Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2007 o 23:36, jcl99 napisał:

Tylko jak wysłać tam tych scoutów ? Fundusze mam i to duże

Każdy scout ma określoną wiedzę na temat kilku państw. W tym wypadku należy zatrudnić na scouta jakiegoś Brazylijczyka i będziesz mógł go wysłać do Brazylii w poszukiwaniu talentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 02:27, cubba napisał:

> Tylko jak wysłać tam tych scoutów ? Fundusze mam i to duże
Każdy scout ma określoną wiedzę na temat kilku państw. W tym wypadku należy zatrudnić na scouta
jakiegoś Brazylijczyka i będziesz mógł go wysłać do Brazylii w poszukiwaniu talentów :)


Bzdura. Jeśli chcesz do Brazylii możesz wysłać Serba czy FIna, którzy w wiedzy nie mają Brazylii.
jcl, wejdź w ,,Siedziba Zarządu" i sprawdź podpunkt ,,Scouting" czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otworz Menedzer-->obserwacje i tam musisz wybrac jednego skouta i w dilnym rogu ekranu masz opcje przydzialy--->dodaj i tam wybierasz np.zeby szukal z ameryki poludniowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem załamany .Oby się nam ten Live czkawką nie odbił .Zawsze o tej porze były już podane pierwsze niusy o nowej edycji a tu posucha .Nawet najmniejszych przecieków ;(
Troszkę mnie to zastanawia i przeraża , są dwie możliwości , albo dość mocna obsuwa w terminie albo wtórność nowej edycji .Choć jednak po cichu liczę na niespodziankę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 08:47, spider88 napisał:

Jestem załamany .Oby się nam ten Live czkawką nie odbił . (...)


Spokojnie;) Myślę, że wystarczy jeszcze troszkę poczekać. Na forum SI czytałem, że tradycyjny FM na 100% się ukaże a Live nigdy nie był planowany jako jego następca. Nad obiema grami rzekomo pracują dwie niezależne ekipy, a informacje o FM 2008 mają zostać udostępnione wkrótce (na razie nie są w stanie przekazać info na tyle szczegółowego żeby ich satysfakcjonowało).

Zamieszanie wokół Live z pewnością wywołało małe opóźnienia, w końcu sama beta była opóźniona o prawie dwa miesiące, ale ja jestem dobrej myśli:) Liczę na zapowiedź jeszcze w tym miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z Was jak poprawnie zainstalować FMC Graphic Pack 1.0? Do którego folderu? Bo ściągnąłem go, zainstalowałem do folderu z grą, i nic się w grze nie zmieniło. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 17:16, ak.47 napisał:

Wie ktoś z Was jak poprawnie zainstalować FMC Graphic Pack 1.0? Do którego folderu? Bo ściągnąłem
go, zainstalowałem do folderu z grą, i nic się w grze nie zmieniło. :/

Do tego folderu: X:\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\graphics\pictures
Poza tym musisz odznaczyć buforowanie skórki w ustawieniach, aby grafika była widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 17:18, Michał Raven napisał:

> Wie ktoś z Was jak poprawnie zainstalować FMC Graphic Pack 1.0? Do którego folderu? Bo
ściągnąłem
> go, zainstalowałem do folderu z grą, i nic się w grze nie zmieniło. :/
Do tego folderu: X:\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\graphics\pictures
Poza tym musisz odznaczyć buforowanie skórki w ustawieniach, aby grafika była widoczna.


No dobra, skopiowałem folder pictures z paczki do folderu graphics z gry, wyłączyłem buforowanie, i nic. Zauważyłem jeden problem - nazwy w folderze np. graphics/pictures/kits/nations/ są francuskie. Wszystkie inne napisy w folderach z grą są po angielsku. Nie mam pojęcia co z tym zrobić:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już opanowałem sytuację, wszystko jest w jak najlepszym porządku:). Teraz wreszcie zagram moją Koroną po długiej przerwie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 19:36, Rad7 napisał:

Mam pytanko. Kiedy wchodzi na rynek FM2008?

Tego nie wiedzą nawet górale .Zapewne jak co roku , czyli na jesieni , wszyscy czekamy na jakąś informację która powinna się ukazać na dniach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 09:46, jcl99 napisał:

Jak zgłosić w połowie sezonu jakiegoś zawodnika do rozgrywek o ligę i puchary europejskie ?

To zależy np. od ligi i tego czy zawodnik grał wcześniej (na początku sezonu) w europejskich pucharach.
Podaj więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 09:46, jcl99 napisał:

Jak zgłosić w połowie sezonu jakiegoś zawodnika do rozgrywek o ligę i puchary europejskie ?

Dobra, ogólnie: Zawsze po oknie transferowym proszą o zgłoszenie zawodników do kolejnej fazy europejskich pucharów. Jeśli zawodnik nie grał przed przejściem do Ciebie w europejskich pucharach a zgłosiłeś wcześniej 25 graczy to jednego musisz dać w "odstawkę", a na jego miejsce wstawić nowego. Jeśli zgłosiłeś mniej niż 25, a zawodnik nie grał przed przejściem do Ciebie w europejskich pucharach to wystarczy dodać go do składu na puchary.
Jeśli chodzi o ligę: przeczytaj zasady ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wiem, tylko o to chodzi, że nawet mnie nie poprosili o listę zgłaszania starych jak i nowych zawodników do europejskich pucharach, tak samo z ligą . Może to dlatego, że byłem wtedy na urlopie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 18:07, jcl99 napisał:

To wiem, tylko o to chodzi, że nawet mnie nie poprosili o listę zgłaszania starych jak i nowych
zawodników do europejskich pucharach, tak samo z ligą . Może to dlatego, że byłem wtedy na
urlopie ?

??? Wyjechałeś na urlop w środku sezonu??? Po co???
Po pierwsze: to dlatego
Po drugie: nie warto wyjeżdżać na urlopy-to nic nie daje
Po trzecie: jeśli już koniecznie chcesz to po sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 18:07, jcl99 napisał:

To wiem, tylko o to chodzi, że nawet mnie nie poprosili o listę zgłaszania starych jak i nowych
zawodników do europejskich pucharach, tak samo z ligą . Może to dlatego, że byłem wtedy na
urlopie ?


Całkiem możliwe, że to jest przyczyną (przynajmniej jeśli chodzi o europejskie puchary). Zapewne sprawą zajął się Twój asystent i uznał, że nie potrzeba zmian wśród zgłoszonych zawodników (nie jestem pewny na 100% - nigdy dotąd nie brałem urlopu).
Natomiast w przypadku ligi powinno wystarczyć samo wstawienie zawodnika do składu, wtedy przy przejściu do meczu pojawi się okno nadawania numerów. Jeśli jednak takie coś się nie dzieje, niestety sytuacja jest ta sama co przy pucharach - wina asystenta. Wtedy musisz czekać do nowego sezonu.

P.S. Prośby o rejestrację zawodników pojawiają się zwykle na tydzień/dwa przed rozpoczęciem rozgrywek. Nie wiem jaką masz datę, ale może wystarczy po prostu spokojnie poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 18:22, Rafal G napisał:

Całkiem możliwe, że to jest przyczyną (przynajmniej jeśli chodzi o europejskie puchary). Zapewne
sprawą zajął się Twój asystent i uznał, że nie potrzeba zmian wśród zgłoszonych zawodników
(nie jestem pewny na 100% - nigdy dotąd nie brałem urlopu).


Ciekawe czy jcl99 nie zwolnił asystenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować