Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Co do fimiku - bylby jeszcze lepszy gdyby autor tegoz gral postacia kobieca, tak jak ja to obecnie robie. :)

Dnia 15.04.2008 o 09:42, Budo napisał:

Co do pytan odnosnie jade empire- ludzie, kupujcie, ta gra jest warta znacznie wiecej
niz 20zl, a spolszczenie jest kinowe i dobrej jakosci :)


A pod tym twierdzeniem podpisuje sie obiema rekami. Dodatkowym argumentem przemawiajacym za zakupem Jade Empire jest fakt, ze bez problemu chodzi nawet na starszych komputerach. Dawno juz mnie gra tak nie wciagnela, zebym poswiecil jej cala noc, nawet w World of WarCraft gram góra z cztery godziny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy Jade Empire będzie płynnie chodził na średnich detalach w rozdzielczości 1280x1024 na moim sprzęcie? Wszystko jest na GS''ie. Zamierzam kupić tę grę, bo ostatnia obniżka mnie zachęciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne wątpliwości co do karty graficznej która mogłaby być nieco lepsza (dobrze by było gdyby coś więcej napisał tu ktoś kto grał na takiej właśnie karcie|), jednak JE powinno Ci pójść. Ta gra jest dobrze zoptymalizowana więc nie obawiaj się jakiś poważnych problemów pod tym względem.
Tak czy siak tą grę można teraz dostać za śmieszne pieniądze więc nie ma się co zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 16:15, Don Zorro napisał:

Przeszedłem NVN 2 - czy jade empire mi się spodoba?


Po pierwsze to pisze się NWN 2 a nie NVN 2, ale nic, wiem że się czepiam.
Jade Empire jest to action RPG, a NWN 2, to zwykłe cRPG, więc lepiej zagraj w jakieś demo, jeżeli jest, albo przeczytaj recenzje tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 13:14, kuba9876543210 napisał:

Mam pytanie: czy Jade Empire będzie płynnie chodził na średnich detalach w rozdzielczości
1280x1024 na moim sprzęcie? Wszystko jest na GS''ie. Zamierzam kupić tę grę, bo ostatnia
obniżka mnie zachęciła.


Powinno chodzic, mi na troche slabszej karcie graficznej bez problemu smiga w tej rozdzielczosci na max detalach. Ale upewnilbym sie pytajac w tym watku:

Czy gra uruchomi się na moim sprzęcie? - temat ogólny o wymaganiach gier
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33486&u=1012

Don Zorro
Zalezy czy lubicz action RPG. Mi tam Jade Empire sie podoba, a mowie to jako fan Planescape: Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Jade Empire, gdy próbuje przejśc przez bramę do Dwóch rzeka pojawia się komunikat że wczytywanie się nie powiodło i wychodzi do menu głównego.Gram na laptopie :

C2D T5270 1,40 Ghz
2 Gb Ramu
GF M8400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jade Empire jest spolszczona, tak? A jest może możliwość zakupienia/zainstalowania tejże gry w oryginalnym języku (angielskim)? Jakoś nie lubię gier po polsku (chyba, że oryginalnie były wydane w j. polskim;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisów raczej nie można wyłączyć, a przynajmniej nie wszystkich. Spróbuj bez ich pomocy zrozumieć co od Ciebie chcą ludzie używający Starej Mowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Jade Empire z eXtra Klasyki HIT i jestem bardzo zadowolony, gra jest po prostu świetna, bez wahania wydałbym nawet dwa razy tyle aby pograć sobie w tą grę, już teraz wiem że ten tytuł po prostu muszę przejść kilkukrotnie aby w pełni go poznać. Ważne jest też to że porządny klimat dalekiego wschodu połączony z przyjemną dla oka grafiką, tworzy mega grywalną mieszankę i to mi się podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sobie zakupiłem JE :) Jak na razie, gierka jest wporzo. Podoba mi się to, że można grać złą postacią, lubie takie akcenty w rpgach. Szkoda tylko, że nie ma tu klasycznych armorów, tylko postać lata cały czas w tym samym outficie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 21:09, Sebat1 napisał:

Kupiłem sobie Jade Empire z eXtra Klasyki HIT i jestem bardzo zadowolony, gra jest po
prostu świetna, bez wahania wydałbym nawet dwa razy tyle aby pograć sobie w tą grę,

Heh, może to dziwnie zabrzmi.. ale wolałbym widzieć Jade Empire właśnie w wyższej cenie. Ta gra jest dla mnie epicka.

Dnia 26.04.2008 o 21:09, Sebat1 napisał:

teraz wiem że ten tytuł po prostu muszę przejść kilkukrotnie aby w pełni go poznać. Ważne
jest też to że porządny klimat dalekiego wschodu połączony z przyjemną dla oka grafiką,
tworzy mega grywalną mieszankę i to mi się podoba

Klimat jest największym atutem tej gry, to oczywisty fakt... tak samo jak muzyczka, która jest fenomenalna.
W ogóle Jade Empire jest pierwszą grą od czasów niepamiętamjakichaledawnych, o której potrafię się wyrazić w samych superlatywach. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jade Empire to klasyka chodź niestety przez niektórych niedoceniona. Ale skoro jest w XK to może więcej osób się zapozna z grą. Po drugie ja właśnie lubię takie Inne RPG''I ze zręcznościowym systemem walki, łatwym interfejsem, oraz nie skomplikowanym światem oraz zadaniami. Gra mimo wszystko przypominała mi Fable i pod względem grafiki jaki i techniką gry system walki, rozwoju, zadania itp. Czy w sam raz dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jade Empire z Ekstra Klasyki
konfiguracja - grubo powyżej wymagań zalecanych (ATI Radeon X1650XT)
sterowniki - nowe
wydajność w innych grach - zadowalająca, Crysis płynny na średnich ustawieniach grafiki

Gra działa źle. O ile gdy biegam po klasztorze to jest całkiem dobrze to w momencie rozpoczęcia walki frame rate spada w okolice 10. Zmiana rozdzielczości, wyłączenie efektów graficznych, jak można było się spodziewać, nie wpływa na polepszenie wydajności.

W necie znalazłem kilka wzmianek o tym, że gra działa źle na nowych sterownikach i warto zainstalować jakieś starsze. Teraz pytanko - czy ktoś miał zbliżony problem i może potwierdzić, że zainstalowanie starych sterowników pozwala na płynne działanie gry?

W tej chwili jest to 15PLN leżących w błocie, szczęście, ze nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2008 o 22:28, Rusty Mike napisał:

Heh, może to dziwnie zabrzmi.. ale wolałbym widzieć Jade Empire właśnie w wyższej cenie.
Ta gra jest dla mnie epicka.


Nie każdy to zrozumie, ale ja rozumiem to doskonale, po prostu niektóre tytuły są zbyt genialne żeby kosztowały bardzo małe pieniądze, ale naprawdę nie ma co narzekać jak cena jest taka atrakcyjna :)

Dnia 26.04.2008 o 22:28, Rusty Mike napisał:

Klimat jest największym atutem tej gry, to oczywisty fakt... tak samo jak muzyczka, która
jest fenomenalna.


Nie jestem znawcą muzyki w grach, ale mogę powiedzieć że muzyka mi się podoba.

Dnia 26.04.2008 o 22:28, Rusty Mike napisał:

W ogóle Jade Empire jest pierwszą grą od czasów niepamiętamjakichaledawnych, o której
potrafię się wyrazić w samych superlatywach. :]


A można wiedzieć jakie inne gry Cię tak zachwyciły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:49, Sebat1 napisał:

A można wiedzieć jakie inne gry Cię tak zachwyciły ??

Cóż... prawdę mówiąc dokładnie nie pamiętam. Chociaż, że kiedyś była taka gra Second Sight... oryginalna i bardzo mi przypadła do gustu... i to było na tyle. Poprzez pojęcie "zachwyciły", rozumiem coś, co wstrząsnęło mną, wzruszyło, zaskoczyło... i miałem ochotę do tego powracać jeszcze raz i raz.
Gry uzyskują u mnie status "zachwyciły", głównie dzięki fabule. Ale to i tak za mało... ostatnio coraz to większą rolę odgrywa u mnie stworzenie wiarygodnej postaci, która będzie ciągnęła linię fabularną w sposób jak najlepszy. I tak w Jade Empire był to definitywnie Mistrz Li (normalnie przewidziałbym sam-wiesz-co na samym końcu gry, ale twórcy niezwykle skutecznie odwrócili moją uwagę od tego. Efekt: paraliżujący) i szczególnie jego ostatnie słowa...
P.S... jeszcze zaliczyłbym do takich gier FAHRENHEIT, którą polecam... ma doskonale dopracowane te dwa atuty, które wymieniłem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Mistrza Li - już przy rozmowie z pierwszym Zabójcą Lotosu domyśliłem się końcówki gry. ;) Fabuła genialna, ale jak dla mnie zbyt przewidywalna. Warto grać dla samych postaci pobocznych. Niektórzy towarzysze są świetni. Aktualnie gram drugi raz na poziomie Mistrz - to już jest wyzwanie. Potem zabieram się za Jadeitowego Mistrza. Ale coś czuję, że to będzie już ponad moje siły. ;)

Muzyka - geniusz. Po prostu geniusz! Na szczęście mam edycję premierową, więc soundtrack mam na osobnej płytce. Bardzo lubię słuchać - przebił u mnie ostatnio nawet J. Lo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 15:27, Robert'cik napisał:

Muzyka - geniusz. Po prostu geniusz! Na szczęście mam edycję premierową, więc soundtrack
mam na osobnej płytce. Bardzo lubię słuchać - przebił u mnie ostatnio nawet J. Lo. ;)


Muzyka to dzieło artystyczne najwyższej wagi. Szkoda że nie mam edycji premierowej, za kilka dni kupuję w EK Hit, ale soundtrack może też gdzieś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować