Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

oby, oby ;) ale jednak wciąz mam nadzieję że polska premiera będzie sie pokrywać z tą w wlk. brytanii, a zgodnie z obietnicami gram.pl wysyłka będzie wcześniej, najlepiej jakby CDProjekt się ustosunkował do daty, to by wszystko rozwiązało, czas pokaże, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam złe wieści... Na Merlinie przesunęli datę sprzedaży z 30.10, na 15.11:( Chciałbym się mylić, ale z tego chyba wynika, że taka jest właśnie data premiery w Polsce na dzień dzisiejszy:/ Coż... pozostaje mieć nadzieję, że Merlin po prostu dostanie grę z opoźnieniem (co jest raczej wątpliwe, niestety) lub liczyć na to, że CDP będzie wysyłać grę DUŻO wcześniej...

P.S. Gdyby ktoś z pracowników przypadkiem zabłąkał się do tego tematu, będziemy naprawdę wdzięczni za jakąkolwiek innformację - nawet gdyby miałą mówić, że prace nad polonizacją trawają i nic nie wiadomo - zawsze to coś. Przynajmniej będzie wiaodmo, że coś się dzieje wokół gry, a w obecnej sytuacji gra jakby nie istniała wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 16:34, Rafal G napisał:

Niestety mam złe wieści... Na Merlinie przesunęli datę sprzedaży z 30.10, na 15.11:( Chciałbym
się mylić, ale z tego chyba wynika, że taka jest właśnie data premiery w Polsce na dzień dzisiejszy:/
Coż... pozostaje mieć nadzieję, że Merlin po prostu dostanie grę z opoźnieniem (co jest raczej
wątpliwe, niestety) lub liczyć na to, że CDP będzie wysyłać grę DUŻO wcześniej...

Załamka , jakoś mnie to za bardzo nie dziwi bo zawsze są jakieś problemy ale czemu akurat z FM .Z drugiej strony Herosi mieli większy , dużo większy poślizg .

Dnia 03.10.2006 o 16:34, Rafal G napisał:

P.S. Gdyby ktoś z pracowników przypadkiem zabłąkał się do tego tematu, będziemy naprawdę wdzięczni
za jakąkolwiek innformację - nawet gdyby miałą mówić, że prace nad polonizacją trawają i nic
nie wiadomo - zawsze to coś. Przynajmniej będzie wiaodmo, że coś się dzieje wokół gry, a w
obecnej sytuacji gra jakby nie istniała wcale...

To prawda , interesuje mnie czy tylko u nas ten termin będzie przesunięty czy też jest to przesunięcie światowej premier , choć na cdprojekt.cz znalazłem coś takiego


ZÁZNAM O HŘE: Football Manager 2007

» Základní informace:


Datum vydání: listopad 2006

Więc prawdopodobnie będzie to Listopad ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE! Alleluja!!! Zajrzyjcie tutaj http://cmrev.com/newsroom/wiadomosc/2277.html
Aż mi się lepiej od razu zrobiło - teraz można zacząć wypatrywać kuriera:D Tylko dlaczego jeszcze nikt dał info na gram.pl?? Ale to nieważne! Pijmy, cieszmy i radujmy się - to przecież niecałe dwa tygodnie:D

spider88 -->> to może jednak być ta jutrzejsza niespodzianka wspomniana w wątku o Settlers''ach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 19:29, Rafal G napisał:

spider88 -->> to może jednak być ta jutrzejsza niespodzianka wspomniana w wątku o Settlers''ach:)

Yes, Yes, Yes .
Jeszcze dwa tygodnie ale przyznasz że taki lekki niesmak pozostał .Tyle razy prosiliśmy a tu co .Nic i tak na prawdę to jeszcze nie na 100% ale nie ma się co zbytnio czepiać ważne że już coś pół-oficjalnie wiadomo i trzeba czekać do jutra a prawie do dzisiaj bo już prawie jutro ;D
To na koniec trochę zakręciłem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że niesmak nie tyle pozostał, co w dalszym ciągu się utrzymuje... Mamy godzinę prawie 18, a tu dalej nic. Mam nadzieję, że informacja na CMREV pochodziła z jakiegoś wiarygodnego źródła w CDP. Zastanawia mnie też (a raczeju martwi) fakt, że Merlin w dalszym ciągu oferuje grę dopiero od 13 listopada (dlaczego mieli zacząć sprzedaż dopiero miesiąc po premierze???). Jednak biorąc pod uwagę, że w dalszym ciągu nie mamy obiecanej na dzisiaj niespodzianki... kto wie? Poczekamy zobaczymy. Mam szczerą nadzieję, że to rzeczywiście będzie 16-17, ale wszystko w rękach CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

acha - i jeszcze jedno - fajnie, że wątek ruszył z miejsca. Dawno mnie tu nie było, a jak byłem to fani cm/fm jakoś mało występowali na Gram.pl. Fajnie, że JESTEŚCIE !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:50, Rafal G napisał:

ale wszystko w rękach CDP...

Jak na razie wiadomo ze przesunięty będzie Gothic , ale zaczynam się coraz mocniej martwić .Taka chuśtawka wrażeń może zaszkodzić .Najgorsze jest to że nikt z CDP nie chce nic pisnąć ani się ustosunkować do przecieków , wręcz unikają tego jak ognia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 18:36, spider88 napisał:

Jak na razie wiadomo ze przesunięty będzie Gothic , ale zaczynam się coraz mocniej martwić
.Taka chuśtawka wrażeń może zaszkodzić .Najgorsze jest to że nikt z CDP nie chce nic pisnąć
ani się ustosunkować do przecieków , wręcz unikają tego jak ognia .


No i stało się. Nadeszła ta wiekopomna chwila. Kiedyś nasze dzieci będą się o tym uczyć w podstawówkach. CDP dodali Football Manager 2007 w planie wydawniczy pod data 19 października:) Kto nie wierzy, niech sam sprawdzi, bo ja sam nie mogę uwierzyć:D Więc to naprawdę dwa tygodnie:) Już wkrótce wracamy na ławki trenerskie:) Ciekawe tylko dlaczego, hehe, zrobili to tak "cichaczem", w ukryciu, żadnego newsa nie dali?? Ale darowanemu FM''owi się w zęby nie zagląda, więc... przy dobrych wiatrach 12 dni do godziny zero;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 20:44, Rafal G napisał:

No i stało się. Nadeszła ta wiekopomna chwila. Kiedyś nasze dzieci będą się o tym uczyć w podstawówkach.
CDP dodali Football Manager 2007 w planie wydawniczy pod data 19 października:) Kto nie wierzy,
niech sam sprawdzi, bo ja sam nie mogę uwierzyć:D Więc to naprawdę dwa tygodnie:) Już wkrótce
wracamy na ławki trenerskie:) Ciekawe tylko dlaczego, hehe, zrobili to tak "cichaczem", w ukryciu,
żadnego newsa nie dali?? Ale darowanemu FM''owi się w zęby nie zagląda, więc... przy dobrych
wiatrach 12 dni do godziny zero;)

Chciałbym jeszcze wydanie specjalne lub EK . Może kiedyś się doczekam na razie moją radością jest data wydania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś zaczyna się na poważnie dziać. Niedawno podana data premiery, która okazuje się ostateczna - dzisiaj dostałem maila z prośbą o potwierdzenie zamówienia, więc przy odrobinie szczęścia za tydzień w środę będzie można grać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 08:56, Rafal G napisał:

W końcu coś zaczyna się na poważnie dziać. Niedawno podana data premiery, która okazuje się
ostateczna - dzisiaj dostałem maila z prośbą o potwierdzenie zamówienia, więc przy odrobinie
szczęścia za tydzień w środę będzie można grać:)

Ja mam nadzieję na piątek , dzisiaj potwierdzenie jutro wysyłka w piątek instalka ;D
To ma być ten plus dostawy przed premierą bo w poniedziałek przecierz gra ma trafić do sklepów .Oby tak było bo wtedy ciekawie zapowiada się weekend .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 10:57, spider88 napisał:

Ja mam nadzieję na piątek , dzisiaj potwierdzenie jutro wysyłka w piątek instalka ;D
To ma być ten plus dostawy przed premierą bo w poniedziałek przecierz gra ma trafić do sklepów


Byłoby lepiej niż pięknie. Tyle że gra trafi do sklepów w piątek za tydzień - przesunęli datę na 20.10:/ (a pierwotnie przecież był 19, czyli czwartek). Ale trzeba przyznać, że skoro przysłali prośbę o potwierdzenie, są duże szanse na piątek, no może ostatecznie poniedziałek - a wtedy... żegnajcie studia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem tego maila:/ Czyli to by było na tyle, jeśli chodzi o weekendowe granie:/ Oby tylko to było ostateczne przesunięcie, a nie pierwsze z wielu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 08:49, Rafal G napisał:

Też dostałem tego maila:/ Czyli to by było na tyle, jeśli chodzi o weekendowe granie:/ Oby
tylko to było ostateczne przesunięcie, a nie pierwsze z wielu:/

Też będzie w weekend ale następny a wielka szkoda bo po takim meczu jak wczoraj to by się chciało . No coż miałem złe przeczucia bo jak się czegoś bardzo bardzo chce to zawsze tak wyjdzie .Obawiam się co by jednak nie staneło na Listopadzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 21:03, spider88 napisał:

Chciałbym jeszcze wydanie specjalne lub EK . Może kiedyś się doczekam na razie moją radością
jest data wydania ;)


Póki co dodajemy poradnik do całego nakładu :) A jak widziałbyś EK takiej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 12:33, Jay Z napisał:

Póki co dodajemy poradnik do całego nakładu :) A jak widziałbyś EK takiej gry?

Szczerze ??
Na razie jestem załamany przełożeniem premiery , pisze w mailu że o jeden dzień ale chyba z dostawy przed premierą to nici wyjdą ;(

Co do EK to moje marzenie - jakaś odjazdowa koszulka , może być klubowa lub rep. popatrz jaki na czasie byłby autograf Ebiego np. na płycie ;D
Możliwości jest na prawdę wiele ,ja wiem że dla was jest to raczej produkt niszowy (choć nie znam obrotów) ale dla takich maniaków futbolu jak ja nawet niewielki dodatek to już zawsze coś .Ostatnio dajecie fajne pudełka mam już z Herosów V i CoH tu też można by coś wymyślić przecież macie specjalistów od sprzedaży a jak nie macie to chętnię w przyszłości pomogę bo raczej z tą edycją już nic nie wyjdzie ;p

Co do poradnika to dla mnie ma on niewielką wartość jako że na managerach zjadłem wszystkie zęby i wolałbym w terminie bez poradnika ale wiem że liczy się ogół a nie jednostka .

Pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 12:41, spider88 napisał:

Możliwości jest na prawdę wiele ,ja wiem że dla was jest to raczej produkt niszowy (choć nie


To nieprawda. FM ma dobrą sprzedaż i jest jednym z ważniejszych dla nas brandów. Moje pytanie o EK nie było podszyte ironią, pytałem z ciekawości, żeby móc się zastanowić nad tym w przyszłości.

A co do komentarza n/t poradnika - to właśnie próba poszerzenie odbiorców o nowych graczy tak, żebyś nie myślał, że jest niszowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować