Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2006 o 23:38, Rafal G napisał:

Dla zainteresowanych:
W nocy z soboty na niedzielę ma się pojawić na serwerze strony sigames.com demo FM2007:)

Czyli pozostało około dwa tygodnie do pełnej , choć podobno pre-order ma być wysyłany przed premierą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 10:28, spider88 napisał:

Czyli pozostało około dwa tygodnie do pełnej , choć podobno pre-order ma być wysyłany przed
premierą ;D


Miejmy nadzieję, że tak będzie... Choć w sklepie ciągle nie ma konkretnej daty premiery i nie wiadomo też jak idzie tłumaczenie. Pozostaje mieć nadzieje, że polska premiera będzie razem ze światową:) już nie pamiętam jak było rok temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 12:04, Rafal G napisał:

Miejmy nadzieję, że tak będzie... Choć w sklepie ciągle nie ma konkretnej daty premiery i nie
wiadomo też jak idzie tłumaczenie. Pozostaje mieć nadzieje, że polska premiera będzie razem
ze światową:) już nie pamiętam jak było rok temu...

Premiera jest w Październiku , zazwyczaj około 2 tyg. po udostępnieniu dema ,ale mam nadzieję że CDP dla tych co zamówili już zrobi miłą niespodziankę i wyda już niedługo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 12:11, spider88 napisał:

Premiera jest w Październiku , zazwyczaj około 2 tyg. po udostępnieniu dema ,ale mam nadzieję
że CDP dla tych co zamówili już zrobi miłą niespodziankę i wyda już niedługo .


Pogrzebałem troche po sklepach internetowych i na Merlinie piszą, że jest w sprzedaży od 31.10:( Co oznacza, że nawet przy niespodziankach ze strony CDP i wysyłce przed premierą, nie możemy się gry spodziewać wcześniej niż po 20 październiku:( Ale... czekanie wzmaga apetyt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 13:49, Rafal G napisał:

Pogrzebałem troche po sklepach internetowych i na Merlinie piszą, że jest w sprzedaży od 31.10:(
Co oznacza, że nawet przy niespodziankach ze strony CDP i wysyłce przed premierą, nie możemy
się gry spodziewać wcześniej niż po 20 październiku:( Ale... czekanie wzmaga apetyt;)

Dokładnie ja dla umilenia czekania dziś dostałem CoH więc miesiąc minie szybciutko , a FM będę męczył jeszczę trochę w wydaniu 2006 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja grałam kiedyś w 2005 chyba, i strasznie mnie od gierki odrzuciło. nie wiem czemu, bo nawet lubie managery, ale Fm był straszny. Próbowalam rozgryść go chyba z 5 razy i nic. W końcu sie poddałam i gierka wylądowała w szafie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 14:03, Magwisienka napisał:

ja grałam kiedyś w 2005 chyba, i strasznie mnie od gierki odrzuciło. nie wiem czemu, bo nawet
lubie managery, ale Fm był straszny. Próbowalam rozgryść go chyba z 5 razy i nic. W końcu sie
poddałam i gierka wylądowała w szafie :)

Jest kilka gierek które mają prawie identyczną nazwę i właśnie żerują na tym bo jeśli lubisz takie gry to raczej ciężko aby się nie spodobała bo jest to po prostu esencja tych wszystkich gierek i niedościgniony wzór ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 11:08, spider88 napisał:

Próbowałem na różne sposoby , niestety na razie kicha nie chce ściągać ;((


Zobacz z tego linka:
ftp://gamefiles.blueyonder.co.uk/blueyondergames/championshipmanager4/thedugout/ftr/fm2007/fm2007_demo_strawberry.zip< br />
U mnie z niego ciągnie bezproblemowo. Jak nie pójdzie to pewnie trzeba poczekać, aż sie serwery odciążą:/ Pewnie miałem szczeście i udało mi się załapać jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W demo już troszkę udało mi się pograć i... kto jeszcze nie zamówił, niech czym prędzej to zrobi, naprawdę warto.. Gra w porównaniu z poprzedniczką zapowiada się naprawde doskonale. Ilość nowych rzeczy jest niesamowita. Jest tego tak wiele, że ciężko byłoby wymienić wszystkie... Mnie przede wszystkim spodobały się kluby afiliacyjne, zwiększona możliwość dialogu z zawodnikami, raporty asystentów na temat przeciwnika przed meczem, możliwość wyboru "szczegółowości" prezentacji poszczególnych rozgrywek, możliwość edycji strony domowej menedżera, możliwość tymczasowego przesuwania zawodników pomiędzy drużynami... Ufff, jest tego sporo... Jedyna rzecz, która trochę mnie razi to te loga klubów wyświetlana przy terminarzu - o ile jest obrazek z prawdziwym logiem wygląda to nawet ładnie, ale kiedy loga nie ma i zamiast tego gra wyświetla tylko tarczę z barwami, może to kłuć w oczy. Ale biorąc pod uwagę całokształt wydaje mi się, że bedzie to najlepszy menadzęr ze wszystkich, które się do tej pory ukazały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z "menadzerka piłkarską" rozpoczeła sie od CM1 na Amige i to z ligą Włoską... :)
Potem jak poskładałem sobie my first pc zagrałem w CM97/98 i od tamtej popry we wszystkie odsłony CM do 4 serii i potem juz tylko FM.
Pozwolę sobie zauważyć,że w pełni dająca władze w piłkarskim świecie dawała gra pt "Ultimate Soccer MAnager 2".Można było zaciągnąć kredyt w banku np na jakiś transfer,budowac kioski z pamiątkami,bary,ustalac ceny biletów,rozbudowaywac stadion itd,itd Aha no i podgląd meczowy jak na tamte czasy też niezły.I tak od CM-a,przez Ultimate i Off The Ball zagram w trzecią odsłone FM-a.Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak na szybko moje pierwsze wrażenia z dema 2007 .
O my good !!!!
Niesamowite !!!!
Fantastyczna grafika, nie myślałem że aż tyle zmian będzie , super ikonki (skróty) ,jeśli chodzi o te tarcze klubowe to spokojnie w pełnej wersji na pewno będą uzupełnione podobnie jak zdjęcia .Nowe wiadomości ale i niestety błędy między innymi z Polskim graczami . Klose, Podolski jeśli chodzi o świat piłki to raczej nie powinni występować jako Polacy, podobnie jak kupa graczy o imieniach i nazwiskach angielskich ale to mam nadzieję że się poprawi. Grałem dopiero jakąś godzinkę więc na razie tyle ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie fantastyczne to demo fma. Powiedzcie mi jednak koledzy i kolezanki czy bede mogl w nowym fm''ie odpalic swojego save''a z poprzedniej czesci. Jak to bylo z fm05/fm06? Tamten rok przespalem zupelnie i nie orientuje sie. Niby bazy podobne sa we wszystkich czesciach ale nie chcialbym miec pewnosc. Glupio mi bedzie po raz kolejny zaczynac kariere....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 01:42, sand napisał:

Faktycznie fantastyczne to demo fma. Powiedzcie mi jednak koledzy i kolezanki czy bede mogl
w nowym fm''ie odpalic swojego save''a z poprzedniej czesci. Jak to bylo z fm05/fm06? Tamten
rok przespalem zupelnie i nie orientuje sie. Niby bazy podobne sa we wszystkich czesciach ale
nie chcialbym miec pewnosc. Glupio mi bedzie po raz kolejny zaczynac kariere....


Watpie zeby mozna bylo. W kazdym badz razie edycja 06 nie mogla odpalac sejwow z 05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 01:42, sand napisał:

Faktycznie fantastyczne to demo fma. Powiedzcie mi jednak koledzy i kolezanki czy bede mogl
w nowym fm''ie odpalic swojego save''a z poprzedniej czesci. Jak to bylo z fm05/fm06? Tamten
rok przespalem zupelnie i nie orientuje sie. Niby bazy podobne sa we wszystkich czesciach ale
nie chcialbym miec pewnosc. Glupio mi bedzie po raz kolejny zaczynac kariere....

Na pewno nie , ani z części 05 ani 06 ani z dema 07 .Te części nie są kompatybilne choćby ze względu na zmiany w składach drużyn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2006 o 09:34, spider88 napisał:

Na pewno nie , ani z części 05 ani 06 ani z dema 07 .Te części nie są kompatybilne choćby ze
względu na zmiany w składach drużyn .



co do dema to się mylisz SI Games oficjalnie potwierdizło przy wydaniu demka że savy będą kompatybilne z pełną wersją, także grasz pół sezonu czekasz jeszcze troche i później kończysz to o zacząłeś ;-) ja ciąglę śledzę informacje o dacie wydania i są różne (co do Polski) niby ma być taka jak w Wlk. Brytanii czyli 20.10 ale pamiętam co było rok i dwa lata temu gdy polska premiera była 2 tygodnie później ;/ może CDProjekt by się ustosunkowało do tych informacji?? jako polski wydawca gry, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 10:43, xabialonso napisał:

co do dema to się mylisz SI Games oficjalnie potwierdizło przy wydaniu demka że savy będą kompatybilne
z pełną wersją.


Masz rację, save''y z dema będzie można odpalić w pełnej wersji gry, ale trzeba dodać, że jedynie z tej poszerzonej wersji dema strawberry/gold. Więc jesli ktoś pobrał wersję vanilla, niestety save''a nie odpali... A co do premiery... sklepy internetowe sprzedają grę od 31.10, więc podejrzewam, że CDP będzie ją rozsyłać +/- 25.10... Miejmy nadzieję, że tak będzie:) Demo okropnie zaostrzyło mi apetyt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować