PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2006 o 01:02, RobeN napisał:

> Usunąłem daemona z dysku a nadal wyświetla si,ę komunikat wyłącz programy emulujace napęd

> Co moge jeszcze zrobic?

Jest taki program, który usuwa resztki z rejestru dotyczące wirtualnych napędów.
Zgłoś się do mnie to może coś poradzimy.

znasz taki program? co mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 20:16, amster22 napisał:

znasz taki program? co mogę zrobić?


Myślę, że czas iść po emalię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wie ktos co moze byc jesli mialem dysk segate barracuda i pewnego dnia zaczal wydawac z siebie dzwieki takie try ty tu tu i czasem poprostu komp wpadl w taka zawieche ze nic nie dzialalo nawet numlock nie mrygal wiec kupilem nowy dysk maxtora diamond max 10 (temten wymontowalem) i mam to samo tez czasem wyda z siebie te trzaski/stuki i komp siadzie nie wiem moze zasilke mam za slaba bo sam nie wiem co o tym myslec trzeciego dysku nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz zasilacz ? podejrzewam ze to wlasnie jest zwiazane z zasilaczem :)gdyz 300 po 2-3 latach nie daje juz 300 wat tylko jakies 250 :) (jezeli przyjmiemy ze na niefirmowych zasilaczach i innicy wynalazkach ala modecom wartosc z naklejki jest wartoscia faktyczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 10:05, morthi napisał:

a jaki masz zasilacz ? podejrzewam ze to wlasnie jest zwiazane z zasilaczem :)gdyz 300 po 2-3
latach nie daje juz 300 wat tylko jakies 250 :) (jezeli przyjmiemy ze na niefirmowych zasilaczach
i innicy wynalazkach ala modecom wartosc z naklejki jest wartoscia faktyczna)


hmm tez podejzewam zasilacz tylko dlaczego dysk mi wyddaje trzaski i saiada czasem trzeszczy ale nie siadzie a zasilacz moze siasc bo mi sie troche w pokoju kurzy i kompa raz na 3 miechy musze czyscic ale zasilki nigdy nie czyscilem a tego kompa mam 4 lata a zasilacz byl z obudowa wiec to pewnie on a jaki zasilacz mialbym sobie kupic bo nie mam pojecia o zasilaczach jedni mowia ze chiefteci sa dobre jedni ze zle poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cena zasilacza jest zalezna od tego co masz w swoim komputerze wsadzone :) www.zenfist.pl to jest najlepszy serwis i sklep z zasilaczami w naszym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 13:34, pendejo napisał:

dlaczego dysk mi wyddaje trzaski i saiada czasem trzeszczy


ponieważ dysk ma wbudowane zabezpieczenie, polegające na "parkowaniu" głowic przez silny magnes... więc jeżeli napięcie skacze (raz jest, raz nie ma) to głowice są naprzemiennie parkowane i ustawiane nad talerze w pozycję pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 08:49, amster22 napisał:

> > znasz taki program? co mogę zrobić?
>
> Myślę, że czas iść po emalię. ;)
filipszabelski@wp.pl


\mój post wiązał się z tym, iż na Ciebie już coś czekało... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 20:04, morthi napisał:

no to acronis jest tanszy (tylko 50$) :) a nowszy i bardziej wydajny :P


oj, podałem tylko alternatywę - wybór i tak należy do Pitkita ;) nie wiem jak wydajny jest acronis w stosunku do partition magica bo nie miałem okazji ich używać - partition magica znam sprzed lat (próbuje policzyć) no w każdym razie było to dawno temu, jak jeszcze instalacja win98 była szcztem możliwości kompa O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo partition magic byl bardzo dobrym programem :) tak jak norton ghost byl bardzo dobrym programem :) a teraz firma acronis moim zdaniem przewodzi na rynku programow dyskowych :) nie liczac rzecz jasna diskeepera :) firmy executive software :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma problem . Kupił Homm V i z instalacja nie ma problemów, ale gdy próbuje łączyc jaka kolwiek rozgrywke czy pojedynczą czy wielosobową (mape) wyświetla mu sie komunikat Przepraszamy z akłopotyz aplikacja HommV. exe itd. i na końcu pyta sie go czy wysłać raport do microsoftu. WYmagania minimalne spełnia(Athlon 1,5Ghz. Grafika . 1 Sis 64 mb wspomagania t&l, ram 512, dzwiek 32 bity, i 40 gb dysk). Ja mysle, ze to grafika ale skoro odpalla mu sie menu główne gry to chyba cos nie tak z samą grą. Co myslicie ipomóżcie (chłop net nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się