszystko zależy od partnera, ale każdy ma tę swoją jedyną, na której gra najchętniej. Moja to chyba dworzec kolejowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem : doszedłem już do dziewiątego poziomu (Łaźnia) jednak podczas gry, pojawił mi się niebieski ekran z błędem i zaraz po tym komputer się sam zrestartował. Po ponownym jego uruchomieniu, odpaliłem grę. Chciałem zmienić profil na swój jednak wyskakuje komunikat "Profil uszkodzony czy chcesz go skasować" - jedyne co mogę zrobić to go usunąć. Chciałem przekopiować save`y z tego profilu do nowego jednak na nim ich nie widać - klikając wczytaj grę mam tylko puste sloty. Ściągnąłem także save`y z internetu jednak ich też nie mogę uruchomić. Czy ktoś wie jak zmusić grę by mi te zapisy wczytała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 17:03, Alexx1 napisał:

Muszę cię zasmucić,ale one się już nie odczytają.....Jedynym wyjściem jest gra od nowa

Dzięki za odpowiedź.
Może podratuje mnie ktoś podesłaniem całego profilu z save`ami na adres bajujihno@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszło - jest tam tylko jeden save z ostaniej misji, ale za to wszystkie misje są odblkowane, więc powinno się dać po prostu wybrać tą, na której skończyłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 11:25, Woko11 napisał:

Jeszcze pytanko: jaka jest wasza ulubiona mapa w coop? Oczywiście, wszystko zależy od partnera,
ale każdy ma tę swoją jedyną, na której gra najchętniej. Moja to chyba dworzec kolejowy. :)

Moja ulubiona to Panama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trybem coop. Wchodzę do poczekalni, wybieram grę, odczekuję ładowanie i gdy już widać mapkę, postać itd. pojawia się komunikat: "Zostałeś odłączony od sesji" - tak jest za każdy razem - o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:37, Kubeczek77 napisał:

Gdzie jest jakaś szklana winda w 2 misji ? Musze tam użyc mikorofonu laserowego...?helP

A nie pomyliłeś przypadkiem z pierwszą częścią? O ile pamiętam, w Chaos Theory druga misja była na statku, a tam nie ma wind... ;)

Jeśli rzeczywiście chodzi o Splinter Cell 1, to żeby dostać się na podwórze, gdzie na pewno zobaczysz windę, musisz złapać pułkownika (który przychodzi zaraz po tym jak skorzystasz z komputera), zaprowadź go do skanera otwierającego drzwi. Wyjdź korytarz na zewnątrz, schowaj się w cieniu i podsłuchuj co dzieje się w windzie (naprzeciw Ciebie, z lewej :D)
Następnym razem, jak będziesz miał problem z "jedynką" zapytaj tutaj. :) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5160&u=94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Chaos Theory mi chodziło, ale już sobie poradziłem jakoś dziwnie się włanczal alarm ciagle i wkoncu sie nie wlaczyl :P ... ale mam next problem, w 3 misji w budynki CIA jak wychodzę z pomieszczenia z głównym serwerem i musze wyjść dalej przez takie podwójne drzwi automatyczne jak wychodze przez drugie to mi sie włącza alarm nie wiedzieć czemu... wszystkich strażników usunąłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 19:05, Kubeczek77 napisał:

O Chaos Theory mi chodziło, ale już sobie poradziłem jakoś dziwnie się włanczal alarm ciagle
i wkoncu sie nie wlaczyl :P ... ale mam next problem, w 3 misji w budynki CIA jak wychodzę
z pomieszczenia z głównym serwerem i musze wyjść dalej przez takie podwójne drzwi automatyczne
jak wychodze przez drugie to mi sie włącza alarm nie wiedzieć czemu... wszystkich strażników
usunąłem

Wkręcasz mnie? Wierz mi, przeszedłem wszystkie części Splinter Cell, ale CIA było tylko w jedynce!
A jeśli naprawdę chodzi Ci o Chaos Theory... Alarm w trzeciej misji włączyć się może z kilku powodów:
1. Zostałeś zauważony przez kamerę
2. Zostałeś wykryty przez fotokomórki (łatwo je dostrzec przez noktowizor i termowizor) i wyłączyć za pomocą OCP w pistolecie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, wy tez macie problemy z grą w trybie COOP? Przy necie 1Mb to trochę dziwne, że 2 razy w życiu udało mi się zagrać (z Włochem) :). Chociaż zawsze pozostaje Hamachi. Może będziemy się umawiać w temacie na wspólne gry?
Tylko trzeba mieć to hamachi, bo będą problemy (choć w versus można grać swobodnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A to Hamachi to co to? :)

To jest taki cwany programik, który, jeśli dobrze rozumiem, tworzy LAN przez Internet :)
Jednym słowem komputery są połączone jak na LAN-Party :)
Tylko trzeba pamiętać, żeby wyłączyć udostępnianie plików ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 10:41, Woko11 napisał:

W coopa dawno nie grałem bo nie mogłem się z nikim połączyć. A to Hamachi to co to? :)

Hamachi to program do robienia wirtualnej (internetowej) sieci LAN na której będziesz mógł grać w SC we własnym gronie znajomych bez obecności osób z zewnątrz . Coś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować