Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Testerzy do nowego projektu gram.pl pilnie poszukiwani!

271 postów w tym temacie

Panowie i Panie - mysle, ze czas sprawdzic swoje skrzynki pocztowe ;). Na niektorych z Was, tym i mnie, czeka przesylka ;). Ja sie zabieram za czytanie umowy i o karach. Musza byc AZ TAK wysokie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 16:43, Piotrek K. napisał:

Panowie i Panie - mysle, ze czas sprawdzic swoje skrzynki pocztowe ;). Na niektorych z Was,
tym i mnie, czeka przesylka ;). Ja sie zabieram za czytanie umowy i o karach. Musza byc AZ
TAK wysokie ;P


Cos nie tak, zapomnieli chyba wyslac mi maila, bo w skrzynce pusto ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 16:43, Piotrek K. napisał:

Panowie i Panie - mysle, ze czas sprawdzic swoje skrzynki pocztowe ;). Na niektorych z Was,
tym i mnie, czeka przesylka ;). Ja sie zabieram za czytanie umowy i o karach. Musza byc AZ
TAK wysokie ;P


No tak skoro z grona gramowiczow zostali powybieranie moderatorzy to mozemy sobie.... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 17:03, metal_man napisał:

> Panowie i Panie - mysle, ze czas sprawdzic swoje skrzynki pocztowe ;). Na niektorych z
Was,
> tym i mnie, czeka przesylka ;). Ja sie zabieram za czytanie umowy i o karach. Musza byc
AZ
> TAK wysokie ;P

No tak skoro z grona gramowiczow zostali powybieranie moderatorzy to mozemy sobie.... <_<



Bez przesady... ja sie jakos dostałem...


Btw. kurde ksero dowodu... ja tam wypadłem masakrycznie... juz nie bede mowil po ilu dniach biesiadowania to zdjecie zostało zrobione :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 17:14, Soleila napisał:

Ojej, to będzie oglądania.. :>>>>

Sol, blagam!!! Powiedz, ze mozna wykasowac zdjecie :/. Ja tam ogolnie to chyba fajny jestem, ale to zdjecie :/. Robione na szybko i ogolnie... Ehhh.... Pliiiiiiizzz ;)

[update] - no Sooolllll... Nie rob mi tego ;-). Wiesz jak moj image ucierpi ;(/ To bedzie koniec Ofiecki ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 17:15, Piotrek K. napisał:

> Ojej, to będzie oglądania.. :>>>>
Sol, blagam!!! Powiedz, ze mozna wykasowac zdjecie :/. Ja tam ogolnie to chyba fajny jestem,
ale to zdjecie :/. Robione na szybko i ogolnie... Ehhh.... Pliiiiiiizzz ;)


Nie. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 17:15, Piotrek K. napisał:

Ja tam ogolnie to chyba fajny jestem


Haha! To nie wybór na modela, skoro jesteś fajny to nawet najgorsze zdjęcie da się zrozumiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 17:09, Night Elf napisał:

Bez przesady... ja sie jakos dostałem...


To nic tylko pogratulowac :)

Dnia 22.09.2006 o 17:09, Night Elf napisał:

Btw. kurde ksero dowodu... ja tam wypadłem masakrycznie... juz nie bede mowil po ilu dniach
biesiadowania to zdjecie zostało zrobione :F


I tutaj zaczynam sie cieszyc, ze nie musze wysylac ksera dowodu :) Tez mialem dowod robiony po imprezie, tak wiec na zdjeciu wygladam jakbym ledwo co z wiezienia wyszedl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Night Elf-nie martw się, ja na swoim zdjęciu legitymacyjnym z LO wyglądam jak żul! Całe szczęście, że Soleila na Zjeździe nie wpadła na pomysł, by chcieć ją sprawdzić. Miałbym przerąbane, argh, uff...

Marr-za wydanie tajemnicy. Pamiętam, że w mym wątku o Urodzinach ktoś napisał, iż będąc testerem wydał w jakiś sposób sekret Gram.pl-i rzeczywiście musiał płacić. CDP nie było "mientkie" :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 17:17, MonkOfWar napisał:

Marr-za wydanie tajemnicy.

To to ja wiem :P. Ja się pytam jaki rodzaj kar jest :D. Chyba za zdradzenie kary, kar nie będzie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym Wy się przejmujecie?:)

Chociaż.. zdjęcie do legitymacji studenckiej .. ekhem. :) No tak. Poważna sprawa. Przy czym to ja jestem babą, nie Wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 17:19, Soleila napisał:

Chociaż.. zdjęcie do legitymacji studenckiej .. ekhem. :) No tak. Poważna sprawa. Przy czym
to ja jestem babą, nie Wy!


Ale kto chcialby, aby niewiasta ogladala zdjecie, ktore obniza walory wizualno-uczuciowo-poznaniowe (!!!) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Na zdjęciu do Gimnazjum: wyglądałem jak dzieciuch kompletny. Do Liceum zaś: jak żulik. Idąc na Studia będę chyba posiadał aparycję Trolla z Bagien. Bo teraz to wyglądam jak "Mnich Żyjący z Dala Od Ludzi, Żywiący Się Tylko Pająkami. I Pajęczycami, Mniam". :P

Marr-wybacz, siakoś nie załapałem :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przykro mi bardzo. Umowa z mojej strony jest nie do przyjęcia, więc możecie mnie wykreślić. Konkretnie chodzi o ostatnie zdanie w punkcie drugim §1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować