Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2010 o 22:58, Siriondel napisał:

kto wie, może niedługo gdzieś jakiś wygrasz ;)

Hm, obecnie poluję na laptopa, ale całkiem niezłą myśl mi podsunąłeś...

Dnia 26.01.2010 o 22:58, Siriondel napisał:

W moim przypadku komunia musiałby się odbyć kilkanaście lat później, w sumie jak pamiętam,
nie dostałem nic godnego uwagi :)

Nawet zegarka?! Zegarek jest przecie najważniejszy!

Dnia 26.01.2010 o 22:58, Siriondel napisał:

ale daj znać na forum, jak to wygląda, kiedy zakupisz już parę fajnych gier - mam paru znajomych,

Jasne - jakieś tygodniowe/miesięczne raporty będą lecieć, tym bardziej, że lubię opisywać swoje wrażenia po ukończeniu danej gry. Na razie jednak cały czas czekam, prawdopodobnie wysyłka już się ruszyła, także odezwę się po odpaleniu EyePeta...

Dnia 26.01.2010 o 22:58, Siriondel napisał:

Oczywiście są różne gusta i nie mam zamiaru
tego podważać w jakikolwiek sposób. Zaś partyjkę we dwóch chętnie sobie utnę we wspomnianego
przez Ciebie wcześniej Tekkena :)

Teoretycznie tak, ale to także zależy od miejsca - np. w moim mieście nie mam możliwości zagrania w kopaną bez opłaty (właściwie to jest taka możliwość, ale trzeba wziąć pod uwagę, że będzie się kiwało dziury w asfalcie zamiast przeciwników) - a zebrać 12 chętnych zapłacić niecałą dychę w dany dzień o danej godzinie, także nie jest łatwo. Zaś dostęp do konsoli i Fify mam zawsze (biorąc pod uwagę, że posiadam 2 pady), ale nie znaczy to wcale, że nie lubię wyjść na świeże powietrze. Ale Ciebie także rozumiem, skoro masz łatwy dostęp do boiska i w porządku znajomych, to jasne, lepiej pograć bez pada w dłoni.

Dnia 26.01.2010 o 22:58, Siriondel napisał:

Oczywiście nadal RPG to mój faworyt i po cichu czekam na jakiegoś fantastycznego rolpleja (nie takie
dziwactwo, jak Dragon Age), ale frajdę znajdzie się wszędzie :)

DA? Dla mnie to typowy hack&slash, z prawdziwym RPG-iem mający mało wspólnego. Ale cóż...zawsze dziwiłem się mediom, że tak rzadko rozgraniczają hack&slashe i RPG-i - jednak ta kwestia nadal pozostaje bez odpowiedzi. A jeśli chodzi o inne gatunki - na pewno będę próbował, w końcu jeśli Ty się tak łatwo przekonałeś, to ja także muszę :]
Pozdrawiam, do następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo z tego co słyszałem

Dnia 28.01.2010 o 13:15, I_dont_know napisał:

w slim nie można odpalać gierek z ps2 i nie można zainstalować linuksa.



Pamiętaj, że gry z PS2 można jedynie odpalać na "wypasionej" wersji z dyskiem 60 GB, wersja ta ponadto posiada czytniki kart oraz 4 wejścia usb (inne mają po 2 wejścia).
Wersje 60 GB trafiają się na allegro, ale używane egzemplarze osiągają często cenę 2000 zł, nowe jeszcze więcej. Czyli standardowa porada - kup zwykłego fata plus ps2 - i tak wyjdzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zakupić na allegro tę usługę http://allegro.pl/item902063611_playstation_store_network_zasilenie_konta_psn_40.html w celu kupna skinów do U2. Mam zamiar założyć nowe konto specjalnie do tej transakcji i teraz pytanie. Czy jeśli je założę to na innych kontach też będę miał dostęp do skinów (chodzi o 2 konta) oraz jakie dane podać w rejestracji na PSN? Fałszywe taa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Czy jeśli je założę to na innych kontach też będę miał dostęp do skinów (chodzi o 2 konta)

Tak.

>> oraz jakie dane podać w rejestracji na PSN? Fałszywe taa?

A jakie podasz skoro chcesz zakładać konto w US PSN czy innym kraju niż PL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, krótko i na temat - Uncharted 2 to gra totalnie idealna! Ludzie, jak macie PS3 i jeszcze w nią nie graliście to jak najszybciej nadróbcie straty. Nawet na TV SD wygląda fantastycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 13:28, Magwisienka napisał:

Okej, krótko i na temat - Uncharted 2 to gra totalnie idealna!

>Ludzie, jak macie PS3
Ktoś się chyba przebudził ze snu zimowego #_# . Czy może po nowym demku taka reakcja ...

Dnia 30.01.2010 o 13:28, Magwisienka napisał:

i jeszcze w nią nie graliście to jak najszybciej nadróbcie straty. Nawet na TV SD wygląda
fantastycznie :)

TV SD i PS3 ?WTF? Cóż za połączenie "modern" feat "acrhaizm ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 18:45, HeyBabyGirl napisał:

Ktoś się chyba przebudził ze snu zimowego #_# . Czy może po nowym demku taka reakcja
...
TV SD i PS3 ?WTF? Cóż za połączenie "modern" feat "acrhaizm ".

Fascynująca wypowiedź, normalnie aż się odechciewa cokolwiek pisać... No ale cóż, niektórzy muszą sobie powiększać swoje wirtualne ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 18:45, HeyBabyGirl napisał:

TV SD i PS3 ?WTF? Cóż za połączenie "modern" feat "acrhaizm ".

W dzisiejszych czasach nie każdy ma tyle kasy, aby kupić sobie full_wypas_HD_plazmę_50 cali i szpanować przed swoimi znajomymi, uwierz. Nadal istnieje takie coś jak telewizory o niskiej rozdzielczości, serio! I jak można wyczytać chociażby na poprzedniej stronie, da się na nich grać!

Magwisienka --> Nie przejmuj się, także będę łupać na SD :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to ode mnie słówko nie na temat PS4, a gry na trzeciej wersji tej konsoli. Nagrodę dostałem wczoraj - i tak jak myślałem, ciężko się oderwać od Playstation. Kawał mocnego sprzętu, a nawet taka gierka jak Eye Pet, potrafi wciągnąć na długie godziny. Jedyny minusik, że ta kamerka ma trochu słabą czułość - swojego pupila czesałem czy głaskałem...15 min. Ale i tak dostarcza niesamowitej frajdy :-)

Okej, ale jak w większości moich postów w tym temacie, mam kilka pytanek:
1. Na początek: jak mogę sprawdzić czy moja wersja jest faktycznie tą najnowszą, tzn. PS3 Slim? Jedynie po pojemności dysku? Bo nigdzie nie widzę jak byk napisane "Slim", nie powinno być tego słówka? ;)
2. Dalej, coś co mnie bardzo zaskoczyło, bo gier sporo jest w języku polskim, a same menu konsolki...po angielsku? Trzy razy sprawdzałem i nie doszukałem się w opcjach, nie da się pobrać naszej ojczystej wersji? Nie żebym tak słabo znał angielski, ale ciekawi mnie trochę ta sprawa - języki takie jak hiszpański/portugalski są, a naszego zabrakło...
3. Jeśli chodzi o pada - jak długo należy go trzymać przy konsolce, aby był w pełni naładowany? Nie ma żadnego wskaźnika czy cuś? - bo ja się nie bawiłem w te podłączanie, po 10 min. odłączyłem go od USB i pykałem bezprzewodowo - na ile to mi starczy?
4. I chyba już kończąc, ile kosztuje nowy, oryginalny Sixaxis do Playa 3? Tak wiem, Allegro, ale ceny się tam trochę wahają, a ja bym prosił o dokładną liczbę, ile mam uzbierać :)

To chyba tyle, tak jak poprzednio prosiłbym o dłuższe, wyczerpujące wypowiedzi.

Gra się naprawdę miodzio, a co dopiero jak zakupię dodatkowe gry i drugiego pada :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 15:45, Gryczka napisał:


Okej, ale jak w większości moich postów w tym temacie, mam kilka pytanek:
1. Na początek: jak mogę sprawdzić czy moja wersja jest faktycznie tą najnowszą, tzn.
PS3 Slim? Jedynie po pojemności dysku? Bo nigdzie nie widzę jak byk napisane "Slim",
nie powinno być tego słówka? ;)

Slimka jest mniejsza i ma matową obudowę ze znaczkiem "PS3"; stara jest większa,błyszcząca i ma znaczek "playstation 3"

Dnia 02.02.2010 o 15:45, Gryczka napisał:

2. Dalej, coś co mnie bardzo zaskoczyło, bo gier sporo jest w języku polskim, a same
menu konsolki...po angielsku? Trzy razy sprawdzałem i nie doszukałem się w opcjach, nie
da się pobrać naszej ojczystej wersji? Nie żebym tak słabo znał angielski, ale ciekawi
mnie trochę ta sprawa - języki takie jak hiszpański/portugalski są, a naszego zabrakło...

>
Póki co nie ma menu po polsku
>

Dnia 02.02.2010 o 15:45, Gryczka napisał:

3. Jeśli chodzi o pada - jak długo należy go trzymać przy konsolce, aby był w pełni naładowany?
Nie ma żadnego wskaźnika czy cuś? - bo ja się nie bawiłem w te podłączanie, po 10 min.
odłączyłem go od USB i pykałem bezprzewodowo - na ile to mi starczy?

>
Kurde,nie wiem jak długo:D- aż przestaną mrugać kontrolki gdy pad jest podłączony; moje stare pady ładują się koło godzinki,gra się kilka dni; jak przytrzymasz ten przeźroczysty, okrągły przycisk na środku pada pojawi się czarny ekran z opcjami oraz wskaźnik baterii (3 kreski,jak w komóreczkach itp.);

Dnia 02.02.2010 o 15:45, Gryczka napisał:


4. I chyba już kończąc, ile kosztuje nowy, oryginalny Sixaxis do Playa 3? Tak wiem, Allegro,
ale ceny się tam trochę wahają, a ja bym prosił o dokładną liczbę, ile mam uzbierać :)

Nowy tak koło 70-80 zł, dual shock3- ok. 170 zł,zależy od sklepu; Reasumując- sixaxis max stówka,dual 3-max 2 stówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 16:18, Kaucz napisał:

Menu jest po polsku, wystarczy w opcjach poszukac i zrestartowac ps3.


Mówisz? u mnie zmiana na pl niczego nie zmieniła (?) chyba,że czegoś nie zatwierdziłem jak należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 15:45, Gryczka napisał:

Okej, ale jak w większości moich postów w tym temacie, mam kilka pytanek:
1. Na początek: jak mogę sprawdzić czy moja wersja jest faktycznie tą najnowszą, tzn.
PS3 Slim? Jedynie po pojemności dysku? Bo nigdzie nie widzę jak byk napisane "Slim",
nie powinno być tego słówka? ;)

Nazwę "Slim" nowemu modelowi PS3 nadały niejako media. Więc nie ma na konsoli, poza tym, ważne, że nowy model :)
Ale do rzeczy. Jakby nie było, bebechy każdy model ma ten sam, więc "najnowszość" definiuje wersja firmware''u. Zobacz w informacjach o systemie w ustawieniach, jaką masz wersję. Jak masz 3.15 - masz najnowszy model i wszystkie jego funkcje :) Jeżeli nie, polecam aktualizację.

Dnia 02.02.2010 o 15:45, Gryczka napisał:

2. Dalej, coś co mnie bardzo zaskoczyło, bo gier sporo jest w języku polskim, a same
menu konsolki...po angielsku? Trzy razy sprawdzałem i nie doszukałem się w opcjach, nie
da się pobrać naszej ojczystej wersji? Nie żebym tak słabo znał angielski, ale ciekawi
mnie trochę ta sprawa - języki takie jak hiszpański/portugalski są, a naszego zabrakło...

Wersja 3.10 firmware''u wprowadza polski język interfejsu do PS3. Jak go nie ma - masz pewnie nieaktualne oprogramowania, a nieznających tematu proszę o nie wprowadzanie w błąd.

Dnia 02.02.2010 o 15:45, Gryczka napisał:

3. Jeśli chodzi o pada - jak długo należy go trzymać przy konsolce, aby był w pełni naładowany?
Nie ma żadnego wskaźnika czy cuś? - bo ja się nie bawiłem w te podłączanie, po 10 min.
odłączyłem go od USB i pykałem bezprzewodowo - na ile to mi starczy?

Na moment. Ładujesz do maxa. Kilkasz środkowy wielki przycisk i jak na przyciemnionym ekranie pokaże się "Charge Complete" - możesz odłączyć pada. Ofkors w czasie ładowania możesz grać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 16:01, kodi24 napisał:

Slimka jest mniejsza i ma matową obudowę ze znaczkiem "PS3"; stara jest większa,błyszcząca
i ma znaczek "playstation 3"

Hm, czyli jednak - ale wydawało mi się, że i tak pomimo wersji Slim konsola jest nadal ciężka. Ale jeśli tak, to chyba po prostu musi tyle ważyć :)

Dnia 02.02.2010 o 16:01, kodi24 napisał:

Nowy tak koło 70-80 zł, dual shock3- ok. 170 zł,zależy od sklepu; Reasumując- sixaxis
max stówka,dual 3-max 2 stówki

E? Nie orientuje się, co jest co jeszcze ;) Taki dołączony pad do zestawu z konsolą, ten oryginalny to jest sixaxis czy dual?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować