Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 21:58, Rafal G napisał:

Jedna rzecz mnie ostatnio jakoś denerwuje... Otóż w okienkach transferowych nachalnie i grupowo
zgłaszają sie do mnie kluby, które chcą oddać zawodników za darmo... Niby powinienem się cieszyć
możliwością wzmocnienia składu, ale takie sytuacje są niezbyt realne, a dodatkowo występują
tak często, że naprawdę drażnią... U was też tak jest?? Jeśli tak trzeba liczyć na to, że pierwszy
patch poprawi tą sytuację...


Ja prowadze Real Madryt, PSV i od czasu do czasu Napoli i ani razu nie mialem takich ofert. Sam skladam takich mase, szczegolnie w Madrycie - sprzedaz takich "gwiazd" jak Raul Bravo, Pavon czy Helguera jest niemozliwa. Wiec trzeba oddawac ich za darmo :-) A mi nikt za darmo nikogo oddac nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co z tymi zdieciami zawodnikow,poradziliscie sobie z tym?? Bo chodzi mi oto ze w takim REALu Madryt czy INTERZE niemam zdiec nikogo a chyba powinny byc-prawda?!?!?!
Pierwszy sezon za mna i REAL i INTER mistrzami swoich Lig a INTER zwyciesca Ligi Misrzow:)!!
A jak wam Panowie i Panie idzie?!?!?!
POZDRO

ZBYT WIELE DOZNAŃ BY ZAPOMNIEĆ-GKS PIAST Gliwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 17:00, Marpiast napisał:

Powiedzcie mi co z tymi zdieciami zawodnikow,poradziliscie sobie z tym?? Bo chodzi mi oto ze
w takim REALu Madryt czy INTERZE niemam zdiec nikogo a chyba powinny byc-prawda?!?!?!


Zdjęć niestety nie ma zbyt wiele trzeba sobie ściągnąć. Polecam stronkę: http://sortitoutsi.net/. Trzeba je też wrzucić do odpowiedniego folderu, najczęściej jest to <normal> w miejscu, które nas interesuje i wyłączyć cache skórki. Jednak do większości facepacków dołączone jest readme - wtedy wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem FM 2007, pojawiają się te wszystkie loga i gdy ma się pokazać menu nic się nie dzieje-czarny ekran i nieruszająca się "piłeczka ładowania". Reinstalowałem i nic. Co mam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to tez tak mam, po zainstalowaniu naprawde sporej ilosci grafik i zmienia w edytorze bazy danych, po ukazaniu sie reklam musze poczekac z minute conajmniej az gra przejdzie do glownego menu. Wtedy wlasnie mam czarny ekranik i pileczke wczytywania. Wiec moze trzeba po prostu poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:46, Woko11 napisał:

Zainstalowałem FM 2007, pojawiają się te wszystkie loga i gdy ma się pokazać menu nic się nie
dzieje-czarny ekran i nieruszająca się "piłeczka ładowania". Reinstalowałem i nic. Co mam zrobić??

Jesli czekanie nie pomoze:
1. Odinstaluj FM''a
2. Wykasuj caly folder Football Manager 2007 z Moje Dokumenty/Sports Interactive
3. Wyczysc rejestr ze wszystkich powiazan z FM''em.

Powinno pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyawliłem grę, usunąłem wszytsko co z nią związane, zainstalowałem ponownie i nic. Znowu czarny ekran, ale jak dam CTRL+ALT+DLT i zakończ zadanie pojawia mi się piękne okienko na tle czarnego ekranu: "Czy chcesz zakończyć grę w FM 2007? Tak Nie" Już nic nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 10:50, Woko11 napisał:

Wyawliłem grę, usunąłem wszytsko co z nią związane, zainstalowałem ponownie i nic. Znowu czarny
ekran, ale jak dam CTRL+ALT+DLT i zakończ zadanie pojawia mi się piękne okienko na tle czarnego
ekranu: "Czy chcesz zakończyć grę w FM 2007? Tak Nie" Już nic nie rozumiem...


Gra tworzy jeszcze folder w danych aplikacji. Znajdź go, usuń wszystko to co poprzednio + ten z danych aplikacji i jeszcze raz spróbuj przeinstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 12:23, Woko11 napisał:

Ale gdzie on jest, bo wydaje mi się, że wszystko usunąłem. Nawet wyszukiwałem pod "Sports"...


x:\documents and settings\<twój profil>\dane aplikacji\sports interactive

Na wszelki wypadek wyczyść jeszcze katalog <temp>:

x:\documents and settings\<twój profil>\ustawienia lokalne\temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 21:24, Lynx400m napisał:

To zrob tak jak ja. Zaloz nowe konto uzytkownika w windowsie i tam zainstaluj FM, i graj tylko
z tego profilu. Mi pomoglo.

He he ja zrobiłem podobnie bo na poprzednim kończyło się miejsce na dysku i zero problemów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, przywracałem system do momentu kiedy pierwszy raz zainstalowałem FM i mi działał, no i nie działał, wróciłem się do dnia dzisiejszego, wywaliłem FM i chciałem zainstalować jeszcze raz na innej partycji, włącza się kreator instalacji i pokazuje się: "Podczas instalacji wystąpiły błędy: null" No i szlag mnie trafi z tym FM''em. Kurrrka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 17:06, Woko11 napisał:

No i szlag mnie trafi z tym FM''em. Kurrrka!

Obawiam się że to nie wina gry , u mnie działa bezproblemowo od pierwszej instalacji zresztą inni się też nie skarżą .Poszukał bym winy w kompie spokojnie a nie pomstował na grę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbierzmy do kupy wszytko co było wspominane (lub może nie było:)), a co może Ci pomóc:

1. Odinstaluj grę.
2. Usuń pozostałości folderu instalacyjnego
3. Usuń x:\documents and settings\<Twój profil>\Moje dokumenty\Sports Interactive (jeśli chcesz zostawić save''y skopiuj je wcześniej do osobnego katalogu, ale tylko save''y - żadnych innych plików!)
4. Usuń x:\documents and settings\<twój profil>\dane aplikacji\sports interactive
5. Usuń x:\Program Files\Common Files\InstallShield\Universal\Sports Interactive
6. Usuń x:\documents and settings\All Users\Dokumenty\Sports Interactive
7. Sprawdź czy w coś nie zostało w Starcie - jeśli tak usuń na wszystkich profilach
8. Zrestartuj kompa
9. Wyczyść rejestr - polecam program EasyCleaner (tym samym programem możesz też najpierw wyszukać i usunąć niepotrzebne pliki - to również może pomóc) http://www.download.net.pl/321/EasyCleaner/
10. Jeszcze jeden restart
11. Zainstaluj grę od nowa

Po takich zabiegach - nie ma siły - musi odpalić:) Daj znać, czy pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie (5 minut temu) awansowałem P. Warszawa do 1 ligi. To zmycięstwo osiągnąłem powtarzając każdy z ostatnich sześciu meczów, żeby tylko zdobyć sześć punktów. Szukam tu odpowiedzi i rady: mam wyrzuty sumienia, że nie gram realistycznie:) Jak wielu jest wśród was hardkorowców gardzących opcją load, a ilu powtarzaczy?

Wiem, że loaduje się w każdej innej grze, ale FM jest inny:) Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 20:06, cubba napisał:

To tak jakby w CoD wpisac kod na niesmiertelnosc :

Masz rację ale muszę się przyznać że mi się zdarza i chyba ciężko by było znaleźć kogoś kto gra zupełnie czysto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować