Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

A oto mój przypadek. Zamówiłem Razer Diamondback 3G i mieli mi dziś dostarczyć przesyłkę. Jeszcze się upewniłem dzwoniąc do DPD około 13 czy aby kurier rano nie był i facet mi powiedział, że nie. Zadzwonił w między czasie do kuriera i powiedział, że przesyłka będzie za 2-3 godziny. A ja do tej pory jej nie mam... A od tej 13 to praktycznie cały czas w domu siedziałem i czekałem na przesyłkę... :/

Lp
1 nb 07/12/2007 21:00:00 Nieudana próba doręczenia WA2
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 07/12/2007 20:38:54 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
3 Magazyn: wydanie kurierowi 07/12/2007 09:21:07 Przesyłka wychodząca z sortowni WA2
4 Przyjęcie linehaul 07/12/2007 01:15:19 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
5 Utworzenie kwitu importowego DPD 06/12/2007 20:55:44 Przesyłka odebrana przez kuriera WA2
6 Magazyn: przyjęcie od kur. 06/12/2007 19:44:46 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Po prostu to cyrk jest! A może wiecie czy kurier jeździ w sobotę z przesyłkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze... czemu ja przesyłki dostaje zawsze po 3-5 dniach... nie rozumiem tego, mimo, że przesyłki są od rana w Szczecinie to ich nigdy nie dostaje, a mieszkam z 15 minut od centrum.

Czy gram.pl, nie mogłoby jak inne porzadne firmy korzystać z usług UPS, oni są bardziej profesjonalni, a w dodatku nie ma problemu z umówieniem się, by dostać coś rano.

A nie głupi Masterlink, miało być dzisiaj, a nie ma, mimo, że paczka jest od dawna w Szczecinie, a teraz pewnie w Poniedziałek przyjdzie, kiedy wszyscy domownicy od 8-20 są poza domem.

Dajcie mi:
UPS UPS UPS UPS UPS UPS UPS UPS UPS UPS UPS

Bo normalnie jestem zmęczony Masterlinkiem, czy tam PDP, mimo, że inne firmy kurierskie są w tej samej cenie, przynajmniej dla klienta końcowego. Czemu wszyscy inni potrafia, a PDP nie może? Równie dobrze mogłem Pocztą Polską przyjąć zamówienie, dostałbym w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Magazyn: wydanie kurierowi 07/12/2007 10:05:11 Przesyłka wychodząca z sortowni SZZ
2 Linehaul: przyjęcie 07/12/2007 07:36:28 Przesyłka wchodząca do sortowni SZZ
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 06/12/2007 20:55:31 Przesyłka odebrana przez kuriera WA2
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 06/12/2007 19:43:51 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2


To jest właśnie Masterlink, teraz paczka zamiast w Piątek w Poniedziałek będzie ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 12:48, ramiro cruiz napisał:

Wiecie, czy kurier rozwozi paczki w soboty lub niedziele?

Nie,
aczkolwiek rozwożą paczki w soboty ale trzeba zapłacić więcej - a takiej opcji niestety w sklepie Gram nie ma, a przydała by się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jedyną skuteczną metodą otrzymania paczki jak najszybciej jest dzwonienie do pdp, uzyskanie telefonu do kuriera, który ma moją przesyłkę, namierzenie go i próba umówienia się. czasami trudno się do niego dodzwonić, ale to zrozumiałe, bo przecież ciągle lata z paczkami. w poznaniu mam raczej dobre doświadczenia i kurierzy są dość elastyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Już w piątek zamówiłem grę HoMM5: Kuźnia Przeznaczenia i dalej ani widu ani słychu... Za co ja płacę te pare pln więcej? Liczyłem na szybką dostawę (zazwyczaj taka była) ale tym razem Masterlink poprostu dał ciała... Przesyłka już dziś rano była w rękach kuriera więc czemu jeszcze jej nie otrzymałem? Poprostu mają w nosie klientów, ot co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 07.12.2007 o 23:13, pitors89 napisał:


Po prostu to cyrk jest! A może wiecie czy kurier jeździ w sobotę z przesyłkami?


Nie jeździ w soboty. Teraz jestem choc raz zadowolony, bo przywieźli mi niepognieciony plakat. Zobaczymy jak będzie z następną przesyłką, którą zamawiam w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 13:38, Akamaroo napisał:

Ehh paczka dalej nie dochodzi... Kurier najwidoczniej jest bardzo leniwy


Jeśli masz placówkę DPD w swoim mieście możesz osobiście się do nich udac po przesyłkę. Mój kolega tak zrobił, bo nie mógł dogadac się odpowiednio z kurierem. Przeszedł 2 km chyba, chociaż odradzałiśmy mu to, bo to ich obowiązek dostarczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 09:12, Akamaroo napisał:

No niestety nie mam :/ Ale to chyba są żarty skoro kurier już 3 razy dostał paczkę i ani razu
jej nie przywiózł...


Często im się zdarzają błędy w tym zapisie na ich stronie, ale to rzeczywiście dziwne. Masz szczęście, że nie trafiło Ci się tak jak jednemu forumowiczowi, że jego paczkę do zupełnie innego miasta przez kilka innych wysłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się. W DHL też są różne numery z wysyłkami. Np. wczoraj był u mnie ktoś w domu przez cały czas a na ich stronie jest napisane, że nikogo nie było... Dzwoniłem do nich i będą jutro... Tak więc nie tylko z DPD są problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście sytuacja się powtórzyła:/ Zamówiłem Diamondbacka 3G w piątek wieczorem. W poniedziałek CDP oddali kurierowi przesyłkę. Mieszkam w Warszawie, więc paczka powinna dojść IMO w jeden dzień a tu do dzisiaj do 16,20 nic. A w domu jestem caaaaaały czas.
Popatrzcie sami:
1 Magazyn: wydanie kurierowi 20/12/2007 10:01:24 Przesyłka wychodząca z sortowni WA2
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 19/12/2007 20:42:54 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
3 nb 19/12/2007 14:35:00 Nieudana próba doręczenia WA2
4 Magazyn: wydanie kurierowi 19/12/2007 10:22:09 Przesyłka wychodząca z sortowni WA2
5 Magazyn: przyjęcie od kur. 18/12/2007 20:41:13 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
6 nb 18/12/2007 17:20:00 Nieudana próba doręczenia WA2
7 Magazyn: wydanie kurierowi 18/12/2007 10:29:47 Przesyłka wychodząca z sortowni WA2
8 Przyjęcie linehaul 18/12/2007 00:34:53 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
9 Utworzenie kwitu importowego DPD 17/12/2007 20:39:14 Przesyłka odebrana przez kuriera WA2
10 Magazyn: przyjęcie od kur. 17/12/2007 19:21:49 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 11:48, Veilaine napisał:

Po raz kolejny jestem w ciężkim szoku. Przesyłka zamówiona we środę, wysłana wczoraj, a w tej
chwili mam ją w ręce. DPD dało radę :D

Ja jestem w cięższym :/. Zamówiona w sobotę, wysłana w poniedziałek, a ja jej jeszcze k**** nie mam. Żeby było śmieszniej, dostanę ja dopiero w styczniu :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj, znaczy wczoraj w sobotę przytrafiła się całkiem miła historia oczywiście z Masterlinkiem. Zamówiłem Gears of War (w czwartek) i w statusie przesyłki było "pakowanie i przygotowywanie...", więc pomyślałem sobie, że przed Nowym Rokiem gry nie otrzymam; no ale jakież mnie ogarnęło zdziwienie kiedy w sobotę rano ( ok godz. 9.45) zadzwonił do mnie kurier (na komórkę); ja zaspany automatycznie odpowiedziałem, że może dzisiaj przyjechać, że jestem w domu; a on mi na to, że jest pod moim domem z paczką, ale nikt mu nie otwiera (wszyscy spali); no to ja szybko zerwałem się z łóżka, wyjrzałem przez okno (faktycznie jest), odłożyłem komórkę, szybko coś na siebie włożyłem i zleciałem na dół zabierając ze sobą kasiorę. Kurier lekko onieśmielony wszedł do domu i ładnie przeprosił, za obudzenie i jeszcze strasznie przepraszał, bo długopisu zapomniał i czy mógłbym podpisać swoim; no to ja ładnie podpisałem, zapłaciłem; dałem łapówkę, znaczy tfu.. napiwek, zresztą w pełni zasłużony, odprowadziłem go do drzwi i już miałem swój egzemplarz Gears Of War tylko dla siebie. KONIEC. Właściwie nigdy problemów z Masterlinkiem nie miałem, ale od dzisiaj to jest moja ulubiona firma kurierska. Och jak ja się cieszę, no i też podziękowania dla sklepu gram.pl, też się szybko wywiązali ;) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 02:16, PatrolPatryk napisał:

rachu ciachu!

Wiesz, to wszystko zależy od poziomu kultury danego kuriera i od tego jak zarządzana jest firma. Niemal zawsze kręcą, ze niby w domu kogoś nie było, domofon zepsuty czy kasy nie miał. Czasami kończą prace i nie chce im sie do następnego domu podjechać. W większości pracują tam nieco niekompetentni ludzie, przekonałem sie gdy przychodziła komórka z Ery czy ES CoHa. Kontakt był po prostu pierwsza klasa- mila pani stwierdziła, ze kłamię i na pewno kurier miał racje. Tu mnie wzięło, klient jest traktowany jak popychle i nic nie warty śmieć w wielkim kole prywatnych przedsiębiorstw otrzymujących kilkaset paczek dziennie. Dlatego niemieckiemu DPD dziękujemy i chcemy UPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować