Zaloguj się, aby obserwować  
Doman15

Najlepszy browar

678 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2005 o 13:10, KrzysztofMarek napisał:

Dla każdego coś miłego!
Co ja będę mówił, przeczytajcie sami, dla kogo jest to piwo...;P

logika wybierania nazw dla piw....
...........................................jedna z niezbadanych tajemnic Wszechświata... ;)

ps. [ :D ] w "myślę że K myśli" było związane z nawarstwieniem czasownika ''myśleć'' a nie z jakowymiś wątpliwościami.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 17:14, HumanGhost napisał:

A propo piwa. Dziś kolejna runda Ligi Mistrzów. Oglądanie obowiązkowe przy butelce.. albo dwóch piwa. :-D hehehe


Kiedyś postanowiłem, że za każdą bramkę jaką strzelą nasi będę otwierał butelczynę...:)

Mecz z Afganistanem pamiętam jak przez mgłę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 16:21, TYHE napisał:

> /.../
"myślę że K myśli" było związane z nawarstwieniem czasownika ''myśleć'' a nie z jakowymiś wątpliwościami.... ;)

Teraz już będę wiedział, że myślenie się nawarstwia, bo dotąd nawarstwiały się wątpliwości...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 16:29, Wodzasty napisał:

> A propo piwa. Dziś kolejna runda Ligi Mistrzów. Oglądanie obowiązkowe przy butelce.. albo dwóch piwa. :-D hehehe

Kiedyś
postanowiłem, że za każdą bramkę jaką strzelą nasi będę otwierał butelczynę...:)


W najbliższych mistrzostwach świata możesz śmiało obiecać sobie, że otworzysz dwie puszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 16:34, KrzysztofMarek napisał:

W najbliższych mistrzostwach świata możesz śmiało obiecać sobie, że otworzysz dwie puszki.


Za każdą bramkę?...:)

A co jeśli nasze orły sprawią mi jakąś niespodziankę?...:) Może być drapieżnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 16:46, Wodzasty napisał:

> W najbliższych mistrzostwach świata możesz śmiało obiecać sobie, że otworzysz dwie puszki.

Za każdą bramkę?...:)

A
co jeśli nasze orły sprawią mi jakąś niespodziankę?...:) Może być drapieżnie...:)

Eee tam. Już widzę te nasze orły strzelajace trzy bramki. Chyba, że dojdzie do rzutów karnych, to strzelą 3 na 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może zamiast picia przy oglądaniu meczu ktoś robi podobnie jak ja, czyli pije... przy graniu mecza. ;) I nie chodzi mi bynajmniej o Pro Evolution Soccer. Szczególnie polecam zmieszanie z Red Bullem, człowiek dostaje niezłego pałera przez pół godziny. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 12:05, Thorongil napisał:

To może zamiast picia przy oglądaniu meczu ktoś robi podobnie jak ja, czyli pije... przy graniu mecza. ;) I nie chodzi mi
bynajmniej o Pro Evolution Soccer. Szczególnie polecam zmieszanie z Red Bullem, człowiek dostaje niezłego pałera przez
pół godziny. ;P


Eee, tak w rl to ja raczej po meczu piję. Nie ma to jak zimne piwko po czterogodzinnym zmaganiu na boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 12:08, Budo napisał:

Eee, tak w rl to ja raczej po meczu piję. Nie ma to jak zimne piwko po czterogodzinnym zmaganiu na boisku.


Picie podczas rozgrywania meczu może się kiepsko skończyć...:)
Te "celne" podania, podkręcane piłki... sklonowany bramkarz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 15:42, paweusz napisał:

> Zywiec rzadzi.
-choć jeden który potrafi docenić polskie złoto, po co szukać jakieś trudnodostępne piwa zagraniczne
-kiedy my tu mamy najlepsze - po prostu Żywiec


W stosunku do swej jakości jest zdecydowanie za drogie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 01:54, kNOT napisał:

Mocne piwa są dla lamerów, którzy muszą sobie i światu udowadniać, że nie są lamerami. Prawdziwi
faceci piją piwa, które lubią ;-)

najlepsze piwo to okocim mocne, albo żywiec, dobry jest także carlsber- jest nawet bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 07:57, SmoQ napisał:

1. Saris (słowackie - miodzio)
2. Żywiec
3. Tyskie

BTW. oby ten temat nie podzielil losu "malego rankingu bezalkoholowego ;)" ze starego forum
...

no tak saris słowacki pity w słowacji jest wspaniały!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować