Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Kolekcjonerkę kupiłem aby była do... kolekcji:) (np. latawca nigdy nawet nie próbowałem złożyć bo nie mam uzdolnień w modelarstwie). Jeśli myślę że gra naprawdę mi się spodoba to jestem w stanie wydać więcej aby mieć unikatowe wydanie. Po za tym przy okazji wspieram swoimi pieniędzmi tych którzy stworzyli i wydali taką grę dzięki czemu mam swój malutki wkład w to że pozostają na rynku (ziarnko do ziarnka...):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 16:37, Karharot napisał:

(np. latawca nigdy nawet nie próbowałem złożyć bo nie mam uzdolnień w modelarstwie).

Ja trochę mam więc spróbuje go zbudować:) ale wielka szkoda, że będzie taki... brzydki. Papier na obłożenie szkieletu nadaje się do pakowania, a nie do oklejania latawca;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 16:37, Karharot napisał:

Kolekcjonerkę kupiłem aby była do... kolekcji:) (np. latawca nigdy nawet nie próbowałem
złożyć bo nie mam uzdolnień w modelarstwie). Jeśli myślę że gra naprawdę mi się spodoba
to jestem w stanie wydać więcej aby mieć unikatowe wydanie. Po za tym przy okazji wspieram
swoimi pieniędzmi tych którzy stworzyli i wydali taką grę dzięki czemu mam swój malutki
wkład w to że pozostają na rynku (ziarnko do ziarnka...):)

Ja też jeszcze nie złożyłem latawca xD. I ciągle zapominam o tym żeby chociaż spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam misje w 2 rozdiale żeby zdobyć dla takiej starej pani akta własności terenu i mam jakiegoś mistrza opić , tyle że nie moge go znaleźd. Nie wie ktoś gdzie on jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 19:36, Lamb3rt napisał:

Mam trochę dziwne pytanie :)

Czy te Pixel Shader 2.0 to absolutne minimum, czy też może gra ruszy na 1.4 w minimalnych
opcjach? :)


Hmm wydaje mi się że jednak musi być PS 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś można było ściągną instrukcję ale zniknęła już dawno temu. Możesz albo poprosić kogoś kto ją ma aby Ci ją wysłał na maila albo wyprosić u kogoś z CDP aby na nowo umieścili ją do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Podwiesili ją na nowo. To miłe:)
Dzięki za info, co prawda latawca raczej sklejać nie będę ale być może kiedyś go komuś podaruję (u mnie niestety instrukcji nie było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie bo mi pisze w ustawieniach ze mam nie aktualne sterowniki do grafy(mam te najnowsze ) i co 30 min wywala mnie do wina wiecie jaki stery zainstalować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 18:03, qba767 napisał:

Ja też jeszcze nie złożyłem latawca xD. I ciągle zapominam o tym żeby chociaż spróbować.

Nie próbuj - wygląda obrzydliwie:P Zbudowanie konstrukcji z drewna to pestka, oklejenie też nie było trudne, ale to co wyszło... nadaje się na śmietnik(lub do kominka:). Latawiec z tym papierem wygląda okropnie(ciemny brąz, jakościowo beznadziejny | przeglądałem trochę temat i niektórzy mieli na nim japoński/chiński(?) napis - ja niestety nic nie miałem). Heh, nie dziwie się czemu w prezentacji ek nie było fotki...

Właśnie zainstalowałem grę - trawo to ponad dwadzieścia pięć minut. lol.

20080606174515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 17:45, Forgotten napisał:

> Ja też jeszcze nie złożyłem latawca xD. I ciągle zapominam o tym żeby chociaż spróbować.

Nie próbuj - wygląda obrzydliwie:P Zbudowanie konstrukcji z drewna to pestka, oklejenie
też nie było trudne, ale to co wyszło... nadaje się na śmietnik(lub do kominka:). Latawiec
z tym papierem wygląda okropnie(ciemny brąz, jakościowo beznadziejny | przeglądałem trochę
temat i niektórzy mieli na nim japoński/chiński(?) napis - ja niestety nic nie miałem).
Heh, nie dziwie się czemu w prezentacji ek nie było fotki...

Właśnie zainstalowałem grę - trawo to ponad dwadzieścia pięć minut. lol.

Ja miałem napis na papierze, ale to nie zmienia faktu, że jego jakość jest bardzo słaba. :)
A co do instalatora, to rzeczywiście porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z utęsknieniem czekam aż nasza kochana Poczta Polska przyśle mi Jade Empire. Ale na razie pozostaje mi czekać. (Patrze na datę a tu mi już tydzień stuknął od zamówienia) ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak przejść misje lotnicza Kanga, w ktorej nagle na przeciw ważki pojawia się coś w rodzaju kul połączonych piorunami? Czy misje tą przechodzi się jak sie rozpieprzy te kule? Bo trochę to trudne a jeszcze jak sie te kule zniszczy to sie ''regenerują''. Jakieś porady???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz na tą misję wziąć ulepszenie "Miraż", w czasie walki z tym bossem (to jest końcowy przeciwnik tej misji) tuż przed tym jak odpali on swoją główną broń uruchom tą umiejętność - to pozwoli Ci przeżyć jego salwę. Staraj się koncentrować swój ogień na jednej kuli dopóki jej nie zniszczysz (oczywiście jeśli nie możesz jej trafić to wal śmiało po innych), najłatwiej jest to zrobić gdy zwalniają one tuż przed oddaniem głównej salwy lub tuż po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować