Zaloguj się, aby obserwować  
ASX76

Hellgate: London - nowa gra twórców Diablo

483 postów w tym temacie

Po odejściu z Blizzarda fachowców tej klasy co : Bill Roper czy bracia Schaefer i założenia przez nich Flagship Studios było tylko kwestią czasu, kiedy pojawi się ich najnowsze dzieło. Do premiery gry droga jeszcze daleka, ale biorąc pod uwagę doświadczenie jej twórców o jej wysoką jakość możemy być spokojni. Screeny prezentują się bardzo obiecująco. Zapowiada się duża porcja świetnej roz(g)rywki.
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=3034&STR=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 11:42, penny napisał:

nie czytalem nic o grze, ale ze screenow to mi wyglada jak jakis, za przeproszeniem, fps - bueeee


Wiesz, Morrowind ze screenoów też wygląda jak jakiś fps. Nie oceniaj gry po pudełku, jak to się mówi. Poza tym to ma być shooter, ale z elementami RPG. Zobaczymy czy twórcy dotrzymają słowa i dadzą nam naprawdę dobra grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


chodzilo mi o to ze po tworcach diablo spodziewalem sie czegos bardziej w sytlu diablo, a nie pelnokrwistego rpg (juz bez znaczenia na jego forme). a jesli mialby to byc hack''n''slash, to raczej nie w fps :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiem o co chodzi. Widziałem ostatnio trailer, chyba to było intro. Wyglądało świetnie. Mam nadzieję, że grywalność będzie równie dobra co grafika. A co z tego wyjdzie - zobaczymy dopiero za pół roku. Jak dobrze pójdzie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ to bedzie hack&slah, tyle że z widokiem FPP właśnie. Broń ma mieć nieograniczoną amunicję, żadnego celownika. To gdzie, i czy w ogóle, sietrafi zależeć ma od cech bohatera. Ortodoksi zawsze mogą grać Templariuszem i używać broni białej - wtedy gra przełącza się w TPP. Ponadto z tego co pamiętam to coś mówiono o tym, że bedzie możliwość włączenia rzutu izometrycznego. Co do wymagań - zanim ta gra wyjdzie to sprzęt stanieje (mówi sie o połowie lub końcu roku 2006, ja obstawiałbym raczej 2007 ;) ). No i , przynajmniej na razie, grę robi sie tylko na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze kilka słów od siebie. Twórcy Hellgate bardzo dużo zaciągnęli z Diablo, mianowicie:
- tereny, przedmioty oraz misje (!) są generowane losowo;
- istnieją "spokojne" miejsca między mapami, gdzie gracz może odpocząć od sieczki, zakupić/sprzedać sprzęt czy też, w przypadku gry na multi, spotkać się z innymi postacimi i np. pohandlować;
- w interesujący sposób bedzie można "zaklinać" broń strzelecką, np. bierzemy dwie modyfikacje: kwas i ogień - do jednaj spluwy dodajemy kwas, do drugiej ogień, łapiemy sprzęty w obie dłonie i mamy wesołego dewastatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za odgrzebanie tematu, ale nie chciałem zakładać nowego.
Obejrzałem ten trailer w najnowszym CDA i rzeczywiście wywalił mnie wkosmos...
Szkoda tylko że nic nie jest pokazane jak będzie wyglądać sama gra, bo fajny filmik )prawie) każdy może zrobić a gra być może będzie denna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to by było nieciekawie. Nie da się tez wykluczyć, że to tylko "chłyt maketigowy" majacy zwrócić uwagę świata na tę produkcję. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 14:24, Słupek napisał:

Podobno wykradziono kod źródłowy tej gry. Sytuacja analogiczna do HL2.
http://www.idg.pl/news/95957.html


Jak się potem okazało ta kradzież kodu to był tylko pretekst do przedłużenia okresu oczekiwania do premiery, i reklama. Może to nawet lepiej że wyszedł rok poźniej, bo mogł by być niedopracowany. A co do Hellgate, to po przeczytaniu zapowiedzi w CDA (kilka miechow temu) stasznie się zapaliłem. Gra wzoruje się w pewnym sesie na DeusEx i Diablo. A, i nie jest tak jak w FPSach że musisz centralnie potwora w głowę trafić żeby padł, nie trzeba nawet trafić w samego potwora, nawet jak się strzeli gdzieś obok niego(ale nie 10m) to jeśli się ma odpowiednie statystyki, to gra zalicza trafienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta gra, ze względu na swoją fabułe będzie ekstra, a czy będą jakieś nowe, fajne pomysły to już zależy od twórców tej gry, a ja i tak ją kupie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję tylko, że nie będzie miała jakichś kolosalnych wymagań sprzętowych, bo mój komp robi sie za stary na te nowe superprodukcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zapowiedzi pamiętam, że to nic nadzwyczajnego (jak zwykle z resztą w ich przypadku). Ot kolejny labirynt pełen monstrów. Jak dla mnie nie warte świeczki a nawet postawienia na tym kloca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 19:49, hans olo napisał:

Z zapowiedzi pamiętam, że to nic nadzwyczajnego (jak zwykle z resztą w ich przypadku). Ot kolejny
labirynt pełen monstrów. Jak dla mnie nie warte świeczki a nawet postawienia na tym kloca.


A dla mnie właśnie to jest nadzwyczajne że to kolejny labirynt pełen potworow :D Uwielbiam takie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wystarczy ze robia to osoby z Blizzarda :D a trailer jest spox :D tylko ciekawe jakie wymagania beda... chyba duzeeeee i kiedy bedzie premiera w naszym skromnym kraju? za rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 19:49, hans olo napisał:

Z zapowiedzi pamiętam, że to nic nadzwyczajnego (jak zwykle z resztą w ich przypadku). Ot kolejny labirynt pełen monstrów. Jak dla mnie nie warte świeczki a nawet postawienia na tym kloca.


Czemu nic nadzwyczajnego? Elementy RPG w konwencji FPS, losowe rozmieszczenie lokacji, świetna grafika. Nie sądzę aby wyszło coś "seryjnego" nie wartego uwagi. Może być to ciekawa pozycja.

P.S. Zważ na słownictwo. Ostatni fragment ostatniego zdania nie jest zbyt kulturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować