Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Chwila, chwila. Ty mówisz o skupieniu czy o umyśle? Jeśli kupiłeś technikę dodającą 15 punktów do skupienia do zostały one dodane do wartości zaznaczonej na poniższym screenie na czerwono. Umysł (zaznaczony poniżej na niebiesko) to osobna sprawa, zwiększenie umysłu zwiększa też automatycznie skupienie, jednak zwiększenie skupienia nie ma wpływu na umysł.

20080527170725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja :P. Dzięki, bo tak myślałem, że bug, a ja myślałem, że to mi pójdzie do umysłu ;). Ale dobra, przynajmniej mam te 15 punktów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą doznałem szoku... Edycja Kolekcjonerska tej gry kosztuje 29,90zł?!?! Jak to jest możliwe?! Czy im się to opłaca?!? Chyba się zdecyduję, na prezent na Dzień Dziecka:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 21:57, tomoliop napisał:

Przed chwilą doznałem szoku... Edycja Kolekcjonerska tej gry kosztuje 29,90zł?!?! Jak
to jest możliwe?! Czy im się to opłaca?!? Chyba się zdecyduję, na prezent na Dzień Dziecka:PP


Na allegro widziałem jeszcze taniej bo za 10 zł xD Opłaca im się za 30 zł bo wiedzą że im pójdzie, a gra ma ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 21:57, tomoliop napisał:

Przed chwilą doznałem szoku... Edycja Kolekcjonerska tej gry kosztuje 29,90zł?!?! Jak
to jest możliwe?! Czy im się to opłaca?!? Chyba się zdecyduję, na prezent na Dzień Dziecka:PP


Gdybym nie miał edycji premierowej, która w sumie od kolekcjonerki niewiele się różni pewnie bym kupił. A;e skoro najfajniejsze bajery mam w w zwykłym pudełku to nie będę kasy wydawał.

A czy im sie opłaca? Patrząc jak szybko gra trafiła do extra klasyki nie sprzedała się tak jak tego oczekiwano (ludzie się nie znają:P) i na magazynach zalegają jeszcze pudełka z edycją kolekcjonerska. Lepiej sprzedać to za śmieszną kasę niż wyrzucić do śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 22:24, Pawłek napisał:

> Przed chwilą doznałem szoku... Edycja Kolekcjonerska tej gry kosztuje 29,90zł?!?!
Jak
> to jest możliwe?! Czy im się to opłaca?!? Chyba się zdecyduję, na prezent na Dzień
Dziecka:PP

Gdybym nie miał edycji premierowej, która w sumie od kolekcjonerki niewiele się różni
pewnie bym kupił. A;e skoro najfajniejsze bajery mam w w zwykłym pudełku to nie będę
kasy wydawał.

A czy im sie opłaca? Patrząc jak szybko gra trafiła do extra klasyki nie sprzedała się
tak jak tego oczekiwano (ludzie się nie znają:P) i na magazynach zalegają jeszcze pudełka
z edycją kolekcjonerska. Lepiej sprzedać to za śmieszną kasę niż wyrzucić do śmieci.


To ciekawe jak teraz będzie ze sprzedażą ,,normalnej'''' edycji:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , zaczołem grać od niedawna w jade empire i znalazłem już 2 techniki : żelazny brzuch i coś tam lwa niby to coś dodaje ale nie wiem jak to się aktywuje ? Nie wie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 17:37, swietlik94 napisał:

Dwa pytania:
1. Czy pójdzie na tym sprzęcie: Pentium IV 3GHz 1GB RAM karta 128 MB GeForce FX 5200?
2. Ile zajmuje miejsca na dysku?


Ad1. nie mam pojecia
Ad2. po ukonczeniu gry katalog ma u mnie 7,5 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 17:37, swietlik94 napisał:

1. Czy pójdzie na tym sprzęcie: Pentium IV 3GHz 1GB RAM karta 128 MB GeForce FX 5200?


Procek w porządku, RAM też. Karta musi obsługiwać Pixel Shader 2.0, wydaje mi się żę GeForce FX 5200 spełnia to wymaganie ale lepiej sam sprawdź - jeśli tak to gra Ci pójdzie.

Dnia 29.05.2008 o 17:37, swietlik94 napisał:

2. Ile zajmuje miejsca na dysku?


7-8 GB. Do tego dodaj jeszcze 1-2 GB na sejwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 07:39, tomoliop napisał:

To ciekawe jak teraz będzie ze sprzedażą ,,normalnej'''' edycji:P.


Normalna musiała zejść trochę lepiej bo jej nigdzie ostatnio nie widziałem.Zresztą nie dziwne, bo edycja podstawowa była niewiele gorsza od tej kolekcjonerskiej, a sporo tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo wyprzedazy to juz pare miesiecy temu mozna bylo dostac kolekcjonerke za 50 zeta , jako dodatek do zakupow w gram.pl za 150+ zeta.

A wtedy jeszcze zwykla wersja chodzila z cena sugerowana 49,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 18:45, Pawłek napisał:

> To ciekawe jak teraz będzie ze sprzedażą ,,normalnej'''' edycji:P.

Normalna musiała zejść trochę lepiej bo jej nigdzie ostatnio nie widziałem.Zresztą nie
dziwne, bo edycja podstawowa była niewiele gorsza od tej kolekcjonerskiej, a sporo tańsza.


Ja bym powiedział, że w kolekcjonerce jest jednak dużo więcej, proporcjonalnie za taką cenę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 21:08, tomoliop napisał:

> > To ciekawe jak teraz będzie ze sprzedażą ,,normalnej'''' edycji:P.
>
> Normalna musiała zejść trochę lepiej bo jej nigdzie ostatnio nie widziałem.Zresztą
nie
> dziwne, bo edycja podstawowa była niewiele gorsza od tej kolekcjonerskiej, a sporo
tańsza.

Ja bym powiedział, że w kolekcjonerce jest jednak dużo więcej, proporcjonalnie za taką
cenę:)



Za obecna pewnie tak :) Ale w chwili premiery kosztowała 159zl chyba (mogę się do 10zł mylić). A podstawowa 99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to 179,90:) Nie pamiętam ile z tego można było zapłacić wirtualnymi pieniędzmi.
Jednak wcale nie uważam żeby to była za wysoka cena, ta gra była tego warta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 23:22, Karharot napisał:

Dokładnie to 179,90:) Nie pamiętam ile z tego można było zapłacić wirtualnymi pieniędzmi.
Jednak wcale nie uważam żeby to była za wysoka cena, ta gra była tego warta:)



A ja myślałem, ze cenę zawyżyłem o te 10zł :D Wedlug mnie patrząc na dodatki średnio sie opłacało, a patrząc na to co wyprawia Techalnd to się w ogóle nie opłacało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz podstawowa idzie za około 20 złotych, a kolekcjonerska... 29zł:D Nie mogłem się oprzeć i kupiłem(powinna być już dziś) nie tylko ze względu na cenę - już od dawna chciałem ją mieć i w końcu nadarzyła się okazja.
Nie mogę się już doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować