PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

/.../

Przede wszystkim, czy system "widzi" ten dysk w "Mój komputer". Jeśli tak to po kolei:
Mój komputer->P-klik na ten dysk->Właściwości->Zakładka Sprzęt->zaznacz ten dysk (L-Klik)->Właściwości (patrz fotka - czerwony kolor)
Napisz co tam jest napisane (patrz fotka żółty kolor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:07, paweldomar1 napisał:

4. Chodzi o program SpeedFani Voltages??

Proszę o zapamiętanie następującego zdania: napięcia mierzymy miernikiem a nie programami [jakimikolwiek]. Dane podawane przez SpeedFan czy coś innego można sobie spokojnie olać.
Tu masz wszystko podane: http://zenfist.pl/pelen.php?id=40
A tu jest temat o zasilaczach: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14227&u=9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 19:13, mrosi napisał:

/.../

Przede wszystkim, czy system "widzi" ten dysk w "Mój komputer". Jeśli tak to po kolei:
Mój komputer->P-klik na ten dysk->Właściwości->Zakładka Sprzęt->zaznacz ten dysk
(L-Klik)->Właściwości (patrz fotka - czerwony kolor)
Napisz co tam jest napisane (patrz fotka żółty kolor)



Dysk widzi ale nie chce chce sie wloczyć ani on ani jego okno. jak naciskam to tak jakby myśli i diodka na czerwono świeci. Pisze
Maxtor ^ Y250PO USB no i ze działa poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam wielki problem . Dzis pojawil mi sie komunikat o nieorginalnosci mojego systemu. Imo ze jest to orginalna zajerestrowana wersjia!!! Mam naklejke dokumenty innymi slowy niewiem czemu i co sie dzieje co mam teraz zrobic??
Nadmienie tylko ze komputer byl pare miesiecy temu w serwisie (gdyż musialem go oddac z powodu wymogow gwarancji z niewielka awarja) gdzie pan tamże pracujący przeinstalował system. ) CO mam zrobić ??
Pojsc do tego serwisu i zrobic im awanture czy sie wstrzymać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój następny problem to - gdy włączam komputer ładuje mi się Windows XP, wyskakuje napis Welcome (mam angielską wersję) i po około 2 minutach włącza mi się pulpit i wyświetla mi się błąd że nie ma w folderze Web Folders pliku ibm00003.dll . Nie wiem po co ten plik jest potrzebny ale napis Welcome za długo jest wyświetlany na ekranie mojego monitora. Pomóżcie mi z tym plikiem ibm00003.dll . Bardzo was proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mój komputer wyłącza się bez przyczyny (tzn. robię coś na komputerze, a on zachowuje się jak przy resetowaniu, pali się zielona lampka, a czerwona nie świeci. Dopiero po wciśnięciu reset komputer włącza się by po paru minutach znów się wyłącza). Czym to może być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy !
Dzisiaj rano włączam komputer, a avast mi wyjeżdża z czymś takim :
Zbyt dużo identycznych wiadomości w wyznaczonym czasie


Nadawca: Jeffry Aldridge <kgleading@stoel.com>
Odbiorca: shay_gilbert@yahoo.com
Temat: Re: Be award

Ilość wysłanych wiadomości ( wg avast ) drastycznie się zwiększa, osiągnęła już 7000 i ciągle leci w górę do jakichś dziwnych adresów. JAK TO POWSTRZYMAĆ ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym problemem sobie na razie poradziłem.
Teraz mam inny problem - po zainstalowaniu ZONE ALARM, niby wszystko jest ok. Ale gdy np. włączam komputer, explorer się zawiesza i widzę tylko i wyłącznie tapetę. Muszę wchodzić do menadżera zadań i restartować explorera. Co zrobić, żeby explorer nie zawieszał się ? Robi to zawsze w tym samym momencie, gdy zużywa 9 108 kb. Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

złapałeś wirusa, albo innego trojana i na wskutek włączenia do bot-netu zamieniłeś się w rozsyłacza spamu. awaria explolera jest pewnie spowodowana jego częściowym usunięciem, a reszta głupieje bez tego usuniętego kawałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik z Windows mEdia pLayer
Otóż gdy chcę uruchomić jaką aplikacje Video to uruchamia sie i gdy dojdzie do końca pisze błąd koder dekoder i nie mam obrazu leci sama muzyka ! na czym polega problem???! Proszę o szybko odp. z góry dzięki
aha sorry bym zapomniał te pliki video sa na kompie np. filmiki z gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że prawdopodobnie zostały zakodowane dla nowszego wmp niż twój, ew trzeba ręcznie stosowny kodek sciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pewien problem... Mam GeForce 6600 i nie chcą mi się zainstalować nowe sterowniki Forcewere 93.71 które ponoć są uniwersalne. Kiedy zainstalowywuje je tzn. 93.71 nie wykrywa mi, że mam kartę. Czy może mi ktoś pomóc. Dodam tylko że działają tylko sterwoniki z płyty które dostałem razem z kartą - są bardzo stare.
Z góry dziękuje za udzieloną mi pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to napewno karta z chipem nvidii? bo mi śmierdzi na kilometr podróbką (chip graficzny całkiem inny, a odpowiednio spreparowane sterowniki twierdzą że to nvidia. bywały już takie przypadki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak z kartą. Większość kart jest obsługiwanych przez sterowniki NVidia. Właśnie (dla 100% pewności) sprawdziłem, Twoją kartę też obsługują. Ja osobiście miałem GF 6600 i nigdy nie miałem z tym problemów, mało tego, z żadną kartą NVidia. Może karta jest walnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 19:59, e-pillot napisał:

Czym to może być spowodowane?

Np. uszkodzeniem płyty głównej (wystrzelone kondensatory), niepracującym wentylatorem na procesorze. Zajrzyj do obudowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem z komputerem. Chciałem zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej. Odinstalowałem stare sterowniki, ściągnąłem i zainstalowałem nowe i od od tego momentu dzieją się dziwne rzeczy- gdy przesuwam stronę w górę lub w dół, np w Wordzie albo w internecie, obraz dziwnie faluje, nie da się normalnie korzystać z komputera przez to. Co zrobić, żeby komputer działał normalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się