Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2006 o 12:45, Jay Z napisał:

A co do komentarza n/t poradnika - to właśnie próba poszerzenie odbiorców o nowych graczy tak,
żebyś nie myślał, że jest niszowa :)

Rozumiem ale fajnie jak bym miał wybór czy w terminie czy z poradnikiem a tak przy okazji czy znana jest data wysyłki bo cały rok czekam a te ostatnie dni są najgorsze ;p

Cieszy mnie że obroty na tej gierce są "obiecujące" bo jednak może za rok będzie EK ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 12:41, spider88 napisał:

Co do EK to moje marzenie - jakaś odjazdowa koszulka , może być klubowa lub rep.


I to jest genialny pomysł. Możnaby zrobić kilka wersji edycji kolekcjonerskiej - różne reprezentacje (oczywiście Polska, lub np. jakaś Brazylia, Anglią, Włochy itp.), rożne klubowe, do każdej wersji inne pudełko w adekwatnych barwach. Jeśli nie koszulki, może nawet czapeczki by wystarczyły?? Szaliki?? Kufel jakiś z logo klubowym:) Jest wiele gadżetów, które można wsadzić EK.
Musimy liczyć, że wyniki sprzedaży przerosną oczekiwania, a wtedy może Twoje proroctwo się spełni i za rok się doczekamy:) A na razie pozostało pewnie 7 dni i zegar tyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:51, Rafal G napisał:

Musimy liczyć, że wyniki sprzedaży przerosną oczekiwania, a wtedy może Twoje proroctwo się
spełni i za rok się doczekamy:) A na razie pozostało pewnie 7 dni i zegar tyka:D

Ja pamiętam jak jakiś czas temu były apele o kupowanie chyba CM to włączą III polską ligę ;p
Nic z tego nie wyszło ale EK może wydać CDP a chyba zgody od producenta problemu być nie powinno bo musimy pamiętać że umaowa może do tego niedopuszczać .Mam nadzieję że tak nie jest ale skoro Jay Z po cichu bada grunt to może coś się szykuje może za rok. Zawsze im chętnie parę pomysłów mogę podrzucić jak będą miel problem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaak:) To już tylko 3 dni:) Już czuję zapach świeżutkiego pudełka... Całe szczęście, że kampania wrzęśniowa już za mną, więc będzie można poświęcić się grze:) A tak z innej beczki - skoro już mamy tydzień FM''a mam nadzieję, że będą jakieś konkursy, w których możnaby wygrać na przykład wspominane wyżej koszulki. Jeśli nie ma co liczyć na taki dodatek do gry, konkurs mógłby być ciekawym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i cóż pozostał nam praktycznie tylko jeden dzień wyczekiwania a przecieki donoszą o problemach z ligą niemiecką .No cóż na pewno z ich reprezentacją gdzie grać będą szaraczki a co do klubów ta na razie nie wiadomo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:35, spider88 napisał:

No i cóż pozostał nam praktycznie tylko jeden dzień wyczekiwania a przecieki donoszą o problemach
z ligą niemiecką .No cóż na pewno z ich reprezentacją gdzie grać będą szaraczki a co do klubów
ta na razie nie wiadomo ;(



z reprezentacja Niemiec zawsze byly problemy :) sciagniesz fake.inc i bedzie ok :) podobnie jak Oli Kahn. Niestety ja przed premiera nie zamawialem w tym roku. Rok temu kurierem giera leciala ( bo chyba leciala przez Sydney ;) ) 5 dni :P wole poczekac tydzien i zamowic na spokojnie. Zreszta i tak bez patcha sie nie obejdzie ;) coz kupic trzeba jak kazda z seri FM/CM ( tylko te stare ;) ) bo gra bedzie genialna ! no i trzeba trenowac bo moze w tym roku znowu zrobia mistrzostwa polski ;) trzeba tytul obronic :P pozdor !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:35, spider88 napisał:

No i cóż pozostał nam praktycznie tylko jeden dzień wyczekiwania a przecieki donoszą o problemach
z ligą niemiecką .No cóż na pewno z ich reprezentacją gdzie grać będą szaraczki a co do klubów
ta na razie nie wiadomo ;(


Z tymi Niemcami coś zawsze są problemy... W 2006 ta reprezentacja była masakryczna:D Z klubami z kolei nie przypominam sobie żadnych wałków, więc może i tym razem nie będzie tak źle. Najwyżej poczekamy 2-3 tygodnie na patch i będzie cacy;) Ale póki co ja i tak szykuję się do objęcia Realu Oviedo, ewentualnie Nottingham County i marszu po pierwszą ligę a potem po puchary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 22:38, Rafal G napisał:

Z tymi Niemcami coś zawsze są problemy... W 2006 ta reprezentacja była masakryczna:D Z klubami
z kolei nie przypominam sobie żadnych wałków, więc może i tym razem nie będzie tak źle. Najwyżej
poczekamy 2-3 tygodnie na patch i będzie cacy;) Ale póki co ja i tak szykuję się do objęcia
Realu Oviedo, ewentualnie Nottingham County i marszu po pierwszą ligę a potem po puchary:)

To fakt że zawsze były z nimi problemy ale tym razem na razie gra nie zostanie tam nawet wydana i nie wcześniej niż za cztery miesiące , podobnie jest w Austrii i Szwajcarii więc kryzys z licencjami się niestety pogłębia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 22:55, spider88 napisał:

To fakt że zawsze były z nimi problemy ale tym razem na razie gra nie zostanie tam nawet wydana
i nie wcześniej niż za cztery miesiące , podobnie jest w Austrii i Szwajcarii więc kryzys z
licencjami się niestety pogłębia ;(


No niestety chyba tak jest. Ale jak wspomniał dacek_leeds, jeśli będą jakieś zonki, napewno ktoś się tym zajmie i pojawi się nieoficjalny mod/patch poprawiający błędne nazwiska czy kluby. Zawsze też można samemu się z tym pobawić, tylko że wtedy trzeba na jakiś czas odstawić grę, bo to kupa roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 23:02, Rafal G napisał:

No niestety chyba tak jest. Ale jak wspomniał dacek_leeds, jeśli będą jakieś zonki, napewno
ktoś się tym zajmie i pojawi się nieoficjalny mod/patch poprawiający błędne nazwiska czy kluby.
Zawsze też można samemu się z tym pobawić, tylko że wtedy trzeba na jakiś czas odstawić grę,
bo to kupa roboty...

Zazwyczaj po miesiącu już są gotowe przeróbki , dodatkowe zdjęcia, koszulki , nazwy pucharów europejskich także będzie dobrze ten pierwszy miesiąc i tak minie z prędkością światła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 23:07, spider88 napisał:

Zazwyczaj po miesiącu już są gotowe przeróbki , dodatkowe zdjęcia, koszulki , nazwy pucharów
europejskich także będzie dobrze ten pierwszy miesiąc i tak minie z prędkością światła ;)


Zdjęcia i bodajże koszulki już chyba też są na http://sortitoutsi.net/. Jeśli nie znasz tej stronki naprawdę polecam, jest tam wszystko co potrzeba fanowi FM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 23:12, Rafal G napisał:

Zdjęcia i bodajże koszulki już chyba też są na http://sortitoutsi.net/. Jeśli nie znasz tej
stronki naprawdę polecam, jest tam wszystko co potrzeba fanowi FM:)

Obawiam się tylko że naszej kochanej ligi tam nie znajdę ;(
Ale zaraz kuknę głębiej bo na razie tylko tak pobieżnie popatrzyłem i zapowiada się ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 23:15, spider88 napisał:

Obawiam się tylko że naszej kochanej ligi tam nie znajdę ;(
Ale zaraz kuknę głębiej bo na razie tylko tak pobieżnie popatrzyłem i zapowiada się ciekawie
;)


Kiedyś dawno, teraz niepamiętam czy to było do FM 2005 czy 2006 był tam "polski" stuff. Napewno były zdjęcia dla reprezentacji i loga klubów z esktraklasy, skiny chyba nawet jakieś:) Byłem wtedy szczerze zaskoczony, ale fakt jest faktem że były:) Więc kto wie?? Może tym też ktoś coś wrzuci, a jeśli nie pozostają nasze polskie stronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 23:21, Rafal G napisał:

Kiedyś dawno, teraz niepamiętam czy to było do FM 2005 czy 2006 był tam "polski" stuff. Napewno
były zdjęcia dla reprezentacji i loga klubów z esktraklasy, skiny chyba nawet jakieś:) Byłem
wtedy szczerze zaskoczony, ale fakt jest faktem że były:) Więc kto wie?? Może tym też ktoś
coś wrzuci, a jeśli nie pozostają nasze polskie stronki:)

Nawet znalazłem ale było tylko 8 drużyna z naszej ekstraklasy , ale na pewno niebawem pojawią się pełne packi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie : jeśli demo FM działa bezproblemowo to czy z pełną wersją będzie tak samo (Pytam o to gdyż mam czasem problemy ze sprzętem jak np ,,Wykryto emulacje cd/dvd").
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:28, ALQ napisał:

Witam wszystkich. Mam pytanie : jeśli demo FM działa bezproblemowo to czy z pełną wersją będzie
tak samo (Pytam o to gdyż mam czasem problemy ze sprzętem jak np ,,Wykryto emulacje cd/dvd").
Z góry dzięki za odpowiedź.


Pełna wersja powinna też działać, jednak będzie to uzależnione od ilości uruchomionych lig - im ich więcej, tym wolniej będzie chodzić gra. A co do błedu z emulacją, powodują go programy tworzące wirtulane napędy ( np. DEAMON), czasmi też CloneCD, aby ne mieć problemów trzeba je usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:39, Rafal G napisał:

A co do błedu z emulacją, powodują go programy
tworzące wirtulane napędy ( np. DEAMON), czasmi też CloneCD, aby ne mieć problemów trzeba je
usunąć.



Wiem o tym ale nigdy nie miałem żadnego z tych programów. Dzięki za pomoc, a o emulacji napisałem już do innego tematu z problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uch, zaczynam się obawiać, czy napewno dostaniemy jutro FM''a. Robi się poźno, jeśli wierzyć statusowi zamówienia paczka w dalszym ciągu nie wysłana:/ A na dodatek to zamieszanie z pojawieniem się gry w niektórych sklepach (choć tu jestem w stanie zrozumieć, że w tej sytuacji CDP zostało również wystawione do wiatru:/). Nie chciałbym być złym prorokiem, ale czarno to widzę... Gdyby tak ktoś z CDP oficjalnie się wypowiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować