Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2009 o 11:49, witkab napisał:

Istnieje może jakiś patch, który aktualizuje składy, szczególnie polską ligę? Zależy
mi na jak najnowszym.


Do FM 2009: http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/FM-2009-Revolution-Update-v1_0.html

DO FM 2008: http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/UNO-Data-Update-v1_1.html
Masz też coś takiego, co ogólnie powiększa znacznie rozgrywki ligowe w naszym kraju: http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/Kin4s-Apdejt-0_9_1.html

A do FM-ów niższej daty nic aktualnego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 14:48, Madok1 napisał:

Mam pytanie czy w też grze można rozbudować stadion chodzi mi o grę FM 2009


Stadiony rozbudowuje zarząd jeśli uzna że jest to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 16:47, Madok1 napisał:


"Zawartość pobranego pliku należy wypakować do folderu db w katalogu użytkownika określonym w ustawieniach gry - domyślnie jest to katalog Sports Interactive/Football Manager 2009 w folderze Moje dokumenty."

Także powinno działać, jeśli umieścisz w katalogu db, a nie obok niego...:) Przynajmniej teoretycznie, bo sam żadnych uaktualnień nigdy nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 19:55, Madok1 napisał:

Mam prośbę do tych co mają grę Football manager 2009 i wgrywali jakieś dodatki lub zdjęcia
zawodników dał by ktoś screna gdzie to dokładnie wkleić?


Co rozumiesz pod pojęciem jakieś dodatki ? Bo sporo rożnych wgrywa się w rożne miejsca.
Jeśli chodzi o wszelkiego typu grafikę to wkładasz ją tu: C:\Documents and Settings\***\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2009\graphics Gdzie *** oznacza Twoją nazwę użytkownika9zakładam, że nie tworzyłeś innego katalogu i trzymasz wszystko w domyślnym). Jeśli autor grafiki nie zrobił domyślnych katalogów w dalszej części swojego dodatku, robisz je sobie sam - tak dajmy na to logos dla logosów, kits dla koszulek, players dla graczy i tam umieszczasz poszczególne dodatki. Można sobie zrobić ładnie porządek na kraje, ligi, drużyny reprezentacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 17:19, Madok1 napisał:

Wgrałem to 2 sposobami i twarze postaci nadal nie działają.


Zaznacz w grze w opcjach grafiki(konkretnie skórki którą używasz), żeby przeładowywała się przy każdym odświeżeniu, oraz, co najważniejsze, odznacz jej buforowanie. Przeładuj ją(a najlepiej uruchom ponownie grę) i wszystko powinno działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto najbardziej bramkostrzelny środkowy obrońca na świecie :)
Richard Dunne
W angielskiej razem z Vagner Love są liderami, praktycznie co rzut rożny to gol strzelony przez niego.
A na drugim screenie wynik sprzed połowy roku z finału UEFA. Jak narazie jestem prawie nie pokonany (mam ze 6-8 remisów, 2 czy 3 porażki). Ale nie ma się co dziwić, z takim budżetem i piłkarzami... dobrze że przynajmniej nie dopadło mnie znużenie, a wręcz przeciwnie. Chcę więcej :)

20090512214501

20090512214508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 21:48, jcl99 napisał:

Oto najbardziej bramkostrzelny środkowy obrońca na świecie :)
Richard Dunne
W angielskiej razem z Vagner Love są liderami, praktycznie co rzut rożny to gol strzelony
przez niego.
A na drugim screenie wynik sprzed połowy roku z finału UEFA. Jak na razie jestem prawie
nie pokonany (mam ze 6-8 remisów, 2 czy 3 porażki). Ale nie ma się co dziwić, z takim
budżetem i piłkarzami... dobrze że przynajmniej nie dopadło mnie znużenie, a wręcz przeciwnie.
Chcę więcej :)


Masz zdrowie...:) Ja bym nie wytrzymał w takim dobrym klubie(nie mówiąc o jeszcze lepszych więcej niż sezon). Teraz kolejny raz staram się pograć w FM 2008 i objąłem potęgę o nazwie Pizzighettone...:) Znaczy się potęga będą za kilkanaście lat... Póki co zamiatam innych w Serie C2...:)
Bramki z rogów to już od FM 2006 się ciągną, tylko zmieniają się predyspozycje zawodników potrzebnych do ich wykonywania. W sumie najmniej były to widoczne w FM 2007(odegranie na krótki słupek), gdzie mój napastnik(zawsze miał około dwudziestek na skoczności i główkach) strzela z 4-5 goli na sezon, czyli relatywnie mało.
Oczywiście gratki za Puchar Euro(to się tak ma nazywać w przyszłości, czy taki fake po prostu?), pokonać napakowaną Valencję to zawsze niezła sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puchar Euro - tak się nazywa bo SI nie ma licencji ;p
A co do tego, że tak długo wytrzymuję w City... sam się dziwię, chociaż miałem przez chwilę znudzenie to jednak mi minęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 17:00, Madok1 napisał:

A ja nadal nie mam twarzy zawodników po zainstalowaniu dodatków.


To ja już nie wiem... Sam niedawno wgrywałem nieco grafiki do nowego FM-a w którego gra brat i wszystko elegancko działa... Na pewno odznaczyłeś buforowanie skórki? Bo to jest kluczowa sprawa... Napisałbyś też, czy nie zmieniałeś katalogu gdzie to się ma wszystko trzymać, w opcjach gry. Sam używam całkiem innego, bo trzymanie zapisów na c może się źle skończyć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 20:01, Madok1 napisał:

dasz screna co mam dokładnie zaznaczyć w opcjach?


Co prawda z FM 20089nie mam pod ręka 2009, a zanim się odpali za dużo meczu o Puchar Włoch mi ucieknie:) ), ale trzeba zrobić to samo w 2009.

20090513211255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatio nie w temacie nie kupowalem gazet nic nie wiem o najnowszych produkowanych grach i przymiezam sie na zakup FM2010 jak bedzie... Wiadomo cos na ten temat? Jak ida prace itp. itd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować