Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

...
Wyłącz wallhacka :P, a tak naprawdę to nie wiem co to może być. Sprawdź różne sterowniki lub zobacz może w opcjach gry bo ja maiłem tak kiedyś że mi słońce świeciło (w grze) i jego blask zostawał na monitorze tak że jak trochę się porozglądałem to nic już na ekranie nie było widać. Wyłączyłem cośtam w opcjach grafiki i chodziło pięknie. Ustaw sobie wszystko na minimum (w opcjach gry) i zobacz czy problem nadaj jest, jak nie to powoli włączaj detale i wyczaisz co powoduje takie kszaki. Przyczyną może też być podkręcenie karty graficznej, może się niewyrabia/przegrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mi ostatnio idzie, podobno laga mam większego i jak mi internet działa stabilnie to ciężko mnie zabić :). Niestety zdarza się że mam czerwoną kropkę lub żółtą lub pali się R nonstop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 06:50, Kryszek napisał:

Tą gierke można jeszcze gdzieś kupić??,bo pamiętam raz była w empiku,a teraz nie ma jej nigdzie:P

Kupuj i się nie zastanawiaj, gram od 2 lat i nic się nie znudziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 18:06, iro1979 napisał:

> Tą gierke można jeszcze gdzieś kupić??,bo pamiętam raz była w empiku,a teraz nie ma jej
nigdzie:P
Kupuj i się nie zastanawiaj, gram od 2 lat i nic się nie znudziła :)

jak sie jest cagle pierwszym na mapie ,to sie nie nudzi.chociasz ja gram troche ponad rok i nic mi sie nie znudziła.najgorsze jest to ze mam pare gier i tylko je lizne i zaraz wracam do jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 18:06, iro1979 napisał:

Kupuj i się nie zastanawiaj, gram od 2 lat i nic się nie znudziła :)


A ja mam ja juz od roku i tez mi sie nie znudzial mimo ze czasem znajduje sie na koncu listy po rozgrywce....... :)

Wesołych Świąt panowie...... z JO oczywiście :) ( jak bedzie czas )........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc,wesołych swiat zycze bywalcom tego forum.
ale mnie wczoraj bosnian zlał,zmieniałem mapy,serwery i nic tam gdzie ja tam on,chyba było około30-5 dla niego.ogólnie to mi nie zle szło ale ten bosnian!nie wiecie czy w bosni to sa katolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , 3 stycznia musze sie bardzo postarać.Gramy mecza z klanem.....CoSZ-ów. Wiem ze nie mamy szans wiec nie mówcie ,,Oo przegracie jak nic itd.,, Z tego co wiem CoSZe zajmują zawsze górną tabelę.(Oczywiście gdy nie grają Px2 ) :D . Czeka nas trudny mecz...mój pierwszy mecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 14:36, barteg napisał:

Kurcze , 3 stycznia musze sie bardzo postarać.Gramy mecza z klanem.....CoSZ-ów. Wiem ze nie
mamy szans wiec nie mówcie ,,Oo przegracie jak nic itd.,, Z tego co wiem CoSZe zajmują zawsze
górną tabelę.(Oczywiście gdy nie grają Px2 ) :D . Czeka nas trudny mecz...mój pierwszy mecz...

wiara czyni cuda,walcz jak lew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie dotyczące gry w novaworld. Gdy chce zagrać na internecie (novaworld) to jest napisane że nie mam dodatku lub też patcha . Z kąd mam go wziąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 13:39, Black05 napisał:

Cześć. Mam pytanie dotyczące gry w novaworld. Gdy chce zagrać na internecie (novaworld) to
jest napisane że nie mam dodatku lub też patcha . Z kąd mam go wziąć ?

Jak masz tylko JOTR to pograsz na serwerach z niebiesko czerwoną ikoną po lewej, jak masz JOE pograsz też na tych z żółto zieloną ikoną, z ikoną IC lub R pograsz gdy zgrasz z netu mody International Conflict i Reality mod (jeden z nich dzała niestety tylko z JOE, ale nie pamiętam który).
PS: JOE = Joint Operations: Escalation - taki płatny dodatek do gry.
PS2: Gra aktualizuje się sama i dlatego wątpie że brakuje ci patha ;), na wszelki wypadek możesz kliknąć update na ekranie startowym gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 19:25, Black05 napisał:

ok dzieki. Wszystko juz mi dziala ale nie umiem sie zarejestrować. Może mi ktoś wytłumaczyć
jak?

Wchodzisz na novaworld.com, wybierasz Don’t have an account? Register now! Don’t have an account? Register now! I ACCEPT i dalej wypełniasz te 8 stron
Można też z poziomu gry ale i tak ci wyjdzie i przeskoczy na strone zakładania konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować