Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

A mnie Gram.Tv juz zwyczajnie nudzi... Te wszystkie recenzje My Little Pony czy inne "Odlotowe Agentki"... :| Jedynie prowadzacy i ich niektóre komentarze mnie trzymaja przy tym programie, a to jest ostatnio rzadkoscia w TV!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 18:56, Igor FCBayern napisał:

A mnie Gram.Tv juz zwyczajnie nudzi... Te wszystkie recenzje My Little Pony czy inne "Odlotowe
Agentki"... :| Jedynie prowadzacy i ich niektóre komentarze mnie trzymaja przy tym programie,
a to jest ostatnio rzadkoscia w TV!

Nieraz powiedzą coś o dobrych grach. zadko ale jednak np. crysis,wiedźmin ale za dużo skupiają sie na grach dla cieci w wieku przedszkolnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 19:00, bezimienny15 napisał:

> A mnie Gram.Tv juz zwyczajnie nudzi... Te wszystkie recenzje My Little Pony czy inne "Odlotowe

> Agentki"... :| Jedynie prowadzacy i ich niektóre komentarze mnie trzymaja przy tym programie,

> a to jest ostatnio rzadkoscia w TV!
Nieraz powiedzą coś o dobrych grach. zadko ale jednak np. crysis,wiedźmin ale za dużo skupiają
sie na grach dla cieci w wieku przedszkolnym ;)

przepraszam, ale mi slowo wyszlo , nie cieci tylko dzieci :D, spieszylem sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry recenzowali w ostatnim Gram.TV bo nie mogłem obejrzeć ?? Musiałem iść rano do kościoła, żeby się wyspowiadać przed bierzmowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek był spoko. Uśmiałem się (Windows się zawiesza to gry też zawieszają :D). A na koniec to "karate". Może gry niebyły jakieś popularne i fajne, ale sam odcinek trzymał poziom. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co recenzują gry na poziomie 1 !!! po prostu dali by 1 i nic o tej grze nie muwiąc. ale pytanie dali, najgorsze ze nie znam odpowiedzi :0 nie bylo tak zle oprócz tego shaolin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 11:20, bezimienny15 napisał:

Po co recenzują gry na poziomie 1 !!! po prostu dali by 1 i nic o tej grze nie muwiąc.
ale pytanie dali, najgorsze ze nie znam odpowiedzi :0 nie bylo tak zle oprócz tego shaolin???

Po to, żeby uprzedzić gracza (o ile ktoś to chciałby kupić :P) przed zakupem. Ja też nie znam odpowiedzi, ale strzeliłem, a może będzie dobrze... Dzisiejszy odcinek był spoko, może gry nie zadowalające, ale komentarze dobre, choćby komentarz do Guitar Hero przypominający reklamę Master Card, albo karate, zacząłem się śmiać z tych odgłosów, które leciały podczas napisów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 11:23, Arkads napisał:

A jakie było pytanie? :)

Skąd były wzięte scenki do intro Shogun: Total War...Coś w ten deseń ;].

Odcinek jeden z lepszych ;]. A najlepsze te odgłosy :D...Gry dobre , no może po za tą ostatnią . Zapewne recenzowali ją specjalnie aby się pośmiać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 11:32, deih napisał:

> A jakie było pytanie? :)
Skąd były wzięte scenki do intro Shogun: Total War...Coś w ten deseń ;].

Odcinek jeden z lepszych ;]. A najlepsze te odgłosy :D...Gry dobre , no może po za tą ostatnią
. Zapewne recenzowali ją specjalnie aby się pośmiać :).



Dzięki. Łatwe xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2007 o 11:35, Arkads napisał:

Dzięki. Łatwe xP.

No to jak łatwe to możesz podać odpowiedź ;):). Jedną wadą jest to , że wyniki podają dopiero po 1 miesiącu ;). trzeba długo czekać a Polacy tego nie lubią :P.

xbit71---> dzięki ;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek był bardzo ciekawy. :-) Najbardziej rozśmieszyły mnie odgłosy Sońty.
Pytanie konkursowe nawet trudne, ale jakoś sobie z nim poradziłem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 11:39, deih napisał:


> Dzięki. Łatwe xP.
No to jak łatwe to możesz podać odpowiedź ;):). Jedną wadą jest to , że wyniki podają dopiero
po 1 miesiącu ;). trzeba długo czekać a Polacy tego nie lubią :P.

xbit71---> dzięki ;)....



Podać odpowiedzi nie mogę. Ale mejl wysłany. Jeśli naprawdę tyle osób nie wie to może nareszcie coś wygram. A propos, co było do wygrania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 11:48, Arkads napisał:

A propos, co było do wygrania? ;)

Ostatnio to ja się tak dużo pytałem :P chyba mnie przebijesz ;). 4 gry z Extra Klasyki Net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 11:48, Arkads napisał:

Podać odpowiedzi nie mogę. Ale mejl wysłany. Jeśli naprawdę tyle osób nie wie to może nareszcie
coś wygram. A propos, co było do wygrania? ;)

Czteropaki gier z XKN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba pakiet 4 gier z XKn. Ech, ja też nie znam odpowiedzi na to pytanie. Ale tydzień temu wysłałem, to może tam co wygram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować