Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Wiesz, po pierwszym sezonie dostałem 180mln na transfery, nie mam co z tym zrobić. Kupiłem już wielu młodzików, kupiłem Guardado, kupiłem Aguero, kupiłem Akinfeeva. A taki Fabregas który już teraz CA ma na poziomie 190, w tym wieku, z takimi statystykami byłby wielkim wzmocnieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ManCity też ogarnia, strasznie. Średnia ocen 7.40 w pierwszym sezonie, jeden z pretendentów do nagrody UEFA. W sumie w lidze mi okropnie nie poszło, miałem 3 miejsce a typowano mnie do 5. Ostatni mecz z Chelsea przegrany, no i 5 miejsce jest. Ale do Pucharu UEFA się dostałem, dwa mecze w grupie na razie wygrane, pierwsze miejsce w lidze po 6 meczach z 15p, Aguero ściągnięty za Teveza póki co król strzelców ligi. Ale przyjdą mecze z tymi trudniejszymi drużynami i zobaczmy. W sumie Toure na obronie, 27 lat, myślałem ze się wypala a ten progres zalicza, wyceniony na 10 mln a Real dawał za Niego 30, ale nie oddam. Za dobry. Do tego, po co mi 30 mln przy 160 których nie mam jak wydać?

EDIT:

@Pawlo09

Ja tam miałem dużo na transfery, nie chciało mi się negocjować bo wiedziałem że talent wielki w nim drzemie, dałem około 22 mln euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram Wisłą Kraków teraz będzie 3 sezon i powiem wam że kupiłem Stilica z Lecha i on prawie zawsze strzela bramki z 20 metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, jak grałem Lechem to widziałem duży potencjał Stillica. W sumie zamierzam go sprowadzić do mojego ManCity, ale raczej nie wiem czy zmieści się dalej jak do Szerokiego składu. Raczej nie wygra z 19 Plajiciem, też wielki talent, póki co 5 bramek w 10 meczach, jako Ofensywny Pomocnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej w ustawieniach jest coś takiego jak szykbość symulacji wyników czy coś w tym stylu. Ja dałem tam na niską szybkość ale dużą płynność. Jest tam też duża szybkość mała płynność. O co chodzi z tą płynnością.

A co do ligi:
Idzie mi średnio. Gram na składach jeszcze z 2007 roku. Manchesterem City. Udało mi się ściągnąc tylko Arshawina. Reszta mówiła że mam zasłaby klub. Chociaż nie wiem czemu Vagne Love nie chciał przejść do mojego klubu. Narazie bo 1/3 sezonu zajmuje 6 miejsce. Zajmował bym trzecie ale ni stąd ni z owąnd przegrał z mało znazącym zajmującym 17 miejsce Wiganem 2-1. Nieźle się wkurzyłem. Dostałem baty od Liverpoola ale z Totenham i Everton wygrałem więc nie wiem co się stało.

PS.Też macie czasami w czerwcu śnieg xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na składach 09/10, Vagner to sam się do mojego klubu pchał ;D Ale prawda, niektórzy gracze nawet z rezerw którzy szans na podstawowy skład nie mają twierdzą że przeprowadzka do mnie byłaby krokiem w tył. Jaasne. A z Liverpoolem wygrałem 3-1, sam się cholernie zdziwiłem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dyskutujecie o wielkiej kasie... A ja właśnie jeden z lepszych powrotów z piekieł zaliczyłem...:-) W dodatku zawodnicy, którzy strzelali gole kosztowali w sumie 1k funtów...:> Cała magia FM - trzech zawodników rywala zarabia tyle, ile ja mam na wszystkie pensje, i nawet grając na obskurnym i malutkim stadionie można zawalczyć...:-)

20091011210527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jeśli wgram jakieś uaktualnienia do FM 2009, to będę mógł kontynuować starą grę i na innym sejvie grać nową z działaniem tych modów?
Nie chciałbym stracić ponad dwóch sezonów, bo właśnie jestem na najlepszej drodze do awansu z grupy w LM (FcB poza zasięgiem, ale pokonałem Lens i dwukrotnie PSV - bez zabawy w save/load).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 21:28, walgierz napisał:

Mam pytanie. Jeśli wgram jakieś uaktualnienia do FM 2009, to będę mógł kontynuować starą
grę i na innym sejvie grać nową z działaniem tych modów?


Pewnie, update ma wpływ na bazę gry tylko przy jej rozpoczynaniu od nowa(jak sobie taką wybierzesz), do Twoich innych zapisów nic nie ma.

Dnia 11.10.2009 o 21:28, walgierz napisał:

Nie chciałbym stracić ponad dwóch sezonów, bo właśnie jestem na najlepszej drodze do
awansu z grupy w LM (FcB poza zasięgiem, ale pokonałem Lens i dwukrotnie PSV - bez zabawy
w save/load).


Te, tłumaczą się tylko winni... :-) A poważnie, to gratulacje, polskimi drużynami nie jest łatwo coś ugrać w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 21:05, Nephren-Ka napisał:

Tak dyskutujecie o wielkiej kasie... A ja właśnie jeden z lepszych powrotów z piekieł
zaliczyłem...:-) W dodatku zawodnicy, którzy strzelali gole kosztowali w sumie 1k funtów...:>
Cała magia FM - trzech zawodników rywala zarabia tyle, ile ja mam na wszystkie pensje,
i nawet grając na obskurnym i malutkim stadionie można zawalczyć...:-)


Szacuneczek Ci powiem, właśnie to jest ta magia FM-a o której napisałeś, ja sam w pierwszym sezonie najlepszy wynik Wisłą to wygrana u siebie z Glasgow Rangers 2:1 dzięki karnemu w 88 minucie (grając w FM 2009) :)

@walgierz gratuluję wygranych i życzę awansu do finału :)

PS. Fabrice Fernandes - tak się chyba nazywa ciekawy zawodnik za darmo do wzięcia - ofensywny pomocnik prawy i lewy zarazem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ale niewiecie o co chodzi z tymi wynikami? Tam kilka postów wyżej :D.
A ja wgrałem sobie uaktualnienia do Football Manager 2008 na 09/10 i są tam nawet uaktualnienia sponsorów,kasy i takie tam xD. Ale wiecie może co dokładnie zrobić żeby to działało a ne stare dane? Po wrzuciłem to do gołej gry bez patha i do patha 8.0.1. A może to dać w ustawieniech użytkownika w mojich dokumentach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 21:58, haderQ napisał:

Szacuneczek Ci powiem, właśnie to jest ta magia FM-a o której napisałeś, ja sam w pierwszym
sezonie najlepszy wynik Wisłą to wygrana u siebie z Glasgow Rangers 2:1 dzięki karnemu
w 88 minucie (grając w FM 2009) :)


Moje chłopaki(bo już dawno całe Redditch to moje pomysły) coś ostatnio mają z takimi meczami wspólnego, właśnie przebili samych siebie w drugiej połowie(obrazek)... Stan przedzawałowy u trenera...:-)

@Wijet

Dnia 11.10.2009 o 21:58, haderQ napisał:

Ej w ustawieniach jest coś takiego jak szykbość symulacji wyników czy coś w tym stylu. Ja dałem tam na niską > szybkość ale dużą płynność. Jest tam też duża szybkość mała płynność. O co chodzi z tą płynnością.


Już mówię - niska szybkość oznacza to, że wyniki wolniej się przetwarzają, ale gra jest wtedy płynna i możesz robić w tym czasie w niej co innego, co oczywiście nie jest związane z kliknięciem na kontynuuj - przeglądanie składów, wyszukiwanie piłkarzy i takie tam. Sam zazwyczaj używam opcji wręcz odwrotnej, i nawet nie mogę dostać się do gry podczas przetwarzania meczów... FM jednak hula mi tak szybko, że nie ma to znaczenia...:-)

Dnia 11.10.2009 o 21:58, haderQ napisał:

A ja wgrałem sobie uaktualnienia do Football Manager 2008 na 09/10 i są tam nawet uaktualnienia > sponsorów,kasy i takie tam xD. Ale wiecie może co dokładnie zrobić żeby to działało a ne stare dane? Po > wrzuciłem to do gołej gry bez patha i do patha 8.0.1. A może to dać w ustawieniach użytkownika w moich > dokumentach?


Wszelkie uaktualnienia bazy danych trzeba dać tu:
C:\Documents and Settings\Nazwa Użytkownika\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\db

I wtedy wszystko jest ok. Pamiętaj, żeby mieć ostatnią łatkę - 8.0.2 - zazwyczaj pod taką update jest robiony.

20091012161630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czuje to sama kiedy wygrywam 3-4 bramkami a przeciwnicy w drugiej połowie grają jakąś niesamowitą brazyliane i zaczynają odrabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 16:27, Wijet napisał:

Ja czuje to sama kiedy wygrywam 3-4 bramkami a przeciwnicy w drugiej połowie grają jakąś
niesamowitą brazyliane i zaczynają odrabiać


Hej, ale to akurat ja zagrałem brazylianę w drugiej połowie...:> W pierwszej istniał tylko przeciwnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 16:30, Nephren-Ka napisał:

Hej, ale to akurat ja zagrałem brazylianę w drugiej połowie...:> W pierwszej istniał tylko przeciwnik...


Hmm. W wygranych górnych piłkach w sumie 106%. O_o
Ktoś tu kręcił lody. CBA się Tobą zajmie, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 16:39, walgierz napisał:

Hmm. W wygranych górnych piłkach w sumie 106%. O_o
Ktoś tu kręcił lody. CBA się Tobą zajmie, zobaczysz.


Pewnie już się zajęło, w czterech pierwszych meczach sezonu sędzia(zawsze inny) dyktował rzut karny przeciwko mnie... Dwa razy za pomeczowe komentarze oglądałem spotkania z trybun, następne może być zza kratek...:-)
Przynajmniej do Wrocławia mnie nie wezmą, jako że jestem w FM obywatelem Anglii(m.in)...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w piątek demo FM10 :)
Ja na razie robię sobie przerwę od FM''a który mnie nudził od kilku miesięcy.
Powrócę i doprowadzę kluby typu Reading czy Sunderland do potęgi :) To jest prawdziwa przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować