Zaloguj się, aby obserwować  
Szalony_Max

Falloutowe klimaty, czyli jak przeżyć w postnuklearnym świecie.

463 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2006 o 22:31, falloutboy napisał:

chyba fajny był by Obliviona w tym klimacie dali by fajne profesje tylko żeby zostawili mape
świata


Cóż... Dla mnie Fallout we 3D to już nigdy nie będzie ten sam Fallout...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 22:27, Sarafan_Knight napisał:

Raczej nie sądzę, żeby tak doświadczona w cRPG-ach firma jak Bethesda aż tak zwaliła Fallout''a.

a cóż takiego podobnoego do falloua zrobili? tu trzeba poza specialem fabuły, rzutu izomerycznego, masy questów pobocznych, losowych spotkań, i naprawde gigantycznego świata. bez tego wszystkiego nie będzie porządnego fallouta, a co za tym idzie przemilcze tą gre (ew przerobią ją na fpp/tpp wtedy zbuduje apa mkII, wymienie G.E.C.K. a na bozara i poleje sie krew programistów). obawiam się że to będzie bardziej przypominać konsolowego tactisa (zwłaszcza że na konsole też ma niestety być, a ta gra sie do takiej konwersji zwyczajnie nie nadaje) niż prawdziwe fallouty.
ps co zaś sie tyczy wybicia 75% mutantów to ktoś to musi zrobić, a Jon Rambo zestrzeliwał pociski z głowicami atomowymi ze swojego niezawodnego łuku, niestety wybuchowe groty mu sie skoczyły i nie zdążył sie po nowe wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 22:34, Sarafan_Knight napisał:

Dla mnie Fallout we 3D to już nigdy nie będzie ten sam Fallout...

3d może być, byle rzut izomeryczny jak w von bourenie zachowali (wyglądał jak 2d, ale dało sie swobodnie obracać kamerą dookoła postaci/drużyny wskutek czego skonczyły by sie problemy że nasi wojacy załsonili swoimi zbrojami cel i trzeba w pare wystających pixeli klikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 22:38, sig. napisał:

3d może być, byle rzut izomeryczny jak w von bourenie zachowali (wyglądał jak 2d, ale dało
sie swobodnie obracać kamerą dookoła postaci/drużyny wskutek czego skonczyły by sie problemy
że nasi wojacy załsonili swoimi zbrojami cel i trzeba w pare wystających pixeli klikać.


Jeśli chodzi o Van Burena, to po screenach widać jest, że już trochę tego klimaciku gdzieś się ulotniło... :) Jedyne co zachowało pełnię klimatu, to mapa świata. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż drodzy towarzysze ja mam dwie rzeczy do powiedzenia
Primo: NIe wykazujcie się typowym dla Polaków zrzędzeniem "Abo to mi nie pasi, a bo to paskudne" przede wszystkim czekajcie trzymajcie kciuki i miejcie mase nadziei"
Secundo: Kto może gierka nie będzie tak bardzo w klimatach Fallouta, ale jednak będzie fajna tylko na swój własny sposób. Owszem będzie to porażka na polu Falloutowości, ale jednak z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 23:04, Hubi Koshi napisał:

Owszem będzie to porażka na polu Falloutowości, ale jednak z


Dla mnie jeśli nie ma falloutowości, to nie ma Fallout''a... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 23:04, Hubi Koshi napisał:

tylko na swój własny sposób. Owszem będzie to porażka na polu Falloutowości, ale jednak

skoro nie bedzie falloutowa to niech jej falloutem nie nazywają. Chyba logiczne prawda? wprawdzie zgodze się że trzeba poczekać ale biorąc pod uwage jak sie robi współczesne rpg szanse na godnego następce fallouta 2 są minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 10:10, sig. napisał:

> tylko na swój własny sposób. Owszem będzie to porażka na polu Falloutowości, ale jednak

skoro nie bedzie falloutowa to niech jej falloutem nie nazywają. Chyba logiczne prawda? wprawdzie
zgodze się że trzeba poczekać ale biorąc pod uwage jak sie robi współczesne rpg szanse na godnego
następce fallouta 2 są minimalne.

Ja zaś powiem tak: jest genialny F I i F 2, jak zepsują F3, to trudno. Nie będę grał po naście razy, tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 12:32, AgayKhan napisał:

razy, tylko raz.

to i tak dużo jak cokolwiek popsują to pewnie nie zagram wogle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 15:55, sig. napisał:

> razy, tylko raz.
to i tak dużo jak cokolwiek popsują to pewnie nie zagram wogle

Jestem skąpy, więc pewnie wpierw naczytam się recenzji. Ogólnie nie spodziewam się, że choć w 10% 3 bedzie dobra jak 1 czy 2. Dlatego myślkę , że się nie zawiodę na 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 12:05, Lumbago napisał:

Gdzie można piosenke z fallouta 2 ??????????????


Chodzi Ci o to skąd można wziąć soundtrack z Fallout 2? :) Jeżeli tak, to można go ściągnąć między innymi z tej stronki: http://www.fallout.art.pl Jedynym warunkiem jest rejestracja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 12:05, Lumbago napisał:

Gdzie można piosenke z fallouta 2 ??????????????


Pewnie chodzi ci o "Maybe" - z intra... Na pewno znajdziesz tam gdzie cię już odesłał Sarafan :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 22:37, Latniak napisał:

> Gdzie można piosenke z fallouta 2 ??????????????

Pewnie chodzi ci o "Maybe" - z intra... Na pewno znajdziesz tam gdzie cię już odesłał Sarafan
:]


nie dziabie mi ta strona z znasz może jakąś inną?????????????????????

Bo wyskakuje mi jakiś błąd mysql

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 11:44, Lumbago napisał:

> > Gdzie można piosenke z fallouta 2 ??????????????
>
> Pewnie chodzi ci o "Maybe" - z intra... Na pewno znajdziesz tam gdzie cię już odesłał
Sarafan
> :]

nie dziabie mi ta strona z znasz może jakąś inną?????????????????????

Bo wyskakuje mi jakiś błąd mysql


Znalazłem linki do Maybe i jeszcze jednej piiosenki z Fallouta:

Maybe
http://www.download.phx.pl/fallout/maybe.zip

A kiss to build a dream on
http://www.download.phx.pl/fallout/akiss.zip


A tutaj programik do konwertowania plików ACM na WAV (możesz se wszystkie dźwięki z fallouta przekonwertować)
http://www.download.phx.pl/fallout/acm2wav.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nikt nie widział ani jednego screena, nie ma żadnych informacji o grze poza tym, że się robi, to jak wy możecie już mówić, że gra będzie zła, brzydka i w ogóle 3D ją zniszczy, Homma V też ludzie mówili, że 3D go zniszczy a tu proszę naprawdę ładna grafika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra nazywa sie fallout prawda? a to oznacza że ma być podobna do falloutów (my chcemy ewolucji a nie rewolucji czyli tytuł ten sam a gra zupełnie inna), a takich gier sie już niestety nie robi. czyli pewnie będzie to zwyczajowe odcinanie kuponów (jak kolejne, coraz gorsze częsci ufo ale przyznam sie sczeże że niewiem czy to najnowszej dotyczy). aha obym sie mylił, i znależli sie jescze programisci pamietający jak sie robiło gry w końcówce 20 wieku. tak wiec z akutalnie zapowiadanych gier o których mało wiadomo licze głównie na nevermintera 2 (chłopaki od planescape: torment wiedzą (o ile ich amnezja nie dopadła) jak sie porządne rpg robi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 18:48, PharauhnMizzrym napisał:

Cóż, nikt nie widział ani jednego screena, nie ma żadnych informacji o grze poza tym, że się
robi, to jak wy możecie już mówić, że gra będzie zła, brzydka i w ogóle 3D ją zniszczy, Homma
V też ludzie mówili, że 3D go zniszczy a tu proszę naprawdę ładna grafika


Właśnie. Grafika może i ładna (a miała być brzydka, że takie zaskoczenie?) ale klimat już nie ten sam, prawda (choć przyznam się, że nie grałem w Heroes V, więc nie wiem na 100% :))? To samo będzie dotyczyło Fallouta 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować