Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

panowie wybaczcie że troche sie uśmieje jak czytam o grach ale mnie kurier ( stolica/ups) dymał przez 2 okresy dostarczania paczki :| dodam że to nie gra tylko monitor LCD za grubą kase był:/ założenie miało być że paczka była nadana w piątek i w poniedziałek dopołudnia dostarczona. a ja we wtorek wyjeżdzałem na wakacje. W poniedziałek dopołudniua paczki nie było więc popołudniu wyjechałem na wakacje wkurzony. przyjeżdzam i sprawdzam przebieg dostarczenia paczki i co widze? że kurier był dopiero we wtorek i to jeszcze jako przesyłka wieczorna a nie zgodnie z regulaminem w terminie do godziny 12. oczywiście nikogo nie zastał i tak do czwartku powtarzali ale że mnie nie było to paczke odesłali do adresata. Potem adresat wysłał ją ponownie i miała być we wtorek przybyła dopiero(!) w czwartek i to również wieczorem(!!) kurier oczywiście nie miał sobie nic do zarzucenia:/ także nie polecam stolicy/ups. dhl chyba jest najlepszy na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post jest związany z pre-orderem Guild Wars Nightfall.

Po pewnym czasie okazało się, że masterlink ma dostarczyć przesyłkę w sobotę (28.10.06). W ten dzień o 11 dostaje telefon z pytaniem, czy mogę przełożyć termin odbioru, bo mają za mało kurierów. Nie chciałem być chamem i aż tak bardzo nie byłem napalony, to powiedziałem, że w poniedziałek jestem od 15 godziny. Pan powiedział, że wszystko ok, i przesyłka będzie dostarczona. W poniedziałek (30.10.06) o godzinie 17:40, dzwonię to masterlinka z zapytaniem o moją paczuszkę. Pani mi odpowiada, że kurier był o 10:00 i do mojej miejscowości nie kursują po 11 , chodź termin był ustalony na 15 godzinę. I pada pytanie: "Czy możemy dostarczyć paczkę we wtorek?"....

Myślałem, że mnie szlag trafi.

Zacząłem się kłócić i z tej rozmowy niby wyszło, że ja tej biednej kobiecie, kit wciskam. Wydarłem się na nią i udało mi się wytargować dostawę na dziś po 20:00....

Takiej kiepskiej obsługi w życiu nie widziałem. gram.pl musi koniecznie zmienić kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 18:22, Nuclear Knight napisał:

Takiej kiepskiej obsługi w życiu nie widziałem. gram.pl musi koniecznie zmienić kuriera.


To już wie karzdy teraz czekamy kiedy gram.pl zmieni kuriera na innego bardziej odpowiedzialnego niż ten ;] ja bym polecał DHL ten kurier [a przywozi mi wszystkie zamawiane zeczy oprucz włsanie tych z gram.pl są punktualnie i nie ma problemów a nie jak to jest w przypadku mastelinka ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masterlink też raz mi miał przysłać paczkę na czwartek wieczór, ja sobie czekam czekam nic. Myśle sobie no dobra może coś im ważnego wypadło, to dzwonie następnego dnia a tam tekst:" paczka została wysłana i powinna do pana dotrzeć" to fajnie zonk. Czekam sobie do wieczora nic. Dzwonie wieczorem a tam baba dopiero się zorientowałą ze takiej paczki nie mają w magazynie (WRR). Nie będe dalej opowiadał bo mnie cholera wzieła puźniej a powiem tyle :paczke dostałem dopiero we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 18:38, donaan napisał:

Jak uważnie czytałeś to kursują ale maja z tym wielkie problemy ^^



To dobrze,że chociaż mogą:)A wydadzą przesyłkę 13 latkowi czy musi być osoba dorosła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 18:43, NyGgA MiLy napisał:

> Jak uważnie czytałeś to kursują ale maja z tym wielkie problemy ^^


To dobrze,że chociaż mogą:)A wydadzą przesyłkę 13 latkowi czy musi być osoba dorosła??

na bank wydadzą przecież na tym zarabiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Pytam sie,bo poczta polska jak mi wydawała to tak jakos niechętnie i dziwnie na mnie patrzyłe..anyway,nadal myślę,czym zamówić.Najbliższy oddział jest ode mnie oddalony o 60 km w Gdyni.Eee tam,zamawiam kurierem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem ostatnio mojej siostrze 12 letniej paczke wydali :) więc może wydadzą im zależy na dostarczeniu paczki(w sumie ^^) czyli powinni wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem raz niemiłe spotkanie z kurierem masterlinku. Umówiłem się żeby przyjechał o 17 - przychodzę do domu o 16.15 a już koperta leży z napisam że byłem o 17.00 i prosze o telefon - dzwonię do niego i mówię że się umówiliśmy o 17 a on do mnie że później nie mógł - to pytam się czemu napisał że był o 17 skoro jest 16.20 a on że pomyliło mu się na zegarku <myślałem że padne ze śmiechu - facet dorosły a nie zna się na zegarku> ale to nie wszystko powiedział mi że może przyjechać do mnie ale dopiero w poniedziałek bo był piątek - a jak się nie zgodziełem to zaczał mnie wyzywać - szkoda że telefony nie są nagrywane i nie da się wziąść taśmy i przesłać Masterlinkowi kogo on zatrudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem, stan mojej przesyłki...

GłUPIA (na usta cisną mi się już bluzgi) BABA Z MASTERLINKU BEZ MOJEJ WIEDZY PRZEłOżYłA TERMIN DOSTAWY NA JUTRO!!!

masterlink to jedne wielkie oszustwo!!! Mają świetne podejście do klienta - "OD DUPY STRONY"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W statusie paczki już mam 16 punktów: ciągle powtarza się "Przesyłka wychodząca z sortowni" potem "Przesyłka wchodząca do sortowni" (lub "nieudana próba doręczenia" choć cały czas ktoś był w domu). W sobote umowiłem się na dzień dzisiejszy od 15 godziny do 17... oczywiście kurier olał sprawe i znów pojawiło się "Przesyłka wchodząca do sortowni". W tym roku zamawiałem bardzo dużo przesyłek i pierwszy raz coś takiego mi się trafiło - zawsze jeżeli nie przysłali jednego dnia to następnego już paczka była u mnie (DHL i GLS, bo UPS zawsze było na następny dzień po złożeniu zamówienia). Można się na tym stadium zamówienia jakoś wycofać (jeżeli jutro paczka by nie doszła - w co wątpie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką propozycje:

"podawajcie miejscowość skąd jesteście, bo często czas dostawy zależy to od miejsca zamieszkania"


Ja mieszkam 5 km od Wrocławia i na przesyłkę czekam już od soboty...

P.S. dla osób z problemami z ortografią. FireFox 2 ma wbudowany słownik i automatycznie sprawdza pisownie - polecam - osobiście mi się przydaje. Jeśli kogoś tą wypowiedzią uraziłem, to przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 21:21, Nuclear Knight napisał:

Ja mam taką propozycje:

"podawajcie miejscowość skąd jesteście, bo często czas dostawy zależy to od miejsca zamieszkania"


Ja mieszkam 5 km od Wrocławia i na przesyłkę czekam już od soboty...


Warszawa (paczka wysłana w srode).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 18:51, Konrades napisał:

Ja mialem raz niemiłe spotkanie z kurierem masterlinku. Umówiłem się żeby przyjechał o 17 -
przychodzę do domu o 16.15 a już koperta leży z napisam że byłem o 17.00 i prosze o telefon
- dzwonię do niego i mówię że się umówiliśmy o 17 a on do mnie że później nie mógł - to pytam
się czemu napisał że był o 17 skoro jest 16.20 a on że pomyliło mu się na zegarku <myślałem
że padne ze śmiechu - facet dorosły a nie zna się na zegarku> ale to nie wszystko powiedział
mi że może przyjechać do mnie ale dopiero w poniedziałek bo był piątek - a jak się nie zgodziełem
to zaczał mnie wyzywać - szkoda że telefony nie są nagrywane i nie da się wziąść taśmy i przesłać
Masterlinkowi kogo on zatrudnia.


Weird... Serio taka postawa kuriera jest niespotykana, ja chyba bym pojechal do firmy i ich tam opier*****, no ale fakt faktem nie ma sie zadnych dowodow na to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie zostałem dzisiaj zdenerwowany przez firmę masterlink. Mianowicie w ostatni czwartek około 16 złożyłem w gram.pl zamówienie. W poniedziałek miał być kurier ale go nie było a jak zadzwoniłem do firmy to powiedzieli że był! Umówiłem się na następny dzień. Czyli dzisiaj i znowu , czekam 2h i gówno! Dzwonię do masterlink a oni mówią że były jakieś problemy i za 10 min kurier będzie. Kurier za 10 min dzwoni i pyta gdzie jest ten adres (podaje mi błędny) i ja wtedy myślałem że wyjdę z siebie. Kurier jeździł po mokotowie z błędną ulicą a ja mieszkam na pradze płd. (Wawa) Mówi mi on szczerze że dzisiaj już w takim razie przesyłki nie dostanę. Ja mało nie roz*** telefonu i dzwonię znowu do masterlink a oni mi łaskawie mówią że przesyłka będzie (chyba że znowu ktoś się popisze analfabetyzmem w pracy) w CZWARTEK.

Ot! Zapewnienie serwisu gram.pl i samej firmy kurierskiej:
"Przesyłką kurierską - za pośrednictwem firmy kurierskiej MASTERLINK.Jest to najpewniejszy i najlepszy sposób, jeśli szczególnie zależy Ci na czasie. Gwarantowany czas dostarczenia przesyłki wynosi 24-48 godzin (tylko dni robocze) od chwili nadania."
Wycieranie sobie twarzy gwarancją?? Otórz mówię wam wszystkim na tym forum : nie macie ŻADNEJ gwarancji że dostaniecie w terminie paczkę!
To jest jakaś kpina! W sumie tydzień czekania, godziny spędzone w domu czekając na kuriera który się nie pojawia... KPINA KPINA KPINA z klienta!!!

(posta wkleiłem tutaj bo wydaje mi się że tu lepiej pasuje )

No i Tuddrussel nie dziwię ci się że mówisz żeby się mailem bądź telefonem kontaktować. W końcu nie można pozwolić żeby firma traciła twarz. Akurat w moim przypadku wina leży po stronie kuriera jednak to u was kupuję i to wy powinniście zapewnić aby przesyłka dotarła na czas.

Wklejam tu jeszcze wypowiedź innego forumowicza z poprzedniego tematu:
"Pozwolę sobie się pod to podpiąć: Zamówiłem EK CoHa i miałem je dostać Mastelinkiem. Miało być w poniedziałek. Okazało się, że nikogo nie było akurat w domu. Niestety. Mieli przyjechać we wtorek. Choć był ktoś w domu o tej godzinie, którą pokazuje Tracking - tracking mówi, że nikogo nie było. Środa to samo. Na czwartek się umówiliśmy na 13, okazało się wieczorem, że kurier w ogóle nie wziął paczki z sortowni. Na piątek mieli przyjechac. Nie przyjechali do 16 z hakiem, to po dosyć gwałtownym telefonie kurier przybył około 18. I paczka dotarła.

Jak słowo daję, jeśli po tym przeczyta się to "Przesyłką kurierską - za pośrednictwem firmy kurierskiej MASTERLINK.Jest to najpewniejszy i najlepszy sposób, jeśli szczególnie zależy Ci na czasie. Gwarantowany czas dostarczenia przesyłki wynosi 24-48 godzin (tylko dni robocze) od chwili nadania." to można dostać spazmów wesołości :P"

Zmieńcie firmę bo im więcej takich spraw tym więcj klientów w plecy w też będziecie mieli. Ja już rezygnuję z kupowania u was pre paid .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować