Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Wnioskując po poprzednim newsie z wynikami pewnie przedstawią zwycięzców z trzech ostatnich odcinków.Ostatni news z wynikami ukazał się chyba cztery dni po ostatnim z serii trzech odcinków.Więc może teraz będzie podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 11:06, Rafix 06 napisał:

"Pierwsza część gry the Settlers ukazała się na PC"

A przypadkiem nie na Atari (lub Amigę)?
Mnie chodzi po głowie własnie coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 11:34, A-cis napisał:

> "Pierwsza część gry the Settlers ukazała się na PC"

Troszkę poszukałem i dowiedziałem się, że na PC i Amigę, ale pewności co do PC nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu za minus strzelankom uznaje się brak opcji wydawania rozkazów kompanom. Przecież to jest zbyteczne w TYPOWYCH nawalankach! Co innego gdyby gra zapowiadana jakoe taktyczna nie miała takiego trybu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakby wam to powiedziec Amiga to jakby nie bylo tez PC tak samo commodore. private computer, komputer prywatny :) wiec odp, ze na PC powinna byc calkowicie poprawna chyba ze chodzilo im o dany model :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie... ja mam jakiś problem... super program a ja non stop o nim zapominam... dramat jakiś... muszę sobie przypominajkę w telefonie ustawić :D

coś ciekawego w dzisiejszymi odcinku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 13:23, Magwisienka napisał:

> Kiedy leci GRAM.TV?
Zobacz na przypiętego posta. Tam masz wszystko informacje na temat tego programu...

Niestety o tych godzinach nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 13:25, makli napisał:

Niestety o tych godzinach nie leci.

W niektórych regionach jest trochę inna ramówka TV4 więc zdarza się, że po prostu nie można oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 13:25, makli napisał:

> > Kiedy leci GRAM.TV?
> Zobacz na przypiętego posta. Tam masz wszystko informacje na temat tego programu...
Niestety o tych godzinach nie leci.

Owszem leci, czasem nawet mi się o komin obija. Może po prostu nie masz TV4 albo zamiast niego jest jakiś inny kanał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie zawsze sobota 10:30 i powtórki w piątki po 15. ja oglądam to od 1 odcinka juz sie nastawilem sam na wstawanie w sobote i nie zapominam. trafilem na 1 odcinek zupelnie przypadkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nagroda w konkursie dzisiaj niezbyt zachęcająca. Przecież tyle CDP wydaje ciekawych gier, że na brak gier do konkursów GRAM.TV nie powinno się narzekać. Może faktycznie ostatnio panuje zastój, jednak można wrócić do gier w miarę nowych z którymi jeszcze konkursu w GRAM.TV nie było. np. Medieval II, Dark Messiah, Gothic 3. Można by było też zorganizować konkurs gdzie nagrodami byłyby dwie dowolnie wybrane gry z Platynowej Kolekcji. Jeśli nie chce się powtarzać nagród to nawet nie trzeba się specjalnie wysilać by znaleźć coś ciekawego co by było można wygrać w konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać, jakie było pytanie konkursowe, i wszystko co gdzie trza wpisać ? Dzięki! A odcinek całkiem fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arghhh zaspałem, obejrzałem połowę odcinka po reklamach... Fajny, tylko ta Reakcja Łańcuchowa... Skończcie z tym, błagam pokażcie, że jesteście fajnymi graczami z pasją, a nie zwykłymi prezenterami, którzy za kasę powiedzą wszystko! BTW Czy moglibyście mi powiedzieć co było w pierwszej połowie? Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów dzisiaj nie obejrzałem:-/ Musiałem sprawdzać nowego sprzęta na chacie no nic obejrzę w piatek. Zresztą fajny był odcinek czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera.

W piątek nagrywałem (z założenia) powtórkę odcinka sprzed tygodnia, ale był tylko jakiś żużel... Na jednym z wehikułów siedział chyba Paweł, ale to i tak nie to samo, co Gram.TV ;) .

Z kolei w sobotę obejrzałem tylko do momentu recenzji SSX, potem jakoś, eee, zniknąłem sprzed odbiornika. Choć do momentu Konkursu nie doszedłem, to miałem wrażenie iż ciągłe mówienie o wymaganiach sprzętowych i modernizacji naszego PCta stanowić miało preludium do właściwych informacyj o Reakcji Łańcuchowej. Choć nie wiem, nie widziałem, może się mylę.

PS Full Wypas: pamiętam iż był Crysis i Maelstrom :) . No i chyba coś jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie było ostatnie pytanie konkursowe...?? coś o Setllersach. i Jeszcze jedno nie wiadomo kiedy będą wyniki z poprzednich konkursów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 22:46, TwoSwords napisał:

jakie było ostatnie pytanie konkursowe...?? coś o Setllersach. i Jeszcze jedno nie wiadomo
kiedy będą wyniki z poprzednich konkursów?

na jaką platformę wyszła pierwsza część settlersów, czy jakoś tak, ale sens pytania na pewno zachowałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zostało powiedziane w ostatnim programie prawdopodobnie większość widzów zrozumiała, że Havok to silnik graficzny. Chciałbym więc sprostować, że Havok nie zapewnia "pięknej grafiki", lecz zachowanie się obiektów w grze zgodnie z zasadami fizyki obowiązującymi w naszym świecie - dynamika bryły sztywnej itd. Np. Painkiller korzysta z PAIN ENGINE do generowania grafiki oraz z Havok''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować