Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2009 o 23:25, MastAlol napisał:

Wszystko spoko i cacy, tylko jak to wygląda? Bardziej jak tajwański badziew ze straganu,
niż PS3.


Przy slimce to właśnie fat wygląda jak badziew ze straganu. Wreszcie zrezygnowano z piano black na rzecz matowej powierzchni, jak to powiedzieli w gamesradarze "woooooo no fingerprints ..." :) Dla mnie wygląda rewelacyjnie.

Dnia 18.08.2009 o 23:25, MastAlol napisał:

Poza tym zapowiedzieli Firmware 3.0, a w nim jakieś pierdoły, zamiast czegoś konkretnego...
ehhh myślałem że coś fajnego przyniesie ta konferencja, a tu taki zawód :/


Nie pierdoły, a całkiem fajne usprawnienia systemu. Czego się spodziewałeś ? avatarów i prostactwa jak w X360 ? :)

A PL cena sugerowaną wzieli chyba z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 23:25, MastAlol napisał:

> Playstation 3 slim potwierdzone :-)

Wszystko spoko i cacy, tylko jak to wygląda? Bardziej jak tajwański badziew ze straganu,
niż PS3.
Poza tym zapowiedzieli Firmware 3.0, a w nim jakieś pierdoły, zamiast czegoś konkretnego...
ehhh myślałem że coś fajnego przyniesie ta konferencja, a tu taki zawód :/


Na pierwszy rzut oka slim wygląda gorzej ( bo naprawdę jest brzydsze :P), ale teraz wygląda jakościowo jak xbox 360 i Wii, starsza wersja jest bardziej odpicowana, a teraz ps3 się nie wywyższa wizualnie oraz co najważniejsze cenowo względem innych konsol tej generacji co daje nowemu ps3 sympatyczny wizerunek :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to sobie chyba sprowadzę ps3 slim ze stanów. Ps3 za 800zł to było by coś, niech z tą wysyłką i zależnością od kursu dolara wyniesie nawet 900zł to i tak super tylko gorzej z gwarancją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś jak na PSP? Z jednej strony fajnie, ale gdybym kupował PS3, to także dla filmów HD...

Btw, obejrzałem trailer z Heavy Rain i muszę przyznac, że mnie zmiażdżył. Jeden z najlepszych trailerów jakie widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak PS2 Slim bardzo mi się podobał, to tak jak chyba większości PS3 Slim jest dla mnie takie... nijakie. Ani to ładnie nie wygląda, ani nic interesującego... Zostanę przy swojej PS3 40GB FAT:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za absurd z tymi danymi o wstecznej kompatybilności...Aż człowieka szlag trafia, jak czyta takie pierdoły. Do tego nerwówkę potęguje polska cena slima, przegięcie na całej linii. Dlaczego nie może być takiej samej ceny jak w innych krajach, gdzie w przeliczeniu na polski złoty wychodzi około 1000...Ale nie...SCEP wie swoje i tylko by żerowali nędznicy, pasożyty wredne. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 17:26, Mike_Wraith napisał:

Bardzo by się przydała. Trzeba poczekać do marca przyszłego roku. Może wtedy Sony coś
zrobi, w sprawie gier z PS2 na PS3.


Sony zapewne zacznie myśleć o kompatybilności jak się skończą sprzedawać PS2 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 17:26, Mike_Wraith napisał:

Bardzo by się przydała. Trzeba poczekać do marca przyszłego roku. Może wtedy Sony coś
zrobi, w sprawie gier z PS2 na PS3.


A po co komu to potrzebne? PS3, nie oszukujmy się, to maszyna bardzo wysokiej jakości. Warto więc kupować gry przeznaczone właśnie do jej możliwości. Ta kompatybilnosć to raczej ciekawostka techniczna, niż niezbędne narzędzie. Tak przynajmniej uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 18:18, Woo-Cash napisał:

A po co komu to potrzebne? PS3, nie oszukujmy się, to maszyna bardzo wysokiej jakości.
Warto więc kupować gry przeznaczone właśnie do jej możliwości. Ta kompatybilnosć to raczej
ciekawostka techniczna, niż niezbędne narzędzie. Tak przynajmniej uważam.

Bajer fajny, i przydatny. Kiedys go wstawią do PS3 i bedą wychwalać pod niebiosa, jacy to są dobrzy dla klienów. ŻAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 18:18, Woo-Cash napisał:

A po co komu to potrzebne? PS3, nie oszukujmy się, to maszyna bardzo wysokiej jakości.
Warto więc kupować gry przeznaczone właśnie do jej możliwości. Ta kompatybilnosć to raczej
ciekawostka techniczna, niż niezbędne narzędzie. Tak przynajmniej uważam.

Widać nie znasz gier z PS2 - ja już zakupiłem 8 samych hitów niektóre powyżej 100zł - i nie mam PS2 lecz chce aby pojawiłą się komaptybilność w PS3 - jak nie to kupie PS2 bo na niej jest wiele i to wiele lepszych gier niż na PS2 - a grafika? nie liczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jak nie to kupie PS2

Dnia 19.08.2009 o 18:31, Kaucz napisał:

bo na niej jest wiele i to wiele lepszych gier niż na PS2 - a grafika? nie liczy się.


Ok... pomijając małą liter6wkę :P To powiedz mi Po co kupowałeś PS3 skoro " Grafika? nie liczy się " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 18:46, HeyBabyGirl napisał:

Ok... pomijając małą liter6wkę :P To powiedz mi Po co kupowałeś PS3 skoro " Grafika?
nie liczy się " ?

Aby pograć w LittleBigPlanet, GTA4 a także kontynuacje gier z PS2 m.in MGS4, Ratcht&Clank, The last guardian, God of war 3, Final Fantasy XIII i Versus - po to - grafika nie jest ważna ale kontynuacje najlepszych gier tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować