Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Ehh ... wygląda na to, że będę musiał wysłać tych kilku zawodników ( m.in Maciej Żurawski ) do rezerw, a asystenta nie zwolniłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 18:40, jcl99 napisał:

Ehh ... wygląda na to, że będę musiał wysłać tych kilku zawodników ( m.in Maciej Żurawski )
do rezerw, a asystenta nie zwolniłem


Moja rada jest taka: zamiast wysyłać ich do rezerw, spróbuj do klubu filialnego ,jeśli taki posiadasz. Zawsze lepiej, żeby pograli w jakiejś drugiej lidze niż w rezerwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretyczna data wydania FM 2008 - 19 października 2007.
Oczywiście należy dodać jak co roku kilkudniowy poślizg tak dla tradycji gdyż jeszcze nigdy o czasie się nie ukazał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 11:01, spider88 napisał:

Teoretyczna data wydania FM 2008 - 19 października 2007.

Dzięki za informację. Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 21:55, wip_01 napisał:

Kto czytał juz może ten news: http://www.cmrev.com/newsroom/wiadomosc/2437.html ?
Ja już sie zapisałem..a co :D Zawsze miło zobaczyć siebie w drużynie.
Ktoś już stąd sie zapisał, ktoś planuje?


Ja się właśnie zapisałem. :) Od dawna to planowałem, a dzięki Tobie zrobiłem to teraz :)

Jaki masz nick na CMF? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 22:47, cubba napisał:

Ja się właśnie zapisałem. :) Od dawna to planowałem, a dzięki Tobie zrobiłem to teraz :)

No to miło będzie mieć w składzie formowicza :)
A jakie masz 5 atrybutów i pozycję ? ^^

Dnia 25.07.2007 o 22:47, cubba napisał:

Jaki masz nick na CMF? :>

Z jednym postem tylko, ale jestem jako WitTex ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 11:01, spider88 napisał:

Teoretyczna data wydania FM 2008 - 19 października 2007.


Miejmy nadzieję, że właśnie tak będzie. Choć (o ile pamięć mnie nie myli) jest to data, która pojawiła się w jakimś zachodnim sklepie internetowym... Ja z natury nie mam zaufania do takich nieoficjalnych wiadomości, a przeciwko tej dacie może świadczyć fakt, że do tej pory SI nawet słowem nie wspomniało o grze. Nawet gdyby zrobiliby to jeszcze w tym miesiącu, oznaczałoby to niecałe trzy miesiące do premiery... Może być ciężko. Miejmy nadzieję, że ten sklep czerpał informacje z naprawdę wiarygodnych źródeł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkleję tutaj całość, a co! :)

Imię i nazwisko (opcjonalnie): Jakub Karaś
Data i miejsce urodzenia: 26.11.1989 Warszawa
Waga i wzrost: 187 cm & 76 kg
Pozycja: Pomocnik/Ofensywny Pomocnik Środek
Klub w którym chcecie zacząć karierę: Legia Warszawa
Ulubieńcy: FC Barcelona & Lionel Messi
5 atrybutów: Podania, Technika, Drybling, Kreatywność, Opanowanie
Preferowana noga: Prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Może być ciężko.

Otóż to. Jestem zawiedziony, że pomimo dobiegającego do końca Lipca, ciągle cierpimy na brak informacji na temat najnowszej odsłony FM''a.
Czy mi się wydaje, czy poprzednie części Football Manager''a na przełomie lipca i sierpnia posiadały już wersje demonstracyjne z pierwszym półroczem gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 23:45, cubba napisał:

Wkleję tutaj całość, a co! :)

To widze że mam konkurentacja do gry :D

Data/Miejsce urodzenia: 25.02.1992 Łódź
WzrostWaga: 180cm 70kg
Pozycja: OP Ś/ OP P/ N Ś
Klub: ŁKS Łódź
Ulubieńcy: ŁKS Łódź, Cristiano Ronaldo
Atrybuty: Podania, Wykańczanie Akcji, Waleczność, Przyspieszenie, Szybkość
Noga: Tylko prawa

Swoją drogą to na takim państwie jakim będzie ForumCM sie nie skończy, planują juz facepacki, kitspacki do tego itp.. Jestem ciekaw ile sie tego sprawdzi. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 00:05, wip_01 napisał:

Swoją drogą to na takim państwie jakim będzie ForumCM sie nie skończy, planują juz facepacki,
kitspacki do tego itp.. Jestem ciekaw ile sie tego sprawdzi. ^^


Wiesz... Czynnie uczestniczę w życiu CMF od ponad 2 lat i wiem, że jak coś się tam rozpocznie to się i skończy. Z facepack''ami i kitspackami problemu na pewno nie będzie. Jest wystarczająco dużo grafików. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 00:19, cubba napisał:

Wiesz... Czynnie uczestniczę w życiu CMF od ponad 2 lat i wiem, że jak coś się tam rozpocznie
to się i skończy. Z facepack''ami i kitspackami problemu na pewno nie będzie. Jest wystarczająco
dużo grafików. :)


A no to chyba że tak ;)
Czyli jeżeli z kitsami i faceami problemu ma niebyć to się sie o update ten nie martwię. Ale jezeli te problemy to nic to może sie okaże że jescze cos wymyslą i zrobią ku uciechy CMowiczów.
Chyba jednak po wydaniu tego upa wrócę do FMa :)
P.S Ja tam sie zbytnio nie udzielam bo nie mogę znaleźć sobie odpowiedniego tematu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie...

Nareszcie! Miesiące oczekiwania i zgrzytanie zębów opłaciło się. Miles Jacobson, dyrektor marketingu SI Games, oficjalnie zapowiedział, że Football Manager 2008 ujrzy światło dzienne. A kiedy? Na pewno przed świętami...

Miles Jacobson, zapewne tak samo jak my, jest bardzo podekscytowany. Zwraca on uwagę, że będziemy mogli grać ponad 5000 drużynami z ponad 50 krajów. Najważniejszymi zmianami, jakie będą miały miejsce w Football Manager 2008 są:
- Nowy system pomocy dla niedoświadczonych menedżerów
- Ulepszony "dzień meczu", czyli więcej interakcji z mediami w dniu meczu, więcej możliwości przypisywania zawodnikom zadań, ulepszone rozmowy przed, w trakcie i po meczu oraz płynne robienie zmian w taktyce (bez stopowania gry)
- Ulepszenie w prowadzeniu reprezentacji, tj. interakcja z mediami, odejścia z kadry, interakcja z zawodnikami, skauting do reprezentacji, wybór kapitanów, morale osobne dla reprezentacji i klubu, i wiele innych
- Ulepszony i lekko zmodyfikowany interfejs gry, poprawione korzystanie z notatnika
- Zawodnicy będą wypowiadać się na temat swojej gry, finansów oraz polityki kadrowej, aby ulepszyć interakcję zawodnika z zarządem i menedżerem
- Centrum transferowe, nowy system transferów mający na celu lepszą politykę transferową, porównywanie cen, zatwierdzanie lub odrzucanie ofert itp.
- Ray Houghton i SI Games po raz kolejny współpracują, aby jeszcze bardziej ulepszyć silnik meczu. Na początku sezonu będzie można zmienić rozmiar boiska aby dopasować go do stylu gry
- Więcej nagród, takich jak europejski Złoty But czy najlepsza jedenastka wszechczasów w danym klubie/reprezentacji
- Ulepszony system finansowy, z większą ilością informacji dla menedżera, włączając w to dochody z dniu meczu, wiadomości o biletach, inwestycjach, sponsorach, bonusach oraz przenoszenie pieniędzy w trakcie sezonu z budżetu transferowego do płacowego i w drugą stronę
- Dni fanów, czyli dzień danego klubu, aby podnieść morale fanów, wzmocnić więź z kibicami i podnieść dochody
- Ulepszone media, więcej interakcji oraz sekcja z najważniejszymi informacjami z innych boisk ligowych
- Zdjęcia newgenów będą teraz pokazywane w koncepcji FaceGen, czyli generowana komputerowo twarz będzie zmieniała się wraz z wiekiem
- Zmniejszony czas zapisu/odczytu gry a także przyspieszenie gry sieciowej

Co jeszcze możemy wyczytać? Ano fakt, że FM 2008 będzie dostępne także na platformę Windows Vista, a nie tylko na Windows XP. Chcecie się dowiedzieć jeszcze więcej? www.sigames.com - i wszystko jasne!

Wszystkie nowe screeny są dostępne pod adresem:
http://www.sigames.com/softography.php?type=view&id=29

cmrev.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego się właśnie obawiałem .Teraz młodszy braciszek przejął główną pałeczkę .Zmiany uznał bym raczej za kosmetyczne ( choć część pomysłów jest świetna ) , ale jak na ponad rok to raczej o co chodzi ??
Mam jednak nadzieję że jeszcze coś trzymają w kapeluszu aby na koniec zaskoczyć konkurencje .
Troszkę ponarzekam ale oczywiście kupię .Na pewno ocena gry wzrosła by bardzo gdyby CDP wydało EK .
Najbardziej cieszy przenoszenie pieniędzy w trakcie sezonu z budżetu transferowego do płacowego i w drugą stronę.Zwiększenie interakcji z mediami to raczej taki chwyt , raczej wątpię aby do domu czy na komórkę zaczęli się dobijać reporterzy .Więc zapewne rozszerzą ilość pytań .Podobnie jest z innymi rzeczami więc jak na rok , to na razie wypada to raczej skromnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhh i zaczyna się zaciąg pomysłów z TCM.
Ulepszony system finansowy, z większą ilością informacji dla menedżera, włączając w to dochody z dniu meczu, wiadomości o biletach, inwestycjach, sponsorach, bonusach oraz przenoszenie pieniędzy w trakcie sezonu z budżetu transferowego do płacowego i w drugą stronę
To już nie leży w zakresie menedżera tylko prezesa/właściciela, tak samo jak zmiana rozmiarów płyty boiska. Według mnie jest to już trochę naciągane, ale zobaczymy jak się będzie prezentować. Może będą to zmiany na tyle kosmetyczne, że ich nie dojrzymy, ale jeśli będzie osobna konsola do modernizacji boiska i zarządzania finansami to powieszę panów z SI, za...nieważne co, ale powieszę. Seria FM ma być przecież symulacją życia menedżera, a nie prezesa klubu czy prominentnego działacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie, znalazłem w sklepie gram.pl tanią premierówkę FM06. Jaka ona jest? Jak jest z lokalizacją tej gry? Jakieś poprawki, patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 09:29, BzyQacz napisał:

Witam. Panowie, znalazłem w sklepie gram.pl tanią premierówkę FM06. Jaka ona jest? Jak jest
z lokalizacją tej gry? Jakieś poprawki, patche?


Gra jest na bardzo wysokim poziomie. Ukazały się do niej trzy oficjalne patche, oraz kilka nieoficjalnych uaktualnień (wprowadzających głównie najnowsze składy). Na pewno warta jest pieniędzy, które trzeba za nią zapłacić.
Jeśli jednak jesteś w stanie zapłacić nieco więcej polecałbym wersję 2007:
http://www.gram.pl/sk3_8QPiG,5_Football_Manager_2007.html.
FM 2007 posiada wszystko co dobre w 2006 i oczywiście jeszcze więcej (tutaj ukazały się dwa oficjalne patche oraz oczywiście kilka nieoficjalnych).
Lokalizacja (moim zdaniem) została lepiej przeprowadzona w FM2007, jest tu o wiele mniej błędów, czy głupot wynikających najpewniej z dosłownego tłumaczenia, choć 2006 po spatchowaniu też nie prezentuje się źle, jest całkiem w porządku.
Wybór należy do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować