Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2007 o 12:28, ASAHI-SEBEK napisał:

Bezbłędności w działaniu ;>

Mógłbyś rozwinąć bardziej swoją myśl ? :/ Przecież nawet edycja 2006 działała bezbłędnie (ani razu mi się nie zawiesiła ani nie wywaliła do Wina). Jedyne co mogą poprawić w działaniu to jeden babol - gdy gra nagle wyłączy się (raz tak miałem z powodu braku prądu) save uszkadza się. Od tamtego czasu zapisuję na zmianę na 3 save-ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:25, demrenfaris napisał:

> Masz rację. Po pierwszym sezonie zacząłem grę od nowa z wyłączeniem ,,retain" i wybrałem
sobie
> moje ulubione państwa plus 10 lig.
Na przyszlosc - cytuj, bo dopiero sie polapalem ze ktos cos do mnie pisze :D

PS - Podziwiam cie ze wytrwales 1 sezon :D Czyzbys byl na wakacjach ok. 10 mies. ? :P

Nie:P ALe grałem strasznie długo. Okno transferowe coś koło 20 godzin:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również bym się na to pisał...
A co do EK to fajnie by było, żeby dali np. koszulki, plakaty, albo kubeczki z logiem dużym FM-a :D
Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:57, kolektor napisał:

> Bezbłędności w działaniu ;>
Mógłbyś rozwinąć bardziej swoją myśl ? :/


Jasne, np. wygrane 13:0 albo i więcej..uważasz to za prawidłowe działanie gry?
Jak sobie w "złym" momencie dasz urlop i zbyt długi będzie to nawet z cienkim zespołem przegrasz np. 24:0 itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 08:51, fataem napisał:

Nie:P ALe grałem strasznie długo. Okno transferowe coś koło 20 godzin:P


A poza tym to wszystko dobrze?
Jak mam dobry dzień to 1 sezon w 1 dzień ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:09, ASAHI-SEBEK napisał:

Jasne, np. wygrane 13:0 albo i więcej..uważasz to za prawidłowe działanie gry?
Jak sobie w "złym" momencie dasz urlop i zbyt długi będzie to nawet z cienkim zespołem przegrasz
np. 24:0 itp

Mi się nigdy nic takiego nie zdarzyło. Najwięcej wygrałem 8-0 (Barceloną z trzecioligowym klubem) a przegrałem 2-6 (grałem Koroną z Lechem). Ale to bardziej chodzi o optymalizację silnika meczowego niż "prawidłowe działanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 08:58, haderQ napisał:

A co do EK to fajnie by było, żeby dali np. koszulki, plakaty, albo kubeczki z logiem dużym


Stawiam na coś użytecznego: kubki, koszulki...etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:11, ASAHI-SEBEK napisał:

A poza tym to wszystko dobrze?
Jak mam dobry dzień to 1 sezon w 1 dzień ;>

U to rzeczywiście z ciebie manager ... Ja nie znoszę tak grać. Zazwyczaj ustawiam sporą liczbę lig, dużą bazę danych i staram się rozpracować rywala, a nie ciągle jedną taktyką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:09, ASAHI-SEBEK napisał:

Jasne, np. wygrane 13:0 albo i więcej..uważasz to za prawidłowe działanie gry?
Jak sobie w "złym" momencie dasz urlop i zbyt długi będzie to nawet z cienkim zespołem przegrasz
np. 24:0 itp

Weź pod uwagę że bardzo szybko pojawiła się łatka , która to naprawiała . W porównaniu do innych gier , ta wypada bezawaryjnie .Proponuję kupić CM , zobaczysz prawdziwą różnicę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:12, kolektor napisał:

Mi się nigdy nic takiego nie zdarzyło.

to też są błędy...jest ich trochę ale nie na tą chwilkę, kiedyś wysyłałem ich trochę ..ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:17, spider88 napisał:

Weź pod uwagę że bardzo szybko pojawiła się łatka , która to naprawiała . W porównaniu do innych
gier , ta wypada bezawaryjnie .Proponuję kupić CM , zobaczysz prawdziwą różnicę .


W poprzedniej wersji była w dniu premiery ;> o ile pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko w sprawie FM Live - czy będzie ona lokalizowana, oraz czy będzie abonament? (jeśli cos wiadomo)(nie odsyłajcie do strony SI, ponieważ z ENG u mnie cienko)

A co do EK FM2008 to jestem za jeśli cena nie przekroczy 150zł no bo pewnie zwykła wersja 99zł to za EK mozna wydać wspomnianą kwotę.

Pozdrawiam FManiaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2007 o 14:29, ASAHI-SEBEK napisał:

wersję 2005 chciałem do kosza wyrzucić...a CMa za darmo nie chcę ;>

Bo żeś nobb i tyle:P Wszystkie CM do czasu opuszczenia Eidosu przez chłopaków z SI były wspaniałe.

Za FM Live abonament będzie, a lokalizacji raczej bym się niespodziewał, aczkolwiek wiele do tłumaczenia chyba tam nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś jakąś odpowiedź w sprawie EK? Jeśli nie może trzeba poszukać jakiegoś bezpośredniego namiaru na Anima. Wiadomo jak działa (a raczej jak nie działa) BOK... Mogli mu nie przekazać Twojego maila. A czas ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 20:27, Rafal G napisał:

Dostałeś jakąś odpowiedź w sprawie EK? Jeśli nie może trzeba poszukać jakiegoś bezpośredniego
namiaru na Anima. Wiadomo jak działa (a raczej jak nie działa) BOK... Mogli mu nie przekazać
Twojego maila. A czas ucieka.

Niestety , brak jakiegokolwiek kontaktu z ich strony ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 20:35, spider88 napisał:

Niestety , brak jakiegokolwiek kontaktu z ich strony ;(


Tego właśnie się obawiałem:( Można by spróbować się jakoś na jego GS odezwać, bo prosić gdzieś o adres może być ciężko... Lub odpowiedź na któryś z jego postów tutaj, żeby chmurka się pojawiła;) Szczerze, to nic innego do głowy mi nie przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 20:46, Rafal G napisał:

Tego właśnie się obawiałem:( Można by spróbować się jakoś na jego GS odezwać, bo prosić gdzieś
o adres może być ciężko... Lub odpowiedź na któryś z jego postów tutaj, żeby chmurka się pojawiła;)
Szczerze, to nic innego do głowy mi nie przychodzi...

Na GS ostatni wpis jest dość stary , pytałem pewne zaprzyjaźnione służby ale też kontaktu nie mają .Ciężka sprawa .Ale wpadłem na mały pomysł i spróbuję go zrealizować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:01, spider88 napisał:

Na GS ostatni wpis jest dość stary , pytałem pewne zaprzyjaźnione służby ale też kontaktu nie
mają .Ciężka sprawa .Ale wpadłem na mały pomysł i spróbuję go zrealizować ;)


W takim razie życzę powodzenia i z niecierpliwością czekam na rezultaty:) Jak tylko będziesz coś wiedział daj znać. Miejmy nadzieję, że jednak jakiś kontakt uda się nawiązać i przekonać CDP do pomysłu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pewien pomysł co twórcy by mogli dodać do najnowszego FM-a :)
Mianowicie co byście powiedzieli na to, że gdy piłkarze wychodzą na murawę by śpiewali hymn swojej reprezentacji ? ( Oczywiście w meczach swoich reprezentacji takich jak np. Polska - Portugalia ) gdyby twórcy wykupili odpowiednie licencje i hymn Ligi Mistrzów oraz Pucharu UEFA . Zawsze było by milej dla ucha gdybyśmy słyszeli w tle właśnie takie hymny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować