Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Trochę przeciętnie i mało ciekawie zaprezentowało się dzisiejsze wydanie. Ogólnie rzadko oglądam ten program, jakoś niespecjalnie mnie przyciąga. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wypowiedzią Arthizo.Dzisiejszy odcinek nie był jakiś super nudny lecz nie zaprezentowali nam nic specjalnego.Chciałem pochwalić panów że nie ulegli zdaniu tłumu i dali Wiedźminowi 9 a nie 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasna cholera!
TV4 chyba sobie jajca totalne z tego robi. Włączam o 10.00 TV4, a tam kadr ze sceny łóżkowej z Big Brothera. Włączam o 11.00, a tam nadal ten sam kadr. ;(
I oczywiście GRAM.TV nie obejrzałem, i nie wiem, jakie było pytanie na konkurs - super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację to aż żal nie powiem co ściska.
Tydzień temu było o 10:50, a dzisiaj o 10:05. Ja włączyłem TV 4 o 11:00 a tu nie ma... Big Brother leci :/ I nie obejrzałem dzisiejszego odcinka. Ciekawe o której dadzą odcinek za tydzień może o 8:00,he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:16, mati285 napisał:

Masz rację to aż żal nie powiem co ściska.
Tydzień temu było o 10:50, a dzisiaj o 10:05. Ja włączyłem TV 4 o 11:00 a tu nie ma... Big
Brother leci :/ I nie obejrzałem dzisiejszego odcinka. Ciekawe o której dadzą odcinek za tydzień
może o 8:00,he?

nie płaczcie, nie jesteście sami. ja też nie obejrzałem :( już mam dosyć tego przestawiania godzin. szału może człowiek dostać. tydzień temu przegapiłem połowę. dzisiaj całe. zdecydujcie się na jedną godzinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem to szczęście, że zajzałem na gram.pl temat gram.tv i był post w ktorym kolega poinformował, że odcinek o 10.05 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że wy przegapiliście z tego powodu, że zaspaliście, lub nie wiedzieliście, o której jest. A ja czekałem na ten program od rana, wiedziałem o której będzie. A oni, miast go puścić, pokazują kadr ze sceny łóżkowej z Big Brothera - przez ponad godzinę! Wiem, że to na pewno błąd jakiś, ale jakąś dyscyplinę trzeba trzymać...
Lord Andre1 - a co trzeba wpisać w tytule maila? I co to za automat? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie obejżałem, ale jakoś z tego powodu nie płaczę. Dlaczego? Jeszcze żaden ich odcinek mi się nie spodobał, powtarzam żaden... no może jeden- pierwszy był wmiarę dobry. Teraz to tylko za przeproszeniem "żal" jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mało mnie szlag nie trafił gdy włączyłem o 11:00 telewizor... czekam, czekam, postanowiłem zajrzeć do programu telewizyjnego a tu patrze - Gram.tv o 10:05! Przegapiłem dokończenie recenzji Wieśmaka i nie wysłuchałem słów o CoH: Na linii frontu - ale ich to nie obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:21, xbit71 napisał:

a co trzeba wpisać w tytule maila? I co to za automat? ;]


W tytule maila trzeba wpisać (chyba) Sega Rally, a te automaty to wrzutowe jakieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I cholera znowu (3 raz z rzędu) nie obejrzałem gram.tv. Dwa tygodnie do tyłu zaspałem, tydzień do tyłu byłem w szkole (odrabialiśmy wczorajszy dzień) a dzisiaj siadam przed TV o 11:00 a tu program był o 10:05 ... Ale niefart :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh budze sie o 10:50 bo mialem na ta budzik nastawiony patrze a tam Big Brother leci ciagle zamiast Gram.TV, mogli chociaz w poprzednim odcinku uprzedzic ze bedzie inna pora emitowania odcinka,ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To skandal jest - co chwilka zmienia się data emisji programu! 10 min. to jeszcze nie tragedia, ale prawię godzina to już przegięcia! Mogli chociaż jakieś wyjaśnienie napisać na stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jakieś przeczucie i wczoraj w programie TV sprawdziłem, o której jest gram.tv.... I dzięki temu obejrzałem ten odcinek, bo tak to bym włączył tv o 11. Wkurza już mnie te zmnienianie pory emisjii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie ludzie narzekać i weźcie się przyzwyczajcie, żeby w piątki wieczorem sprawdzać Program Telewizyjny. Nic to nie kosztuje, nic nie boli i ni trwa długo, o http://tv.wp.pl/?ticaid=14c14 może sobie do ulubionych dodajcie czy nawet jako startową stronę, żeby nie zapominać o tym. Dzięki temu jeszcze żadnego odcinka nie przegapiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym automatem wrzutowym to chodzi o to jak są takie w salonach gier.Wrzucasz 2 zł i grasz póki nie skończy ci się czas który zdobywa się przejeżdżając przez checkpointy.Chyba się już domyślasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować