Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2007 o 00:15, Gall historyk napisał:

Kurczę zaczynam się bać o moje Ek:/Na szczeście w innym mieście w pobliżu tego w którym mieszkam
jest oddział Masterlinku :)


To będziesz miał blisko żeby kogoś opi-----ić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja z Masterlinkiem nie mam problemu, jeśli przesyłka jest już w mieście to dzwonię i mówię im, że jak do 15.00 się wyrobią to do pracy mają mi ją dowieść, a to różnica 20 km, nigdy nie ma problemu, a jak jeden kurier nie wiedział jak dojechać to zadzwonił i grzecznie przedstawił problem, w północnej WLKP. działają bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wina jest po stronie CDP tym razem. To oni nawalili nie Masterlink. Coś pomieszali z numerami przesyłek i muszą je nadawać ponownie. Zastanawiające jest to że Masterlink mówi że wstrzymano dostarczanie wszystkich paczek, natomiast CDP mówi że tylko części której nadano złe numery. Z tego co mówi CDP wynika że tylko nietóre paczki nie zostaną dziś dostarczone. Natomiast Masterlink mówi że wszytskie. Zaraz to wyjaśnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 13:26, hehe napisał:

Wina jest po stronie CDP tym razem. To oni nawalili nie Masterlink. Coś pomieszali z numerami
przesyłek i muszą je nadawać ponownie. Zastanawiające jest to że Masterlink mówi że wstrzymano
dostarczanie wszystkich paczek, natomiast CDP mówi że tylko części której nadano złe numery.
Z tego co mówi CDP wynika że tylko nietóre paczki nie zostaną dziś dostarczone. Natomiast Masterlink
mówi że wszytskie. Zaraz to wyjaśnię :)

OK, jak tylko będziesz miał jakieś info to pisz ;). Ja dzwoniłem do Masterlinka, i powiedzieli mi, że paczka jest w drodze i "powinna" dzisiaj dojść. Tylko jak się okaże, że nie dostane swojego numerka, to kogoś zaszlachtuje ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur... czekam i czekam na tego wiedźmina - dzwonie do masterlink i okazało się że jakiś błąd w adresowaniu paczek czy innych pierdołach i że paczki będą jutro...

To jest 3 gra którą zamówiłem na gram.pl i kur... druga wpadka... po nightfall myślałem że to przypadek ale widzę żr to normalka że coś musi być źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja własnie przyszłem ze szkoły i zobaczyłem na swojej furtce info o tym, że był u mnie kurier z paczką, zadzwoniłem i ładnie spytałem czy jest szansa dzisiaj żeby jeszcze raz przyjechał. Zgodził się, tak o koło 15.00 powinien być, więc ja jeszcze nie spotkałem się z tym, żeby Masterlink zlekceważył klienta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.
Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 13:27:34 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Czy to oznacza, że przesyłka jest już w oddziale firmy u mnie w mieście, i czeka na przewiezienie do mojego domu? Nie znam się na terminach pocztowych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 13:44, Harvenar napisał:

Mam takie pytanie.
Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 13:27:34 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Czy to oznacza, że przesyłka jest już w oddziale firmy u mnie w mieście, i czeka na przewiezienie
do mojego domu? Nie znam się na terminach pocztowych :/

tzn. że kurier zwrócił przesyłke do sortowni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 13:44, Harvenar napisał:

Czy to oznacza, że przesyłka jest już w oddziale firmy u mnie w mieście, i czeka na przewiezienie
do mojego domu? Nie znam się na terminach pocztowych :/


Powinno być przesyłka wychodząca z sortowni, wtedy oznaczałoby że kurier ją już zabrał. Jeżeli masz "wchodząca" to oznacza ze jest na magazynie na ul.Mineralnej przy al. Krakowskiej ( WA1 to chyba wawa :)) i kurier jej nie zabrał jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj nie pogram...
Okazało się, że kilku klientów dostało ten sam numer przesyłki. I wszystkie paczki wróciły do centrali, by dostać nowy numer przesyłki :/ czyli, jak dobrze pójdzie to będzie jutro.. albo pojutrze, albo w ogóle nie wiadomo, bo znowu coś może pójść nie tak

Czyli bajzel totalny, jak można, przy wysyłce najważniejszego produktu CDP w tym roku, tak mieszać :(

Ech, trzeba było poczekać i kupić kulturalnie w piątek w Empiku. Paczka będzie pewnie tego samego dnia, co sklepowa premiera, a zapłaciłbym tyle samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oznacza to, że wczoraj (22.10) paczka trafiła do sortowni. Teraz, w zależności od tego gdzie mieszkasz powinieneś mieć dalsze komunikaty - np. że przesyłka trafiła do sortowni (i tu kod miasta). Jeśli mieszkasz w Warszawie, to nic nie powinno się zmienić - kurier powinien odebrać paczkę i Ci ją przywieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:08:11 Przesyłka wychodząca z sortowni SZZ

Hmm.. to jest zastanawiające. Czyli chyba przesyłka już do mnie jedzie, bo na tamtym wpisie była data 22, a dziś jest 23. No i ta pozycja jest pierwsza na liście. Czyli chyba wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 13:50, Harvenar napisał:

Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:08:11 Przesyłka wychodząca z sortowni SZZ

Hmm.. to jest zastanawiające. Czyli chyba przesyłka już do mnie jedzie, bo na tamtym wpisie
była data 22, a dziś jest 23. No i ta pozycja jest pierwsza na liście. Czyli chyba wszystko
w porządku :)



Zamawiam na serwisie gram.pl od 2005 roku. Zamówiłem tylko 4 razy... Lecz z czego 3 razy, kurierzy się spóźnili. A jak sprawdzałem status był ładny napis "Umówiony późniejszy termin doręczenia" choć nawet z danym kurierem nie rozmawiałem. Trzy razy było to samo. Jak dla mnie kurierzy w tej firmie są beznadziejni. Była też sytuacja, że tydzień czekałem na przesyłke!

Więc nie radzę spodziewać się za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem jakieś 10 razy i conajmniej 5 były problemy.

I żenua. Dzwoniłem do Mastera i dzisiaj niema szans na doręczenie przesyłek bo wspaniałe CDP źle zaadresowało paczki przy najważniejszej premierze w polsce w historii. I jak tu się nie śmiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest tak: przez całą noc do godz ok. 8.30 przesyłka powędrowała z Wawy do Siedlec (tak gdzie powinna) ale teraz jest tak:(cyt.)
1 Przyjęcie linehaul 23/10/2007 12:47:48 Przesyłka wchodząca do sortowni SDE
2 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 10:16:58 Przesyłka wychodząca z sortowni SDE
Czyżby dzisiaj już miałbym nie dostać mojego Wiedźmina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obadałem sprawę dzwoniąc i do masterlinka i do gram.pl Paczkę miałem dziś dostać między godziną 12:30 a 13:00 ponieważ tak ustawiłem się z kurierem, który dzwonił do mnie o 7 rano... Niestety nie przychodził, więc pierwsze co to zadzwoniłem do masterlinka. Tam mi powiedzieli, że w ogóle z Wiedźminem jest taka wioska (przynajmniej w Toruniu), że większość paczek została źle zaadresowana, są wpisane błędne dane, kwoty pobraniowe się nie zgadzają a niektóre numery przesyłek są zdublowane i dostali zarządzenie od centrali by wstrzymać wysyłanie tych paczek do czasu aż w swojej bazie danych wszystko uregulują, czyli najwcześniej paczkę dostanę jutro. Potem zadzwoniłem do gram.pl i się dowiedziałem, że numer mojego zamówienia został zdublowany i paczkę dostanę najpewniej jutro. Trochę to irytujące, ja rozumiem, że jest jedno wielkie zamieszanie z Wiedźminem, itd., ale ktoś mógłby jednak czuwać nad tym, żeby nie było takich cyrków jak dublowanie numerów zamówień, bo przecież to jest nie do pomyślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować