Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2009 o 22:08, HeadMaaaster napisał:

Ja ostatio nie w temacie nie kupowalem gazet nic nie wiem o najnowszych produkowanych
grach i przymiezam sie na zakup FM2010 jak bedzie... Wiadomo cos na ten temat? Jak ida
prace itp. itd:D


Jak zwykle oficjalnie został zapowiedziany wraz z ostatnią łatką do FM 2009. SI powiedziało, że dość już łatania, a ewentualne błędny zostaną naprawione wraz nowym FM(taa, słyszę to od kilku lat). A nad pracami w tak wczesnej wersji raczej nikt nic nie powie, zdaje się, że nawet nie wolno...:) Jakby co to zapraszam tutaj: http://forumcm.net/index.php?showtopic=2831 Wszystko co nowego się ujawni, powinno trafić właśnie do tego wątku.

Ogólnie to nieciekawe perspektyw masz - w pełni grywalny i mniej zabugowany FM 2010 po którymś tam patchu to okolice końca lutego 2010 roku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Nie udało mi się na razie znaleźć rozwiązania.
Zainstalowałem Windowsa 7 Ultimate RC i FM 09 mi nie działa. Gdy próbuje go uruchomić w zasadzie nic się nie dzieje. Zero reakcji. W trybie zgodności z Win XP SP3 wywala błąd. W trybie zgodności z Vistą też nie reaguje.
Ktoś ma jakis pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 21:18, Asturas napisał:

Ktoś ma jakis pomysł?


Wróć na starszy system. Przecież od dawna trąbią, że tryb zgodności w testowanej 7 jest jeszcze bardzo kulawy. Tego systemu można użyć dla ciekawości, jak się ma wolny komputer a nie na takim co cokolwiek robimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ostatnio nic nie dzieje się na forum, chciałem pochwalić się wynikami :) Jest to mój pierwszy sezon w pierwszej lidze, wcześniej 3 sezony w 2. Liga B3 i 3 sezony w Liga adelante. Do tego jeszcze czeka finał Pucharu Hiszpanii z Realem Madryt i dwa mecze w Pucharze EURO z Fiorentiną w walce o ćwierćfinał. Do boju :)

20090522202201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 20:30, DaruuK napisał:

Jako, że ostatnio nic nie dzieje się na forum, chciałem pochwalić się wynikami :) Jest
to mój pierwszy sezon w pierwszej lidze, wcześniej 3 sezony w 2. Liga B3 i 3 sezony w
Liga adelante. Do tego jeszcze czeka finał Pucharu Hiszpanii z Realem Madryt i dwa mecze
w Pucharze EURO z Fiorentiną w walce o ćwierćfinał. Do boju :)


Ładnie...:) Szczególnie, że w moim ulubionym kraju, gdzie tez wyciągałem malutkie klubiki(Cultural Leonesa, Leganes) na salony Primera Division(ale w FM 2007). Swoją drogą, który to FM? 2009? Jak tak, to masz cierpliwość, po tym, jak twórcy gry pozbawili mnie kontroli nad drużynami B i C gra stała się strasznie mało przyjemna(bo co to jest 25 zawodników w całej kadrze...).

A sam powoli, pomalutku przekonuję się do FM 2008, tym razem w lidze włoskiej. Gram takim wynalazkiem jak Pizzighettone i po 3 latach dotarłem już do Serie B. O ile jeszcze C2 wygrałem bez problemu, to z C1 wydostałem się poprzez baraże. Teraz, w B moja drużyna nagle gra niemal idealnie i to pomimo tego, że prezes sprzedał trzech czołowych zawodników... Zresztą, tabela po 6 kolejkach:

20090522205453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to fm2009 z trzecią łatką. Całkiem niezły masz początek sezonu, gratulki. Ja próbowałem z zespołami z Włoch (żaden nie chciał mnie zatrudnić ) i tak wylądowałem w Hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić mi jakiś dobry program treningowy? Używam, tego z strony centrumfm.org, ale nie przynosi on za dużych efektów:P Średnio zawodnikowi raz na rok rośnie jakaś statystyka o 1 pkt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 19:36, haderQ napisał:

Gratuluje wyników i oby tak dalej. Mam pytanko, co to za skin, którego używasz w FM-ie?



To jest Turnstyle 08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 19:36, haderQ napisał:

Gratuluje wyników i oby tak dalej. Mam pytanko, co to za skin, którego używasz w FM-ie?


Co do wyników, to własnie przeskoczyłem do Serie A z trzeciego miejsca w Serie B. Niestety ciemno widzę pobyt w najwyższej klasie rozgrywkowej, szczególnie, jeśli mój stadion ma 6k miejsc... Ale póki co na czas rozbudowy(bagatela - 7 miesięcy) przenieśli mnie na stadion zastępczy, który ma ponad 15k, także kasy nieco wpadnie...:)
Skin to oczywiście Turnstyle, którego używam od bardzo dawna, w różnych częściach FM. Ta konkretna wersja to ta: http://www.cmrev.com/grafika/plik/Turnstyle-08-modyfikacje-by-Wujek-P_.html Zawiera kilka przemyślanych poprawek, dzięki czemu gra się przyjemniej niż na zwykłym.

@Shinoda - a używałeś tego: http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/TUG_s-Training-09.html Bo nazwa "tego z strony centrumfm.org" wiele mi nie mówi...:) Od razu powiem, że w tych nowych FM-ach statystyki nie rosną graczom jakoś kosmicznie, a bardzo rozwiną się tylko ci z najwyższym PA. A największy wpływ maja i tak obiekty, na których trenują - na najlepszych to i na domyślnym reżimie statystyki rosną...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem znów grać w FM2009 i od początku gry mam same zwycięstwa. Mecze towarzyskie było ich bodajże pięć wygrałem praktycznie bez straty bramek jedynie w przedostatnim takim meczu straciłem jedna bramkę. Grałem również mecz finałowy bodajże puchar lata (pewny nie jestem) grałem go z Legią i wygrałem 2:1 praktycznie nie wprowadzałem w trakcie meczu zmian przed meczem ustaliłem i było dobrze :)
Gram oczywiście Wisłą Kraków :)

Jedyne co mnie wkurza to ta animacja piłkarzy. Nawet jak stoją w miejscu to przebierają nogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 19:43, Madok1 napisał:

puchar lata?


Mówię że nie jestem pewien jak on się nazywa, w każdym bądź razie w grze miał on miejsce 15 lipca i był to mecz finałowy z Legią. (Może dlatego nie wiem bo wcześniej nie interesowałem się piłką)

A co do samych porażek to zobaczymy ostatnim razem jak grałem nie było tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 19:39, Isildur napisał:

Zacząłem znów grać w FM2009 i od początku gry mam same zwycięstwa. Mecze towarzyskie
było ich bodajże pięć wygrałem praktycznie bez straty bramek jedynie w przedostatnim
takim meczu straciłem jedna bramkę. Grałem również mecz finałowy bodajże puchar lata
(pewny nie jestem) grałem go z Legią i wygrałem 2:1 praktycznie nie wprowadzałem w trakcie
meczu zmian przed meczem ustaliłem i było dobrze :)
Gram oczywiście Wisłą Kraków :)


Hmm, Puchar Lata to dawny Puchar Inter-Toto. Z tym. że co najmniej dziwnie wygląda, że wpadłeś w nim na Legię akurat, i to od razu w finale...:) Może to jakiś superpuchar polski czy coś takiego? Wyniki mnie nie dziwią - grasz czołowym polskim klubem, sparingi pewnie z dobrze dobranymi drużynami, ligę tez pewnie wygrasz bez problemu. Za to powalczyć coś w Europie może być nieco ciężej...

Dnia 28.05.2009 o 19:39, Isildur napisał:

Jedyne co mnie wkurza to ta animacja piłkarzy. Nawet jak stoją w miejscu to przebierają
nogami :D


Sam po kilku dniach z gra wyłączyłem 3D i grałem na klasycznym 2D. Z tym, że łatka 9.3 robi jakieś cyrki i zawsze kluczowe momenty odpala w kamerze TV, co daje kilka sekund nieszczęsnego 3D, zanim przełączy się na odpowiednie 2D...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 20:48, Nephren-Ka napisał:

Może to jakiś superpuchar polski czy coś takiego?


Owszem to superpuchar polski, nie wiem co ja z tym pucharem lata :D
Dzisiaj rozpocząłem sezon wygranym meczem 2:1 z Górnikiem Zabrze, uważam to za słaby wynik chociaż prognozy były, że będzie remis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mam lekki kryzys.
Przegrana z Piastem, remis z Polonią Warszawa, 4:0 z Chelsea w LM, do tego R. Lewandowski zniżył loty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować