Zaloguj się, aby obserwować  
L0ck3

Splinter Cell: Chaos Theory - temat ogólny

535 postów w tym temacie

Przypomniało mi się jak kiedyś zagrałem z jakimś Polakiem, który chciał gadać tylko po angielsku... Ale mniejsza z tym.
Ponieważ to był mój pierwszy raz na co-opie czułem się jak noob i tak grałem (czyt.: koleś trochę musiał czekać zanim zorientowałem się, że chce mnie podsadzić :P)... Chociaż co do eliminacji wrogów to poczułem się lepszy... Koleś strzelał seriami w grupy przeciwników, podczas gdy ja drugą grupę załatwiłem podstępem, zachodziłem jednego gościa, zastrzeliłem jego towarzysza, po czym jego samego ogłuszałem... Zabawa okazała się świetna (pogadaliśmy nawet z samym Samem Fisherem :P), a najbardziej ucieszyło mnie podsumowanie poziomu, 85% dla mnie, a 75% dla niego... Lepsza ocena od kolesia, który już nieco w kooperacji grywał jest bardzo budująca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 14:23, Noxbi napisał:

/.../


Mam taki problem; Mam viste x64, i tu pojawia się problem z odpaleniem gry. Nie chce sięuruchomić i pisze że musze mieć system windows XP/2000/NT ;/ Co mam zrobić żeby to ruszyło? Uruchomiłem ze zgodnością do XP, 98, ale nic z tego.

HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 22:33, marcin1930 napisał:

> /.../

Nie wiem, czy jestem w stanie Ci pomóc, nie mam Visty, a gra wyszła już dość dawno (ale nie działa pod 98, więc zgodność z tą wersją nic nie da). W większości takich przypadków pomagają najnowsze patche, podobnie było z Double Agent (choć DA jest nowszy) - tutaj znajdziesz je do polskiej wersji: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=1969
Powodzenia, mam nadzieję, że choć trochę Ci pomogłem. Szkoda, żeby gra się nie uruchomiła - zdecydowanie to najlepsza część cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 22:55, Noxbi napisał:

Nie wiem, czy jestem w stanie Ci pomóc, nie mam Visty, a gra wyszła już dość dawno (ale nie
działa pod 98, więc zgodność z tą wersją nic nie da). W większości takich przypadków pomagają
najnowsze patche, podobnie było z Double Agent (choć DA jest nowszy) - tutaj znajdziesz je
do polskiej wersji: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=1969
Powodzenia, mam nadzieję, że choć trochę Ci pomogłem. Szkoda, żeby gra się nie uruchomiła -
zdecydowanie to najlepsza część cyklu.


Ponoć Conviction ma być jeszcze leprze, kto wie może będzie? ;p Ja pozostaje - jak na razie - w przekonaniu że PT była najleprzą częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2007 o 23:01, marcin1930 napisał:

Ponoć Conviction ma być jeszcze leprze, kto wie może będzie? ;p



Dokładnie to samo swego czasu mówili o DA. Co z tego wyszło każdy dobrze wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 23:08, dave03 napisał:

Dokładnie to samo swego czasu mówili o DA. Co z tego wyszło każdy dobrze wie:P

Tylko dlatego, że za DA wzięli się nieodpowiedni ludzie... :P Jak zapewne wiesz, kolejne części Splinter Cell tworzyły dwa studia, Montreal i Shanghai, najlepsze części serii ("jedynka" i Chaos Theory) wyszły z rąk Kanadyjczyków, którzy, ponoć, w swoje gry wkładają mnóstwo pasji, zaangażowania i co chyba najważniejsze nie chcą odcinać kuponów od swojego sukcesu... jak wyjdzie najnowszy SC, zobaczymy. Ja jak na razie gram i zachwycam się Teorią Chaosu, czekając na "Osądzonego"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 14:19, Noxbi napisał:

> Dokładnie to samo swego czasu mówili o DA. Co z tego wyszło każdy dobrze wie:P
Tylko dlatego, że za DA wzięli się nieodpowiedni ludzie... :P Jak zapewne wiesz, kolejne części
Splinter Cell tworzyły dwa studia, Montreal i Shanghai, najlepsze części serii ("jedynka" i
Chaos Theory) wyszły z rąk Kanadyjczyków, którzy, ponoć, w swoje gry wkładają mnóstwo pasji,
zaangażowania i co chyba najważniejsze nie chcą odcinać kuponów od swojego sukcesu... jak wyjdzie
najnowszy SC, zobaczymy. Ja jak na razie gram i zachwycam się Teorią Chaosu, czekając na "Osądzonego"...
:)


A ja nie mogę graćw trzecią część ;/ No ale "piątka" ponoć super (w CDA był kilku stronicowy opis). A co do kanadyjczyków to wiadomo - pic na wodę, każdy chce trochę zarobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 22:33, marcin1930 napisał:

Mam taki problem; Mam viste x64, i tu pojawia się problem z odpaleniem gry. Nie chce sięuruchomić
i pisze że musze mieć system windows XP/2000/NT ;/ Co mam zrobić żeby to ruszyło? Uruchomiłem
ze zgodnością do XP, 98, ale nic z tego.


Wywal Viste i zainstaluj porządny system, Vista do gier się W OGÓLE nie nadaje :) To najgorszy możliwy system do korzystania z gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 16:13, grallanonim napisał:

są tutaj chętni na grę?


Ja mógłbym spróbować, muszę sprawdzić czy wreszcie działa mi ten COOP. Oczywiście obowiązuje v1.05?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 16:10, Sth`Devilish napisał:

Wywal Viste i zainstaluj porządny system, Vista do gier się W OGÓLE nie nadaje :) To najgorszy
możliwy system do korzystania z gier.


Już niedułgo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nadszedł czas próby. Zrobiłem format partycji z grami i programami, wykasowałem wszytko co miało związek z Ubi na C: (+ rejestr), a za chwilę zainstaluję Chaos Theory, patcha i pewnie się okaże że "nie można dołączyć do tej gry". No, ale spróbować można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 16:17, Qbli napisał:

> są tutaj chętni na grę?

Ja mógłbym spróbować, muszę sprawdzić czy wreszcie działa mi ten COOP. Oczywiście obowiązuje
v1.05?

Tak tylko najpierw muszę zainstalować :).Jutro powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 17:09, marcin1930 napisał:

Już niedułgo....


Zanim gry na dobre zaczną korzystać z bajerów DX10 i Visty, zaczną na tym systemie dobrze chodzić i ludzi w ogóle będzie stać na sprzęt, taki który umożliwi wypróbowanie tych wszystkich nowinek, pojawi się juz kolejny Windows... Micro$oft przecież już zapowiedział, że za 2 lata będzie kolejny :) Także daruj sobie i wracaj do WinXP, jedynego jako tako udanego systemu M$ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 18:09, Sth`Devilish napisał:

Zanim gry na dobre zaczną korzystać z bajerów DX10 i Visty, zaczną na tym systemie dobrze chodzić
i ludzi w ogóle będzie stać na sprzęt, taki który umożliwi wypróbowanie tych wszystkich nowinek,
pojawi się juz kolejny Windows... Micro$oft przecież już zapowiedział, że za 2 lata będzie
kolejny :) Także daruj sobie i wracaj do WinXP, jedynego jako tako udanego systemu M$ :P


Poczekam na SP1 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś chętny do pogrania w trybie co-operative? Nigdy nie miałem okazji w to zagrać, a chciałbym jeszcze pomęczyć tą gierkę zanim ją w końcu odinstaluje i rzuce na zasłużone miejsce na półce :) Szukam kogoś, kto zna bardzo dobrze grę i ma jakieś doświadczenie w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:47, Sth`Devilish napisał:

Byłby ktoś chętny do pogrania w trybie co-operative? Nigdy nie miałem okazji w to zagrać, a
chciałbym jeszcze pomęczyć tą gierkę zanim ją w końcu odinstaluje i rzuce na zasłużone miejsce
na półce :) Szukam kogoś, kto zna bardzo dobrze grę i ma jakieś doświadczenie w multi.


Ee? odinstalować Splinter cell Chaos Theory? to profanacja ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 19:47, Sth`Devilish napisał:

Byłby ktoś chętny do pogrania w trybie co-operative? Nigdy nie miałem okazji w to zagrać, a
chciałbym jeszcze pomęczyć tą gierkę zanim ją w końcu odinstaluje i rzuce na zasłużone miejsce
na półce :) Szukam kogoś, kto zna bardzo dobrze grę i ma jakieś doświadczenie w multi.


Jak coś to ja mógłbym pod koniec tygodnia gdzieś (czwartek-piątek bo czekam na nowe części do komputera :) ).Jak coś moje gg 2054396

Qbli-sorry ze nic nie pisałem , ale nie miałem internetu ;/.Jakbyś jeszcze chciał partyjkę to jak wyżej pod koniec tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować