Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

no nie... ja nie mogłem oglądać!!! szkoda bo z tego co wywnioskowałem z waszych postów to program raczej na +. ale szkoda, przecież się nie rozdwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ło, matko. oglądnąłem, pokrzywiłem sie nad dennym poziomem ludzi, którzy grają tam w gry i wyłączyłem telewizor. poza tym rzucało sie w oczy to, na jakim sprzęcie muszą tam grać - Spellforce 2 (ltóry ''ma średnią grafikę''. ŻE CO??? przecież to najładniejsza gra ostatnich miesięcy!!) rżnął sie tak, że nawet ja nie mógłbym w niego grać. muszą więc mieć tam jakieś przedpotopowe kompy - szczególnie karty graficzne - starsze pewnie od mojego GF 6800.
pokazuje to, jak wiele pieniędzy przeznacza sie w Polsce na promocje gier w telewizji.

aha uwaga dla prowadzących:
Spellforce 2 ma taką grafikę (''nie podobała nam sie średnia grafika'' - mówi jakiś bubek, co to pewnie na kompie gra tylko w pasjansa) bo sprzęt macie kijowy - i na wyższych detalach pewnie w ogóle nie chciała wam odpalić!
średnia grafika w moim ukochanym Spellforce''ie 2.... też coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem. Program średni. Zdecydowanie lepszy od tego na Tvn Turbo z prowadzącym, który nadaje się jedynie do stacji MTV i ichniejszych głupko-pozerskich klimatów. Nie ma też tylu nachalnych nieudolnych żartów co tam (nieraz w recenzji słyszałem więcej żartów z Romka Giertych i jego kumpli niż informacji o samej grze). Co do konkretów: newsy z branży nawet dla mnie nie były odkrywcze, choć z braku czasu nie przyglądam się światkowi gier. Filmiki słabe. Niewiele konkretów na nich i często nie współgrają z tym o czym akurat mówi autor, do tego jeszcze niektóre się cieły. Nie rozumiem po co wprowadzać gry z klasyki skoro mówią o nich przez 30 sekund i zero konkretów na jej temat. Np. o HommIV usłyszeliśmy tyle, że teraz bohater może walczyć i chyba już nie ma gracza, który nie grał w tę serię... litości. Oceny mocno zawyżone, boją się urazić dystrybutorów? Sztuczne rozmowy o niczym prowadzących i silenie się na bycie cool... To chyba tak w skrócie. Jeśli będe oglądał to tylko z braku laku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 11:27, Dann napisał:

Dostajesz wtedy taki spis
informacji w pigułce.


Spis informacji zupelnie przypadkowych, dodam. Jesli ktos interesuje sie Gothikiem 3, czy inna gra, to w pare minut znajdzie w sieci wiecej info.

Dnia 07.10.2006 o 11:27, Dann napisał:

A co do zbioru gier ... nie wszystkie pokazane dzisiaj były od Ce De Project :P


Ale prawie wszystkie... Wlasciwie ktore nie byly? Chyba tylko ten pseudosymulator lotniczy z II. Wojny.

Dnia 07.10.2006 o 11:27, Dann napisał:

Natomiast same przerywniki to juz kwestia gustu, jak dla mnie mozna by troche je zmienić :)
(np. jakiś wczytujący się pasek od 0 do 100% z ładnym obrazkiem w tle :P lub np. kilka szybko
następujących po sobie krótkich ujeć/klatek/screenów ze znanych gier - na enginach tych gier
lub z jakiś filmików ; )


To juz by bylo chyba lepsze.

Dnia 07.10.2006 o 11:27, Dann napisał:

Ja osobiście proponuje aby, jesli to mozliwe, zapraszać do studia Gram TV jakies osoby znane
lub powiązane z grami ;) (np. moderatorów z gram.pl :PPP)


I tu pojawia sie pytanie, czego wlasciwie od takiego programu oczekujemy - czy gadajacych glow, spotkan z recenzentami z magazynow, czy tez raczej filmikow z gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, klasyka: Worms Oblężenie sprzed roku:). Z gier Cenegi dali jakąś niedorobioną zręcznościówkę, a z CDP to same hity:). Dla picu wsadzili jeszcze tego HF: Episode One. To jest zwykła reklama(zauważyliście, że nigdzie nie ma śladu świadczącego, o ekipie tworzącej ten program:)) gier CDP. Z miesiąc to może poleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną małą prośbę, przed programem nie dopisujcie tekstów w stylu- Oj to już za 5 minut nie mogę się doczekać. To nie ma sensu, moderator może to uznać za spam i w ten sposób zamknąć temat, a my tego nie chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w telewizji przeżyłem już kilka dennych programów o grach - był Tilt.tv (w którym oceniali gry w sposób dziwny) do tego jakieś coś na TVP 1 (to było zdecydowanie na plus - dało sie oglądać. do tego dawali relacje z turniei gier i pokazów itp.) teraz mamy kolejną próbę przyciągnięcia do odbiorników telewizyjnych graczy. moim zdaniem - nieudaną.

jedyną zaletą programu jest fachowyo napisany tekst, czytany podczas prezentacji gry - zawiera najważniejsze informacje.
do tego twórcy nie silili sie na wystawianie ocen pezentowanym grom. również na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2006 o 11:35, Hegemon napisał:

Ale prawie wszystkie... Wlasciwie ktore nie byly? Chyba tylko ten pseudosymulator lotniczy
z II. Wojny.

A Half-Life 2 Episode1 to pewnie też jest wydawany przez CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 11:29, HumanGhost napisał:

A czemu odcinanie się? Piszecie wszyscy tak jakby CDP miał monopol na słowo "gram" w tytule
czegokolwiek.


Zwiazki miedzy programem a serwisem jakies jednak sa. Chodzi mi tu o anons na stronie glownej z wczoraj, o fakt, ze zarowno recenzje, jak i wiadomosci w programie dot. prawie wylacznie gier CDP (o Robercie Gawlinskim bylo, o polonizcji PESa). A teraz gram.pl, w 20 minut po pierwszej emisji mowi: nie mamy nic wspolnego z programem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 11:28, Hegemon napisał:

Dosc szybko i stanowczo odcinacie sie od gram.tv. Premiera nie spodobala sie, jak mniemam? :)


Nie wiem, nie oglądałem, trzeba odespać rocznicę gram.pl :). Ale nawet gdybym oglądał, to szczerze powiedziawszy nie mnie to oceniać :). Natomiast, jak słusznie zauważył HumanGhost, wiele osób, z powodu występowania słowa "gram" w tytule programu automatycznie przypisuje mu status jakiegoś projektu należącego gram.pl. A tak zdecydowanie nie jest. Sama jakość nie ma tu nic do rzeczy bo nie mamy w zwyczaju przypisywać sobie rzeczy których nie robimy. Nawet jeśli są przecudne :).

PS: Mike swojego posta pisał wczoraj a więc przed premierą http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12785&pid=80 :). Nas jedynie poproszono o poinformowanie o programie, co uczyniliśmy, bo fajnie że takie inicjatywy są. Podobnie kiedyś zrobiliśmy pisząc newsa o Gameboxie jeszcze na cdprojekt.info o ile mnie pamięć nie myli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 11:40, Darkstar181 napisał:

A Half-Life 2 Episode1 to pewnie też jest wydawany przez CDP?


Nie wiem, ale z Twojego tonu wnioskuje, ze nie :) Ta Formula 1 tez chyba nie. Ale policzmy pozostale gry: Wormsy, CoH, Spellforce 2, HoMM IV (bylo cos jeszcze?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program gorszy od Gameboxa, chociaż dobrze zobaczyć część znajomych twarzy :) Widać że kolesie znają się na rzeczy, żadnych: yyy....eee..... W porównaniu z np programem Mandrayny to jest spoko. Zauważcie też że to jest pierwszy, możliwe że testowy odcinek. Jeśli wypali tv4 może przeznaczy więcej kasy na sprzęt i czas antenowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2006 o 11:42, Hegemon napisał:

(bylo cos jeszcze?).

Zapowiedzi Gothica3 i Wiedźmina... nie da sie ukryc,lwia cześc gier pochodzi od CDP.
Ale to nie oznacza że faktycznie są powiązani z programem... o wszem,wspominali o nim wczoraj na serwisie... a Ty byś nie wspominał? Przecież to świetna reklama wydawanych przez nich gier...nie oznaczo to jednak,że program jest ich własnością,czy tez są jego sponsorami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten program jest średni a nawet bardzo średni klimat ma badziewowy lepszy ma gramy na TvnTurbo ale podejscie mają lepsze do gier i dają ich więcej. a do Spellforce 2 ma średną oprawe ? o za bzdura ta gra ma bardzo fajną oprawe jedną z lepszych w gatunku RTS (wiem że to też RPG ale ta gra jest z perspektywy RTS...) ten program oceniam na 6+/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 11:42, Destro napisał:

Nie wiem, nie oglądałem, trzeba odespać rocznicę gram.pl :). Ale nawet gdybym oglądał, to szczerze
powiedziawszy nie mnie to oceniać :). Natomiast, jak słusznie zauważył HumanGhostM, wiele osób,
z powodu występowania słowa "gram" w tytule programu automatycznie przypisuje mu status jakiegoś
projektu należącego gram.pl. A tak zdecydowanie nie jest.


Ale bedzie. Nawet po dziesiatym dementi, ludzie ktorzy nie odwiedzaja forum beda kojarzyc gram.tv z gram.pl.

Dnia 07.10.2006 o 11:42, Destro napisał:

PS: Mike swojego posta pisał wczoraj a więc przed premierą " http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12785&pid=80"
:).


OK, OK, wierze juz, wierze :)

Dnia 07.10.2006 o 11:42, Destro napisał:

Nas jedynie poproszono o poinformowanie o programie, co uczyniliśmy, bo fajnie że takie
inicjatywy są. Podobnie kiedyś zrobiliśmy pisząc newsa o Gameboxie jeszcze na cdprojekt.info
o ile mnie pamięć nie myli... :)


Podejrzewam jednak, ze wczesniej wystapili do Was o darmowe egzemplarze gier do recenzji oraz o kilka sztuk CoH do konkursu. A potem przepisali newsy z Waszej strony :) Ale to niewiele znaczy - bo do innych dystrybutorow tez zapewne poszli. Mam tylko wrazenie, jakby chcieli przede wszystkim, przynajmniej na poczatku, oprzec sie o Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl mogło by tez coś dorzucić do gram.tv (doebna współpraca ze względu na identyczną nazwe :P) żeby program był o wiele bogatszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć jeste Rick i... GRAM ;D To była najlepsza kwestia.
Program fajny, przypomina mi gameboxa. Trudno ocenić po jednym odcinku ale jak narazie jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Dlaczego nie było tu recenzji takich gier jak Hitman BM czy Just Cause, a wrzucono tu jakąś kiepską zręcznościówkę i symulator F1? Od razu widać, że to jest zwykła reklama i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować