Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Testerzy do nowego projektu gram.pl pilnie poszukiwani!

271 postów w tym temacie

No dobra,ale testy czego!?

Ja moge być testerem,tylko napiszcie: co ,kiedy,jak gdzie...
I przed e wszystkim sprawa maila... niby co mam w nim napisać? "Szanowne grono CDP, zgłaszam się na testera i zoobowiązuje się do ślubów milczenia"

Za mało konkretów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze ciekaw jestem przerazliwie co kombinujecie z tymi testami. Cos zwiazanego ze strona, ok. Dla pelnoletnich, hmmm. Z umowa od podpisania, wtf? Betatesty odpadaja, pierwszy warunek sie nie zgadza, wizytowki chyba tez, bo w koncu po co tylko pelnoletni? Mozliwe ze cos w zwiazku ze sklepem. Zwiazek ze strona jest, dla pe\lnoletnich bo posiadaja konta w wiekszosci juz pewnie, umowa zeby nie zrobic nikogo w konia jakby co. W sumie mam nadzieje ze sie dostane, jutro z rana komp bedzie jak nowy, godzinka i bedzie windows razem z partycjami, skopiuje mi sie wszystko zgrane z plyt i do 14 powinien clay komp stac w gotowosci na maila ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 16:47, Darkstar181 napisał:

Ja moge być testerem,tylko napiszcie: co ,kiedy,jak gdzie...


Nie mowia bo to tajemnica. Dlatego tez bedziesz musial podpisac umowe o zachowaniu tajemnicy.
A ze w ciemno.. hmm.. nikt nie zmusza to raz, a dwa to, ze to nie robi zadnej roznicy w jakiej sprawie masz zachowac ta tajemnice, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zwiazek ze strona jest, dla pe\lnoletnich bo posiadaja konta w wiekszosci

Dnia 20.09.2006 o 16:52, Mistic napisał:

juz pewnie, umowa zeby nie zrobic nikogo w konia jakby co. W sumie mam nadzieje ze sie dostane,
jutro z rana komp bedzie jak nowy, godzinka i bedzie windows razem z partycjami, skopiuje mi
sie wszystko zgrane z plyt i do 14 powinien clay komp stac w gotowosci na maila ;-)


Umowa to tylko po to, by wyciagnac sankcje od testera w przypadku gdyby ktos puscil farbe :) A ja tez chetnie bym uslyszal o konkretach bo to troche naciagane i bez sensu pisanie w ciemno co sie umie a czego nie i po co i dlaczego chce byc testerem.... Pfff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale wiesz, umowy to moga byc do troche wazniejszych rzeczy, bo szczerze powiedziwaszy testowanie wizytowek i umowa to dla mnie kiepskie polaczenie i bardziej zenujace. A moze chodzi o zamachy bombowe na firme Cenegi? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 16:58, Mistic napisał:

No ale wiesz, umowy to moga byc do troche wazniejszych rzeczy, bo szczerze powiedziwaszy testowanie
wizytowek i umowa to dla mnie kiepskie polaczenie i bardziej zenujace. A moze chodzi o zamachy
bombowe na firme Cenegi? :P :P :P

Nikt nie mówi że chodzi o wizytówki... zresztą, 4-5 godzin na testowanie wizytówek!?

Nie,ja chyba podziękuje. NIe bede opisywał barwnie swojch umiejętność,zainteresowań,czy innych pierdół,aby sie dowiedzieć że mam testować np. wizytówki:))

Cóż,ja sobie odpuszczm.I tak nie mam czasu. Ale te wygłupy z umową to chyba faktycznie nie na miejscu... ja tam myślę że ma to związek z kolektywem...wspominano że cały czas będzie usprawniany. A niby dlaczego ludzie wciąż się dopytują o maile zwrotne w sprawie ich propozycji stron internetowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm...

Powiedziałbym że to testy wiedźmina, tutaj, a nie a red bo większe forum, no i umowa..
Ale skoro nie ma wymagań sprzętowych to nie wiedźmin...

Wizytówki, PM? za dużo czasu wymagają coś. Chociaż, może, jeśli byłyby na bieżąco poprawiane... Tylko czy to na prawdę byłoby warte podpisywania umowy? Atak na serwer dzięki zdobyciu danych - gdyby istniała taka możliwość to podpisy by nic nie dały. Technologia też wątpię by była tak cenna by wymagała takiej ochrony...

Pasowałoby mi coś w rodzaju polskiego steama, ale prawdę mówiąc, nie wierze w to xD
Coś w rodzaju OGame,czy inne - też wątpię by była tak cenna...

Nie, albo se robią jaja z umową, albo są o beta-testy jakiejś nowej produkcji, może tajnej xD

Może jakaś nagroda za wpadnięcie na pomysł? Albo łapówka za nie wpadanie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wieku to nie narzeka (też długo musiałem czekać:)) ale jakoś tak się nie kwapią z odpowiedzia. Aż taki natłok zgłoszeń? No bo chyba, nie powiecie, że mogliby mnie nie wybać :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... pierwszy warunek już mnie wyklucza. Z pozostałymi możnaby sobie i może jakoś poradzić, ale... :)

Ciekawe, o co tu chodzi-czyżby o Czat? Ale nie sądzę, jakoś tego nie widzę (a podejrzenie takie: gdyż Maślanka to mi się na razie kojarzy z 3 sprawami: Czatem, Wywiadem i Zjazdem). A może jakieś kminienie z Kolektywem? Yyy... Bo raczej nie idzie tu o GW: PL. <Mysli> <Płacze-Z-Bólu>

PS Sol-odpowiem, kiedy tylko będę mógł, przepraszam za zwłoki, zwłokę znaczy ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 13:22, Soleila napisał:

Witam Szanownych Gramowiczów.

Poszukujemy testerów do nowego projektu, którzy:

- są pełnoletni (warunek konieczny!),
- mogą poświęcić testom parę godzin dziennie,
- mogą zacząć testy od zaraz,
- mają czas przynajmniej do końca września.

Zgłoszenia proszę wysyłać mailem do czwartku 21.09. (czyli do jutra!) do godziny 23:59 na
adres:


Maslanka.Testy@gram.pl


Pamiętajcie, że wybrani testerzy będą zobowiązani podpisać umowy o zachowaniu w tajemnicy
informacji poufnych, więc proszę wziąć to pod uwagę przed wysłaniem zgłoszenia.

Pamiętajcie też, że odpowiem tylko wybranym osobom, reszcie już dzisiaj dzięki za zainteresowanie.
:)

Wybrani – proszę spodziewać się maila zwrotnego w piątek.

Maślanka


Słowo od Sol: Na każde Wasze pytanie odpowie Wam w tym wątku michał19 (powszechnie znany jako
Maślanka). Proszę wypowiedzi Michała traktować jako oficjalne. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
Warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować