Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Rozmowy na koniec tygodnia...

26 postów w tym temacie

"Knights of the Old Full Spectrum Warrior"

:D

"Aaa, ta *ostatnia* konsola w historii Segi?"

:D:D

"Mało tekstu, dużo obrazków. W sam raz dla Chamba."

:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś pierwsza część była bardziej na luzie ;). W sensie zabawna. Choć to stwierdźenie o obrazkach i tekście dlaa Chamba mnie powaliło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O konsolowym Far Cry trochesłyszalem. I zdanai były różne. Podobno ma kilka ciekawych pomysłow, ktorych nie zastosowano w wersji na PC, jednak dla odmiany nie ma tej wielkiej swobody (po prostu tak duze etapy się nie mieściły do pamieci Xboxa i tzreba było je pociąć na mniejsze) i kuleje AI. Inna sprawa, że dla mnie ogólnie Far Cry nie była ąz takim hitem. Równie niespodziewanie i cicho jak sie pojawil, tak samo cicho i szybko zszedł. I teraz pytanie - co z tego, ze był lepszy od Dooma 3 i niemal dorównywal H-L 2, skoro o tych dwóch wciąż się mówi, a o FC malo kto pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>skoro o tych dwóch wciąż się mówi,
O Doomie 3 slysze wtedy, gdy ktos narzeka, ze gra jest ciemna i nic nie widac, a poza tym potwory spawnuja sie za plecami bohatera.
O HL2 slysze wtedy, gdy ktos narzeka na Steam albo na liniowosc gry.
O FarCry slysze o wiele czesciej, i to niemal same pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 00:44, Elwro napisał:

O FarCry slysze o wiele czesciej, i to niemal same pozytywne opinie.


Być może dlatego, że wobec FarCry nikt nie miał wielkich (jeśli jakichkolwiek) oczekiwań, w przeciwieństwie do Doom 3 i HL2? FarCry też ma wady, niby chwali się wysokie AI przeciwników, a gra jest przesiąknięta skryptami w podobnym stopniu, jak choćby Call of Duty. Jeśli ktoś tego nie widzi, to albo nie wie o czym mowa, albo po prostu nie chce widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ... ja to nazywam (nie)swieta trojca... Ale istotnie co do FarCry zarzuty dotycza glownie zbyt cukierkowej grafiki. Mi osobiscie nawet sie podobal, ale do czasu wyskakiwania z buszu jakis mutantow... choc bylo to czasami calkiem przyjemne (to znaczy ze AI w tej grze bylo na calkiem niezlym poziomie, i naprawde potrafily stworki nieraz zaskoczyc).
Doom. Podobal mi sie przez pierwsza godzine. NIeco ciemny, to fakt, ale tak mialo byc. Tam byla wlasnie wazna gra swiatla i cieni. I za ten klimat zagrozenia, gre cenie. Ale ze za co drugimi drzwiami cos czekalo, kwestia tego czy skoczy od razu, czy dwa kroki pozniej zniechecilo mnie do dalszej gry. Ale kiedys powroce...
HL2. No tu sie nie wypowiem na podstawie wlasnych doswiadczen bo nie mam. Jedynie to co widzialem u znajomych. No i nie bylo to zle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda gra jest dobra. Zależy od gustu i wymagań gry. Jak ktoś ma ciękiego kompa to nawet jakieś stare gry będę fajne. Wedlug mnie i tak żądzi HL2.

A co do tekstu w tamtym tygodniu był lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chamb: Co prawda ja z trzech ostatnio zamówionych gier przeszedłem tylko jedną...
> ale dwie pozostałe przynajmniej odpakowałem!
No i prawidlowo! Bo rozpakowanie gry to rytual, bez ktorego nie mozna sie obejsc :D. (Nadal nie zainstalowalem nawet Speelforce''a z dodatkiem, ktory sobie juz jakis czas temu kupilem ;)). Ale rozpakowanie bylo :D

> te połączenia sił w świecie twórców gier są chyba "jazzy"
Bo zeby byc trendi trzeby byc i jazzy. A moze na odwrot ^^? No i gdzie jest ta fama co tak po ulicach chodzi :/? Bo kurde cos znalezc nie moge ...

> Domek: Mało tekstu, dużo obrazków. W sam raz dla Chamba.
Ten tekst mnie po prostu rozwalil :D. Leze :D...

Tlum zaczyna skandowac!! Jeszcze!! Jeszcze!! Jeszcze!! To jest swietne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domek: Ja rulez! No, to teraz do FEAR-a... :)
Chamb: Ja Rule? Nie wiedziałem, że ten "słynny" raper to Ty? ;)

big LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować