Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2007 o 14:18, xbit71 napisał:

Denerwujące, wkurzające, wyprowadzające z równowagi:DD

Następne pytania:
1. Jakie komputerowe gazety czytasz?
2. Na jakim kierunku studiów jesteś, że zostałeś prowadzącym programu?


1. CDA, NEO PLUS, PSX Extreme
2. zienikarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 14:24, syriusz.b napisał:

no to ja zadam coś od siebie :p Jak szaleć to na całego:
1. Czy masz wykupiony abonament Gold i grasz po sieci (chodzi mi tu o X360)? Jak tak to w jaką
grę?
2. Jaki masz gamertag (czy jak to się piszę :p) w Xbox Live?
3. Na jaką grę najbardziej czekasz (ja na Assassin''s Creed) i chodzi mi tu o grę na X360 :)
4. Ostatnie nie związane z xboxem: jak ty wyrabiasz się z czasem: gram tv, radiostacja i jeszcze
zostaje ci czasu na granie?


1. No raczej. Live jest super. Gram międz innymi w Gears Of War i PES6
2. Sonciak, mam ok 5500 gamescoru, ale pracuję nad tym cały czas :)
3. Blue Dragon, Forza 2
3. Im więcej rzeczy masz do zrobienia, tym lepiej organizujesz sobie czas. To paradoksalne, ale sprawdza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:06, milten6 napisał:

Wnerwia mnie to, że wyniki konkursów nie są podawane na bieżąco. Pewnie tak jak poprzednio,
ogłoszą je po 4 konkursach czyli gdzieś za 2 tygodnie? Ja już nie mogę wytrzymać z niecierpliwości,
a i nowa gierka by się przydała .... xD


Ja niestety się tym nie zajmuję. Ale w miarę możliwośći przyśpieszę ten proces.

Pozdro dla wszystkich, jesteśmy w kontakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:23, Sonciak napisał:

> Wnerwia mnie to, że wyniki konkursów nie są podawane na bieżąco. Pewnie tak jak poprzednio,

> ogłoszą je po 4 konkursach czyli gdzieś za 2 tygodnie? Ja już nie mogę wytrzymać z niecierpliwości,

> a i nowa gierka by się przydała .... xD

Ja niestety się tym nie zajmuję. Ale w miarę możliwośći przyśpieszę ten proces.

Pozdro dla wszystkich, jesteśmy w kontakcie :)


A czy np. trzeba mieć w nazwie e-maila swój nick z gram.pl? bo jeżeli mam np. fefisto@op.pl, a nie mam mefiperes@op.pl, to także się liczy ten e-mail?:)
Czyli masz sporo pracy :) I TV, i radio, i gry, i w ogóle... Sporo tego. ;) Jednak jeżeli człowiek lubi to co robi, to się cieszy z własnej pracy. :) Wielu z nas chciałoby mieć takie obowiązki. ;)
Takie pytanie: Chciałbyś, aby gram.TV trwało dłużej? Czy zostaje wam trochę informacji, czy te 30 minut wystarcza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:18, Sonciak napisał:

Gram we wszystko, oprócz strategii.

To teraz rozumiem, czemu tak mało gier strategicznych pokazujecie ;-)
Porządnej strategii (turowej - nie żadnej tam zręcznościówki) nie widziałem już od bardzo dawna.
Ale nie tracę nadziei i nadal Was ogladam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów temu mowiłeś że grasz w Half Life 1 i 2 oraz Counter Strike Source...
ja w sprawie css :) grasz w to dalej? jak często i na jakim serwie jesli mozna wiedzieć :)


pozdrawiam... mam nadzieje ze bedziesz z nami często konwersował :D


BTW...
Moglby ktos wymienic jakie gry byly w ostatnim odcinku... nie mialem mozliwosci nagrac ani obejzec... zajety bylem przygotowaniami(zawsze mi zostanie robienie wszystkiego na ostatnia chwile) do ślubu siostry... (fajnie bylo)... a z tego co przeczytalem to calkiem fajny musial byc odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja zadam pytanie natury czysto technicznej, bo po prostu nie wiem gdzie tego szukać, a sądzę że jeśli nie sam Sonciak to ktoś inny zapewne będzie widział:
Czy po powtórce programu, jest jeszcze możliwość wysłania zgłoszenia konkursowego?

A tak z innej beczki: Pisałeś że lubiłeś kiedyś gry przygodowe - jakieś ulubione tytuły do których byś jeszcze z chęcią wrócił? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę pytać, mam tylko dwie prośby:
1. Nie reklamujcie tej Reakcji Łańcuchowej, bo to nie jest konkurs tylko głupie próby wyciągania jak największej kasy z produktu
2. Zajmijcie się recenzjami gier dla graczy, a nie dla 5- latków ;) Prooooszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do studiów... sam bardzo interesuję się pisaniem różnorakich rzeczy i za kierunek studiów chciałbym wziąć dziennikarstwo... Widać jednak można zajść w miarę wysoko idąc w tym kierunku ;>
... ale do studiów jeszcze trochę czasu, wiele może się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 11:39, WorldWar3PL napisał:

Co do studiów... sam bardzo interesuję się pisaniem różnorakich rzeczy i za kierunek studiów
chciałbym wziąć dziennikarstwo... Widać jednak można zajść w miarę wysoko idąc w tym kierunku
;>
... ale do studiów jeszcze trochę czasu, wiele może się zmienić.


Heh, ja, jeśli się uda, też wybieram się na dziennikarstwo. Marzy mi się Warszawa, ale nie wiem czy mi się uda...

Teraz II LO.

I widzę, że tu się wywiad-rzeka z Marcinem tworzy. Może ja też o coś zapytam... Przychodzą mi na myśl pewne sznurówki i obietnice, ale chyba dam już sobie spokój, nudne to :) .

Wrr, dzwonek na lekcję :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 01:41, n4bi napisał:

Moglby ktos wymienic jakie gry byly w ostatnim odcinku... nie mialem mozliwosci nagrac ani
obejzec... zajety bylem przygotowaniami(zawsze mi zostanie robienie wszystkiego na ostatnia
chwile) do ślubu siostry... (fajnie bylo)... a z tego co przeczytalem to calkiem fajny musial
byc odcinek

Obejrzyj powtórke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 29.04.2007 o 15:39, mefiperes napisał:

Czyli masz sporo pracy :) I TV, i radio, i gry, i w ogóle... Sporo tego. ;)


I jeszcze co jakiś czas w studiu VIVY oceniając jak ludzie tańczą. Chociaż to nie jest takie złe, bo tańcząca laska to zawsze plus ;)

WoldWar3PL-> No to może trafimy na tą samą uczelnię? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musielibyśmy mieszkać dość blisko siebie ;> Tak to nie ma raczej szans...
.. Chociaż może się gdzieś przeprowadzę. W końcu w moim mieście wkrótce "nie będzie niczego".
Żeby było ciut na temat - ktoś coś wie o wynikach konkursów gram.tv?
Sonciak - duuuuży plus za to, że lubisz serię Half-Life :) Wg. mnie best game ever...
A w jakie gry grasz na swoim X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatnią sobotę pierwszy raz obejrzałem gram.tv. Spodobało mi się. Teraz będę na pewno oglądał. Może wezmę udział w jakimś konkursie......... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 12:22, WorldWar3PL napisał:

Najpierw musielibyśmy mieszkać dość blisko siebie ;> Tak to nie ma raczej szans...
.. Chociaż może się gdzieś przeprowadzę. W końcu w moim mieście wkrótce "nie będzie niczego".
Żeby było ciut na temat - ktoś coś wie o wynikach konkursów gram.tv?
Sonciak - duuuuży plus za to, że lubisz serię Half-Life :) Wg. mnie best game ever...
A w jakie gry grasz na swoim X360?


Pewnie podadzą znowu całą serię wygranych. ;) Mam nadzieje, że już niebawem dowiemy się, kto wygrał. :)

rick90>>> O tak, nie ma to jak patrzenie się na tańczącą laske. :D I niech mi tu ktoś powie, że Marcin ma źle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 12:22, WorldWar3PL napisał:

Najpierw musielibyśmy mieszkać dość blisko siebie ;> Tak to nie ma raczej szans...

>

Wiesz, to zależy czy chcesz wyjechać z miasta. U mnie w mieście nie ma dobrych uczelni więc na pewno wyjadę, tylko jeszcze nie wiem gdzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam kilka pytań

1.grasz tylko na xbox 360
2.planujesz zakup jakieś jeszcze konsoli
3.czy dobrze ci sie wspópracuje z grugim prowadzącym
4.też czekasz na wiedzimina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzisiejszy odcinek był całkiem niezły.Wydaje mi się że było przedstawionych więcej gier niż zwykle:)Tylko ten konkurs jakiś taki nijaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program nawet fajny, tylko zdecydowanie za krótki. A to o Króliku Bystrzaku tydzień temu mnie zatkało. Myślałem, że nie chcący program przerzuciłem.... :/ A kiedy będą ogłoszone wyniki konkursu z najnowszego programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom... Gra dziadowska do wygrania ;) Grałem w demko... Tylko jak wysyłałem e-maila z odp. to nie wiem czy ją uznadzą ;)
Oto treść e-maila:
"Pierwsza część gry the Settlers ukazała się na PC"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować