Zaloguj się, aby obserwować  
Szalony_Max

Falloutowe klimaty, czyli jak przeżyć w postnuklearnym świecie.

463 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2006 o 12:34, hunter22 napisał:

W tactica nie grałem i nie wiem czy warto wogóle zagrać. Co do F3, jak wyjdzie to już nie będzie
to samo co Fallout 1 i 2.


Warto zagrać, choć oczywiście nie ma porównania z jedynką, a tym bardziej z dwójką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 18:14, Sarafan_Knight napisał:

Warto zagrać, choć oczywiście nie ma porównania z jedynką, a tym bardziej z dwójką. :)

Jasne że warto co prawda nie jest to to samo co 1&2, ale ma bardzo fajny klimat, jest świetną gierką taktyczną, są pojazdy, mnóstwo broni, normalnie czego chcieć więcej (wiem wiem rozwiniętej fabuły mnóstwa questów etc.)
Po prostu trzeba ją traktować jako gierke taktyczną a nie "następce" Falloutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 13:25, sig. napisał:

niestety doświadczenie tej firmy w kwesti
rpg ogranicza sie do morrowinda/obiviona


No to nie do konca prawda. Stworzyli wczesniej Daggerfalla i Arene. Wszystkie te rpgi to jednak swiat Elder Scrolls, niczego "w przyszlosci" nie stworzyli. Moznaby ewentualnie dolozyc do tej listy Sea Dogs i Pirates of the Caribbean, ale to tez nie sa wlasciwie RPGi, to takie przygodowki-zrecznosciowo-erpegowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 14:32, gmx napisał:


W sumie może to i dobrze. :) Jednak Fallout 3 praktycznie na bank powstanie. Nie po to Bethesda kupawała licencję, żeby jej nie wykorzystać. Poza tym coś mi się zdaje, że panowie szykują jakąś niespodziankę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie - Black Isle przed Fallout''em 1 też nie miało doświadczenia w takich grach (nikt nie miał:) ), ale według mnie wyszło im całkiem, całkiem. Zauważcie też, że w Morrowind''zie całkiem sporo dzieje się na pustkowiach, w wichurach - zatem klimat nie jest aż tak obcy, a wiatr śpiewający w ruinach nie jest czymś nieznanym dla panów i pań z Betsheidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 20:02, wincent87 napisał:

Marudzicie - Black Isle przed Fallout''em 1 też nie miało doświadczenia w takich grach (nikt
nie miał:) ), ale według mnie wyszło im całkiem, całkiem. Zauważcie też, że w Morrowind''zie
całkiem sporo dzieje się na pustkowiach, w wichurach - zatem klimat nie jest aż tak obcy, a
wiatr śpiewający w ruinach nie jest czymś nieznanym dla panów i pań z Betsheidy.

nie chce sie czepiać ale słowo całkiem całkiem uraziło mnie w twojej wypowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 21:35, Kartel napisał:

nie chce sie czepiać ale słowo całkiem całkiem uraziło mnie w twojej wypowiedzi :D


Zamierzałem pierwotnie użyć słowa z przedrostkiem "za", o temacie zaczynającym się na "j", jednakże akurat to słowo razi modków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Fallouta 3
1. Straciłem nadzieję, że będzie, jeśli będzie, to już jest super.
2. Lepszy rydz niż nic.
3. NAjważniejszy jest scenariusz. Jeśli on będzie dobry, to gra będzie dobra. Choćby była FPP lub TPP. ( czy jak się tam pisze ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 23:23, AgayKhan napisał:

2. Lepszy rydz niż nic.


W tym wypadku lepsze nic niz rydz...

Dnia 26.03.2006 o 23:23, AgayKhan napisał:

3. NAjważniejszy jest scenariusz. Jeśli on będzie dobry, to gra będzie dobra. Choćby była FPP
lub TPP. ( czy jak się tam pisze ).


Najważniejszy jest ogólnie pojęty klimat, a na to składa się bardzo wiele czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pudełkową wersję FALLOUT''a 2 (wersja polska-kinowa, z instalatorem CDProjekt), gra ma wersje 1.02
i mam probolem z działaniem gry:

Oprócz tego, że gra używa zaraz po starcie 100% procesora
to wcztywanie ekranów jest potwornie długie, wczytanie głównego menu (od zaciemnienia ekranu powoli rozjaśnia) trwa minutę !!! a powinno pojawić się natychmiast ...

czy ktos wie jak to naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komputer spełnia wszelkie wymagania do gry w F2, dodam, że wersja ENG (którą mam z Fallout:BoS) działa dobrze, próbowałem uruchamiać w trybie zgodności ale nie pomaga

CPU: AMD Athlon 2200+ XP
RAM: 768 DDR 400Mhz
GFX: GeForce 2 MX 400 64 MB
DirectX: 9.0c
OS: WinXP Prof SP2 + łatki po SP2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 14:29, WorldWar3PL napisał:

Słyszałem, że starsze gry mają problemy z Service Pack 2 . Może to jest problem ?


raczej wątpie ... jak grałem w F2 ENG to miałem SP2 i działało normalnie ... to wina gdzieś w tej polskiej wersji chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować